Ako je možné, že sa mi mlieko ani po 2 mesiacoch nestratilo?

pajinka23
12. sep 2009

je to cudne mali mi je uz dva mesiace na um,neodsavam a ani nekojim a vcera som vecer zistila ze mam stale mlieko v prsiach,zistila som to len nahodou lebo ma pobolievali prsia tak som si stlacila bradavky a vytekalo mi mlieko 😲 😲 najprv som myslela ze to predsa mlieko nemoze byt,ale skusila som si aj odsat a naozaj je to mlieko a dost vela nato ze uz dva mes vobec nekojim a ani neodsavam...dnes rano som skusala znovu odsat a to mlieko je naozaj tam...da sa kojenie este rozbehnut???ci uz mam nechat tak kedsi uz mali zvykol na um???

nevesta
12. sep 2009

Ahoj, mne sa nestratilo ani po 2 rokoch 😉

Ak sa ti chce, tak podla mna kludne odsavaj a primiesaj do UM, kojenie sa da podla mna v poho rozbehnut, aj ked nemas ziadne mlieko, cize ak nejake mas, pojde to lahsie 😉

Inac, najlepsie ti poradi Anag v tej teme, co si jej uz napisala 😉

bihan
12. sep 2009

Dva mesiace sú ešte krátka doba. Ak to bude viac než pol roka, daj si zmerať prolaktín a príp. to rieš s gynekológom.

pajinka23
autor
12. sep 2009

fuha nevesta to myslis vazne ze sa ti nestratilo ani po dvoch rokoch??,a ja som si myslela ze ked to tu napisem budu sizeny mysliet ze klamem 😅 😅 vies ono ja by som velmi chcela rozbehnut kojenie len ako???malimi prso uz nechce a vlasne ho nechcel aj vtedy ked sme s kojenim prestali lebo mal zabu a prso vtedy odmietal vtedy sa mu zacala davat flaska s odsatym mlieckom,postupne sme presli na um a prestala som aj odsavat..juuuj keby tak existovalo nieco co by maleho opet naucilo na prso 😔 😔

nevesta
12. sep 2009

To ti neporadim, ale ako hovorim, Annag je na taketo rady zlaticko, tak neboj, urcite ti da nejaku dobru radu 😉 🙂

rimmel
12. sep 2009

maleho treba stale prikladat...vyzlec sa donaha, aj jeho a skuste to..vela trpezlivosti a on sa urcite prisaje!
tiez treba si trosku odstreknut predtym, ci potret bradavku svojim mlieckom nech to citi a urcite sa prisaje 😉

rimmel
12. sep 2009

hlavne to rychlo nevzdavaj ;) tak ako sa babo vie naucit na cumel, lyzicku ci flasu, vie sa naucit aj na cecok 😉

ps skus ked vies ze je v.hladny

pajinka23
autor
12. sep 2009

rimmel dakujem a urcite vyskusam vsetko 🙂 🙂

zuzka1.
12. sep 2009

ja som mala mlieko vyse 4 mesiacov, ked sme sa prestali kojit, sice len tak, ze do kavy,ale bolo

pajinka23
autor
12. sep 2009

juj som taka rada ze je to normalne 🙂 🙂

bihan
12. sep 2009

Do určitého času to normálne je, ale hovorím, po pol roku by som to začala riešiť. Ja som prestala dojčiť pred 14m, mlieko mám stále a pravdepodobne je to dôvod, prečo sa nám nedarí otehotnieť.

sirinka
12. sep 2009

pajinka urcite ak mas mliecko odsavaj a davaj mu miesto UM kolko sa da...to ze by sa opat chytil na prsko po dvoch mesiacoch je viac nez nepravdepodobne, ale da sa...no na to treba vela nervov a odbornika 😉

pajinka23
autor
12. sep 2009

budem sa snazit aby bolo ok 🙂 🙂

zuza.m
13. sep 2009

mne sa maly nevedel prisat ako sa narodil a sestry mi nanutili tie klobučiky cez ne to išlo ale len začiatok mliečka na to tažie trebalo viac satia ale maly nemal trpezlivost hneval sa a odtlačal ma.skušala som bez klobučikov ale vobec nereagoval a to mal len dva tyždne.proste nevedel čo stym.len sa jedoval ,reval bil s ručičkami.neppomohlo vyzliec do naha ani namazat sa mliečkom 😔 .tak sme odsavali kolko išlo.ale mliečko som mala ešte pol roka po skončeni odsavania.zaniklo ked som začala s antikon.
ale ked ho maš určite to využi už som počula že sa aj take stalo že sa aj po dlhych mesiacoch naučilo naprsnik.