Krém na tvár Nivea Q10

maminatimka
25. okt 2023

Ahojte, hladam nejaky dobrý krém na tvar, viete mi poradiť ? Alebo ake použivate vy? Pozeram sa na Niveu Q10 ale vobec neviem ktoru vybrat, mam 41 rokov...poradte 🙏🙏🙏

zeldia
25. okt 2023

@maminatimka je to úplne rovnaký krem ako všetky ostatné premasti pokožku, dobre sa vstreba a tradične vonia ako nivea. Ak očakávaš od krému účinok plastickej chirurgie tak nie nema také účinky, je to krem z drogerie.

irusa
25. okt 2023

ja mám rada tento olej s c ...https://www.notino.sk/saloos/vegetable-oil-bio-... ..lepšie ako krém

kvetinka75
25. okt 2023

ja som si teraz z jednej FB stránky objednala olejové sérum - domáca výroba. Lepší ako krém. S bakuchiolom. Vraj lepší ako retinol, tak uvidím. Pokožka vydrží byť ,,nesuchá,, oveľa dlhšie ako po kréme. Ak idem po tme do práce a som celý deň vo vnútri, nepotrebujem ochrannuý faktor inak používam Niveu opaľovací krém na tvár s OF 30 myslím. Je taký mastnejší ale mne to vyhovuje, keďže mám suchú pokožku

marcellka32
25. okt 2023

Ráno krém a na to spf50 (krém napríklad v zime LA roche, spf50 samostatne beauty of joseon)....večer retinal (geek gorgeous, na to krém)