Oplatí sa investovať do botoxu?

scarletka34
3. apr 2023

Ahojte žienky. Dnes som bola na klinike poradiť sa. Veľmi túžim po väčších perach. A tak mi povedala ze ak by mi mohla poradiť tak by som mala najskôr investovať na botox okololo oči a niečo do brady a cca 430€ zo zľavou teraz majú zľavy. Neviem ci sa to oplatí investovať keď to treba riesit po čase znova. Alebo investovať len do tých pier. Aký máte na to názor co ste do toho investovali....

nika_val
3. apr 2023

Ja to vnímam tak že botox nemôžeš brať ako investíciu 😁
Investícia sa ti vačšinou zhodnocuje, vracia a to pri botoxe neplatí..
V tomto by som sa rozhodovala skôr iba či mi to stojí za tie peniaze alebo nie..
Ak máš na svoj vek výrazné vrásky a nie si spokojná s tym choď do toho..
Ak aj máš nejaké vrásky ale vieš to zamaskovať, pripadne si s nimi okej načo vyhadzovať 430e za botox 🙂

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ali08
3. apr 2023

@scarletka34 botox sa ti rýchlo vstrebe a za pár mesiac by si mala ísť znova a ta cena si myslím ze je dosť vysoká, botox jelacnejsi ako kyselina hyal.
Radšej si daj pery kyselinou hyalunorovou ta ti možno dlhšie vydrží,mne napríklad po roku stále vidno ze mam väčšie pery a hl.pritom treba vela pit

scarletka34
autor
3. apr 2023

@ali08 tiež rozmýšľam skôr nad tými peramy, lebo keby mam investovať do vrások tak na to by mi plat nestačíl. To je uz potom ako droga 😁

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ali08
3. apr 2023

@scarletka34 presne tak.ja som si dala pichnúť čelo a asi po 6mesiacoch ho mam ako predtým ale pery mam fajn.
Skus najprv pery a vien ze sa da dohodnúť ze ak im ostane trisku kyseliny vedia to aj do vrások doplniť, záleží od množstva.kamaratka mala veľmi hlbokú vrásky a jej botox nepomohol až kyselina jej ju pekne vyplnila

ali08
3. apr 2023

@zuzana9415 ak nemáš žiadne pery tak dobrym pichnutim na správne miesto vieš pery pekne urobiť,tie co majú ako kačice to majú vic x napichane.a autorka chcela radu tak radím

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ali08
3. apr 2023

@zuzana9415 preto som jej písala ze ta cena bola moc vysoka.

madeline1
3. apr 2023

@scarletka34 tak ides na pery a nukaju ti botox vrasok, to co je za klinika?! robia to preto, aby si sa este vratila na tie pery...keby ti spravia pery, uz na botox by si neprisla, lebo to nechces...takto na tebe zarobia viac...mna by to odradilo, je to vlezly pristup k zakaznikovi...

madeline1
3. apr 2023

@zuzana9415 vela o tej teme neviete, pogooglite, vedia to urobit aj pekne...

monillia
3. apr 2023

@zuzana9415 zi a nechaj žiť to ,že sa to tebe nepáči a necestovala by si je tvoja vec,každý nech si so sebou a svojim peniazmi náloží ako chce

monillia
3. apr 2023

@scarletka34 určite by som veľmi dobre zvazila vyber lekárka,toto je veľmi zvláštny prístup,keby si pýtaš radu čo zmenit, ok .Neoplati sa tak veľa investovať po prvej aplikácii botox vydrží 3-6 mesiacov

scarletka34
autor
3. apr 2023

@monillia no ja som sa ich opýtala ze co by mi ešte odporučili. Tak mi poradila aj ten botox a že začala by najskôr tým, ale jasne voľba je na mne. Ale asi keď už tak tie pery tie hádam vydržia dlhšie. Botox je dočasný výsledok a dosť peňazí....

zobaka
3. apr 2023

botox ti vydrzi tak 3 mesiace a zmizne, kyselina hyal. v perach vydrzi dlhsie, ale je to individualne, kazda zena ma iny metabolizmus, ty musis vediet co potrebujes viac a ci to potrebujes

domiklik
4. apr 2023

@scarletka34 vraskava žena s očividne napichanymi perami je dosť zle, otrasné, smiešne... Začala by som bud s celom alebo s bradou, pripadne s inou neinvazivnou procedúrou...

lilianka28
4. apr 2023

Tak pery po kyseline HA nemusia vždy vyzerať ako kačka. Treba si vybrať metódu "kontúrovania". Je to veľmi jemné a prirodzené. Sama to mám a nikto by nepovedal, že mám výplň. Ja som maximálne spokojná. Tiež si ale treba vedieť vybrať tú správnu kliniku a samozrejme záleží aj od to kto to robí.

sono2
4. apr 2023

@scar ja robím botox a pery mam najnovšie 0,5 ml, veľmi decentne. Na botox mi treba 3 mesačne 300e
Musíš s tým počítať, že ak do toho pôjdeš Musíš obnovovať. Presne ako dievčatá píšu, je to po tom o ničom. Bradu neviem ako robia. Do toho by som napríklad nešla. Vôbec nechápem čo bude krajšie po aplikácii.

sono2
4. apr 2023

@monillia úplne prvá aplikácia botoxu vydrží žalostne málo osobne som po mesiaci mala skoro všetko preč. Druhá aplikácia je lepšia a ďalšia a ďalšia, kým sa vrasky vyhladia
Čiže prvá aplikácia cca mesiac druha do 3 mesiacov nepoznám nikoho komu botox drží 6 mesiacov

rk123
4. apr 2023

@sono2 mne drzi 9mesiacov 😀 a to som bola 2x, teraz idem po 9m tretikrat

sorayaardente
4. apr 2023

Ked raz prídeš do takej kliniky,tak samozrejme,že začnú,že dajte si aj to aj to a treba ešte aj to,lebo na tom zarábajú. To ako ked idete do obchodu s oblečením ,chcete jednu vec,ale predavačka vám poradí ďalšie,lebo zlava a vy kúpite a doma zistíte,že vám ich nebolo treba. Ak máte úzke pery a chcete len pery,tak skúste,ale zvyšok sú vyhodené peniaze podľa mňa a treba s mierou,lebo fakt tie veľké kačacie ústa sú hnusne

monillia
4. apr 2023

@sono2 uvádzajú 3 až 6 realita je naozaj 3

sono2
4. apr 2023

@sorayaardente a si dávaš niečo robiť aj ty?

lilianka28
4. apr 2023

@sorayaardente No tak to ja mám potom asi šťastie, že som natrafila na solídneho dr. Mne sa NIKDY nestalo, že by mi niečo natískal. Práve naopak, keď som chcela istý zákrok, tak povedal, že by to u mňa nemalo žiadny efekt... a odišla som "naprázdno"🙂

zuzana9415
4. apr 2023

@monillia a tebe sa to nezda byt hlupost?

sorayaardente
4. apr 2023

@sono2 nie,nedávam vôbec nič,ja nie som na tieto upravy,ja sa ani veľmi nemalujem.

sorayaardente
4. apr 2023

@lilianka28 tak je super,že sú aj takí 👏

monillia
4. apr 2023

@zuzana9415 absolútne nie,keď to niekomu urobí radosť, pomôže mu to v sebavedomí sú to jeho peniaze a jeho tvár

falbala132
4. apr 2023

za mna bol botox do vrasky hnevu najlepsie rozhodnutie, bola som pred takmer 3 rokmi a uplne som sa odnaucila sa mracit, takze ta vraska sa mi prestala prehlbovat.