Oranžové vlasy

2. júl 2023

Ahojte. Bola som u kaderníčky na farbenie vlasov. Roky som mávala melír. Kaderníčka mi povedala, že mi po 3 mesiacoch neurobí, že mám aj tak suché a zničené vlasy... Ukecala ma na blond farbu... Škoda len, že odrasty chytili medený odtieň... Ja samozrejme v nádeji, že odvrátim skazu som si dala doma toner na vlasy, takže konce su fialolovo, modro sivé a vrch hlavy ryšavý🤷‍♀️🤦‍♀️tak sa pýtam, čo s tým? Máte niektorá skúsenosti? Premýšľala som nad hnedou farbiacou maskou, aby som vyčkala s farbením mesiac,dva..blbosť? Neviem nakoľko tie masky kryjú, či to má vobec význam?

beata_k
2. júl 2023

Nestacil jeden experiment? Chod k skusenej kadernicke.

denisah6
2. júl 2023

Hodíš sem fotku prosím? Nie v zlom, iba som zvedavá ako to vyzerá.

autor
2. júl 2023

@beata_k však som bola...zaplatila 95 eur a toto je výsledok...preto sa pýtam na skúsenosti s maskami...tie sa vraj po 4 umytiach úplne vymyjú..vraj..

autor
2. júl 2023

A hlavne vobec neničia vlasy

autor
2. júl 2023
autor
2. júl 2023

@denisah6 to má od blonx ďalej čo?🤦‍♀️

denisah6
2. júl 2023

Tak od blond áno, ale aby som bola úprimná, čakala som nejakú super katastrofu, síce nevidíme úplne celé, ale mne to také zlé nepríde 🤔

denisah6
2. júl 2023

Nie som teda expert, ja si vôbec nefarbím vlasy, ale ja som bruneta a mne sa svetlé nehodia.
Možno by stálo za to chvíľku nechať vlasy nech sa zregenerujú po toľkom farbení a úprave a keď to trocha vybledne až prefarbiť?

sardinka32
2. júl 2023

Prvá pomoc silver šampon...druhá natónovať...ideálne u kadernícky, ale nie tej, ktorá Ti tu "blond" robila.

autor
2. júl 2023

@denisah6 skusala som lepšie odfotiť, ale ten telefón to tak nezachytil..ale je to v skutočnosti horšie

autor
2. júl 2023

@sardinka32 hej hej..k tej už nepáchnem😅

autor
2. júl 2023

@denisah6 ja by som tiež chcela počkať, preto sa pýtam na tie masky.. Je to ako klasicka maska, len s pigmentom

elli333
2. júl 2023

Na cerstvo zosvetlene vlasy ti moze ta maska chytit fakt na tmavo a vymyvat sa omnoho dlhsie, nieje to dobry napad. Skor to natonuj nejakym odtienom blond ktory ale uz nezosvetluje. Nieco popolave, ale nechaj to posobit len chvilku lebo aj to by ti na zosvetlovane vlasy mohlo chytit velmi tmavo. Najst skutocne dobru kadernicku je podla mna zazrak, skor to este viac dokafru,doma som to potom vzdy pracne davala dokopy. Ale tak to je moja skusenost.

elli333
2. júl 2023

Napriklad loreal velmi svetla perlova blond ,natonuje tie oranzove tony na studensie a ak aj nahodou chyti tmavsie tak sa ta tmava rychlo vymyje, ale ten studensi odtien uz ostane

elli333
2. júl 2023

Alebo tuto

hrabovo
2. júl 2023

Co sa zhodli viaceré kadernícky v mojom okolí. Ak si chceš sama opraviť tu hrôzu, čo ti za temer 100vku spravila "kaderníčka", tak rada garnier olia je asi naj voľba. Na toto zosvetlovac už určite žiadny. Skôr to pohnať do co najprirodzenejsej tmavej blond,

autor
2. júl 2023

@elli333 no nájsť dobrú kaderníčku je umenie, tak ako vravíš...
Ale ešte ako dôležito sa tvárila... Že ona je naj z celej galaxie a žiadna nič nevie...tak by ste čakali, nieco iné... Ja by som ocenila, keby radšej povedala, že to nevie, alebo čo...ach jaj..

autor
2. júl 2023

@hrabovo zosvetlovac nie isto..moj povodny plan je vyvkat 3 mediave aspon a dat si melir znova...dovtedy neviem, ako to uhram🤷‍♀️nervozns som sama zo seba🤦‍♀️

autor
2. júl 2023

Ja som myslela tuto masku..neskusal niekto?

nika23t
2. júl 2023

Párkrát umyjes vlasy a bude to celkom inak vyzerat. Ale maska Ti môže na veľmi tmavu farbu natonovat, neviem, aby to nevyzeralo ešte horšie potom... Ale ako baby vyššie spomínali, možno niečo blond alebo popolave... Škoda, že si natrafila na takú "odbornicku". Tiež som odchádzala so slzami po strihaní u jednej "topky"...

kiki68
3. júl 2023

Ja by som isla inde a dat to dokopy. Za mna hocico s tym robit sama je risk. Nevies co to spravi.

elli333
3. júl 2023

Velmi tmava je podla mna ta maska a tie zosvetlene vlasy su ako spongia ,nasaju tu farbu a velmi tmava budes. Ty potrebujes hlavne stiahnut ten oranzovy odtien ,natonovat ho do studena, ale nie niecim tmavym

veronikat9
29. dec 2023

Ahoj. Potom co si vyriesila stym? 😁 mam tento problem monentalne aj ja 😂 mala som velmy odrastene, bumm na blond a som medena/rysava 😬 hrozne to vyzera.

autor
1. jan 2024

@veronikat9 zafarbila som si to na hnedo, chvíľu to bolo fajn, ale tá medená prerážala potom zase, takže o mesiac som si zafarbila znova, potom už lepšie, ostalo mi to studené, podobné mojim vlasom. Chcem sa vrátiť k melíru, takže už nefarbím, nech sa to vymyje poriadne a odrastie, zvyšok dám ostrihať, čo je aj tak zničené...problém je ale, že už mi veľmi šedivejú vlasy, takže už asi 3 mesiace to riešim hnedým suchým šampónom, farebnými púdrami a farebnými sprejmi na odrasty. Za pár dní sa chystám strihať a na melír, takže dúfam to bude ako pred tým 😅ale bol to des, hlavne nefarbi hore dole...lebo láka to...ale zničíš si vlasy, vydrž ako ja a potom to vyrieš s kaderníčkou. Ešte poviem, že tá kvalita vlasom je príšerná, čo mám ale dúfam, že keď dáme dole 15 cm, bude to ok... No hrôza 😂držím palce✌️