Benedikt lekársky a Senovka grécka - tvorba mlieka

bubumichaela
8. nov 2016

Maminky,idem si po radu.
V akej forme ste užívali Benedikt lekarsky a Senovka grecka. ? Našla som tablety,bylinky...Čo je účinnejšie? 🙂 ak by ste mohli tak mi tu hodiť rovno link,nazov,znacku čo vám pomohlo 🙂
Dakujeeem 🙂 🙂 😗

Alebo čo vám pomohlo na podporu tvorby mlieka ?? 👧👶🍼

chlucka
8. nov 2016

Ahoj. Ja som brala a stále ešte beriem aj senovku aj benedikt v tabletkovej forme... od firmy Organica. Ale mala som aj od iného výrobcu... Mne veľmi pomohli. Najprv na začiatku, po troch týždňoch a teraz po 5 mesiacoch ich beriem zase. Znížila sa mi tvorba mlieka, tým sa spomalil aj tok a drobec začal byť pri papkani nervózny. Do 3 dni som mala zase mliečka na rozdavanie 🙂

evittam
8. nov 2016

@bubumichaela Mne pomohli kapsule od Swanson.

margaretka_
8. nov 2016

tiež som brala tie od firmy organica. sme mali nepekný štrajk a zachránilo nám to dojčenie. postupne som vysadila a už ostalo dobre 🙂
je to trochu drahšie, hlavne ak sa berú vyššie dávky, ale myslím že mliečko od mamičky je na nezaplatenie 😀

mom311
8. nov 2016

Ja som brala tabletky,ale znacku ti nepoviem,lebo som ani nevedela,ze ich je viac druhov. Proste som vzala tie,co mali v lekarni a brala som ich vyse roka,lebo som kojila len z jedneho prsnika a aj to s problemami,ale podarilo sa to potiahnut do 19m. Ja som k tomu este brala aj homeopatika ricinus comunis 5ch. Bez tohto by som o mlieko prisla hned na zaciatku.

eliska811
9. nov 2016

@chlucka môžem sa spýtať pomohla aj tá iná značka lebo tu som našla od Swanson? A aké dávkovanie? Zo začiatku sme mali problém s plochými bradavkami, potom som stresovala či mám dosť mlieka, aj plakala.... Za dva dni som sa dala dokopy, ze to zvládnem, som si povedala najhoršich je 6týždnov. Aj sa to ukludnilo a kojili sme jedna radosť. No teraz ma malý asi ten rastový šprint a ja menej mlieka. Papa aj každú hodinu, hodinu a pol ale častejšie prikladanim sa mi viac mliečka neurobilo, stale má málo. Tak malo by nám to pomôcť?
Ďakujem

eliska811
9. nov 2016

Už sa začal aj odťahovať od prsníka a plakávat pri kŕmeni. Striedam ho z jedného na druhý, musím aj viackrát a to ho len pohrkám a začne mi akurát tak grckat a zase sme tam kde sme boli pred papanim....

chlucka
9. nov 2016

@eliska811 No presne to isté robil aj môj drobec. Začala som brať tie tabletky, 3x 2, čiže ráno 2 benedikt + 2 senovka, na obed tiež a večer tiež. Tak mi to poradila laktačná. Je to dosť nákladné, ale mne to stalo za to... pomohli mi aj tie druhé. Ved je to tá istá rastlinka len v inom baleni 🙂 Tak ako som písala vyššie, do 3 dni bolo po probléme... Vďaka bohu 🙂

matejko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzik3
9. nov 2016

ja som užívala od swansonu, zostali mi celé balenie benediktu aj senovky (90+90tbl.), mám na predaj spolu za 12 EUR, ak by bol zaujem

bubumichaela
autor
18. nov 2016

@zuzik3 máte ešte na predaj ??? 🙂

zuzik3
18. nov 2016

@bubumichaela uz nie