7,5 mesačné dieťa odmieta prsník

petushik
23. mar 2014

Prosim vas o radu.mam 7,5 mesacnu dcerku.stale ju kojim.doteraz nebol problem uz aj prikrmujeme.papa zeleninku,ovocie zaciname pomaly aj masko.odrazu mi ale odmieta prsnik.ked si odsajem do flasticky tak mi vypije ale vobec sa nechce prisat na prsnik.neviete mi prosim poradit?mam uz odstavit mlieko ked mi nechce pit?alebo to moze byt kvoli zubkom ze sa jej zle saje?za kazdu radu budem velmi vdacna.

ivka.minnie
23. mar 2014

@petushik Ahoj. Moze to byt tym, ze Ti klesla tvorba mlieka a malickej sa nechce tahat, pretoze jej to uz nejde ako predtym....ked uz babo papa prikrmy, tak asi aj menej kojis, takze tvorba mliecka mohla klesnut. Inak neviem preco by odmietala prsnik.... Urcite si pozri stranku www.mamila.sk a ak chces pokracovat v dojceni, kontaktuj laktacnu poradkynu. Zoznam najdes na uvedenej stranke. Moj maly ma 10 mesiacov stale ho kojim aj prikrmujem 🙂 aj mne jeden cas odmietal prsnik, ale to bolo niekedy okolo 3 az 4 mesiacov , ale nejak som to s nim vybojovala a teraz je to ok.

dzudzul
23. mar 2014

ivka.minnie - práve to, ako si to vybojovala, by zaujímalo aj mňa, pretože riešim podobný problém...hmmm?

ellca123
25. mar 2014

pre dcerku jednoduchšie tahat z flaše,ked ma sat z prsnika vynalozi viacej usilia
tak si vybera tu lahsiu volbu
ja som kojila este aspon v noci /tak do roka/ koli mojmu pohodliu,nechcelo sa mi ohrievat mlicko-cajik v noci