Máte už vrásky?

10. dec 2023

Pozorujete vrasky v 25+? Pripadne proti nim aj nejako bojujete? Mne sa zacinaju tvorit vrasky aj na krku, lebo stale pozeram do pocitaca alebo knih, tym padom mam sklonu hlavu 🫣 Pouzivate nejake pripravky alebo este nie. Vdaka.

0evita0
10. dec 2023

Mam 35 a zatial nemam vrasky ...Pouzivam iba hydratačný krem

pe_mi
10. dec 2023

Mám 34 ,bez vrások a šedín.kamaratky niektoré už majú ,niektoré nie.pol na pol.ja myslím,že genetika.pozri na svoju mamu,babku

majamat
10. dec 2023

vrasky sa mi zacali tvorit okolo 40r

euka210
10. dec 2023

V 25r som nic take neriesila ani nevnimala, ale kazdy sme iny...
Teraz v 39r si uz zacinam vsimat veru aj to 😁 ...ale ja vyzeram mlado...

sazumak
10. dec 2023

Veru do 40tky nič a po už začínajú jemné vrásky.

barborachors
10. dec 2023

samozrejme ze mam vrasky, presne od 25 sa mi krasne zacali robit obrovské hlboke ryhy na čele a pri ústach. A aj moje rovesnícky to vtedy riešili a tiez mali pri ustach ryhy ako koľajnice. A to sme nemali ani 30. Inak aj deti maju vrasky, lepsie si všimni, len to nikto nerieši lebo vsak deti. Každý ma vrasky ale nie každý si ich ma sebe vsimne a dokaze to pomenovať. Su ludia ktori si ich vsimnu na dochodku a myslia si ze nejaka kozmetická úprava to zmeni, ale uz je vtedy dosť neskoro. Vrasky treba riešiť uz v mladom veku, resp opýtať sa lekára alebo plastického chirurga, ci je tak skoro nejaký zásah potrebný, ak už.

bronkax
10. dec 2023

Prevencia je dôležitá už keď budeš mať vrásky nepomôže ti nič okrem nejakých zásahov. Mám 26 nemám vrásky ale už začínam proti nim bojovať. Určite nie je na škodu starať sa o svoju pleť aj v tomto smere skôr.

thoughtfulweirdo
10. dec 2023

Mám 26 a dve vrásky krížom cez čelo, ale za tie si môžem sama, drvivá väčšina mojich tvárových prejavov zahŕňa zdvíhanie obočia 🤣 už som zvažovala niečo začať na to čelo používať, ale mám pleť s veľkým sklonom k akné, takže sa bojím niečo nové skúšať.

deedol
10. dec 2023

tvar v pohode, mam jemne, ale nic strasne, ale krk mam dost vraskavy, tiez robim za pc a s knihami. minule sme boli vonku spoluziacky zo SS a som si presne vsimla, ze mam oproti nim nejaky vraskavy krk. ale tak co uz no. (mam 35r)

buberova
11. dec 2023

Mám jemné pod očami

madeincssr
11. dec 2023

Dievky, ale mnohým z Vás tie vrásočky nesmierne pristanú, sú prirodzené, milé, ste to Vy aj s nimi.

trema
11. dec 2023

Od 30 mam vrasky medzi obocim, uz par rokov su rovnake, takze to zatial neriesim, do buducna sa nebranim botoxu. Ale pouzivam spf, retinol, hydratujem plet, slnecne okuliare, aby som sa zbytočne nemracila..

mimirka32
11. dec 2023

Ja mam po tridsiatke a vrasky zatial nevidim. Pouzivam len hydratacny krem na citlivu plet. Za to mam uz par sedivych vlasov

milanemila
11. dec 2023

Ano pozorujem a kedze som posledne obdobie bola tehotna a kojila, tak ich iba momentalne pozorujem. Inak 1-2x do roka botox do cela a to je vsetko 🤷🏼‍♀️
Botox je idealny ta vznikajuce jemne vrasky, lebotie sa potom neprehlbia.

cookie29
11. dec 2023

nemam, ani vrasky ani sedive vlasy... aj ked v mojom veku uz vacsina ma 🙂

slavomira236
11. dec 2023

Mam vrasku na celeale to je z mimiky. Mam 45 tak jasne ze na tvari sa to uz odzrkadluje. Sediny nemam ziadne nastastie

vanilkovazmrzka
11. dec 2023

Mimicke, ale viditelnejsie az po 30ke.

Nejakou zakladnou starostlivostou urcite nic nepokazis.

majamat
11. dec 2023

ono je to tak, mame mimicke vrasky, tkroe vznikaju pouzivanim tvare a mame "vekove" vrasky ( nejdem pisat starecke, lebo to nie je len v starobe ) , ktore vznikaju poklesom pruznosti koze, ale samozrejme v spolupraci s pohybom tvare.
mimicke vrasky sa ale vplyvom veku prehlbuju.

cize oboje vznikaju vplyvom pohybu, aj veku, no maju rozdielny prvotny dovod vzniku.

tiezjedna
11. dec 2023

Mám 40+ a vrásky skoro žiadne, iba minimum mimických, ktoré mi nijako nevadia. Šediny 0. Na kozmetiku nechodím a jediný krém, ktorý roky používam je modrá Nivea. A to sa ešte cca polovicu roka grilujem na slnku... Asi genetika.