Dojčenie 10 týždňového bábätka

090393kristina
10. sep 2015

Ahojte maminky malinka má 10 týŽdnov a papa kazde dve hodiny cez deň... Večer keď ju okupem a ulozim najskor prespi niekedy 3-5hodín a potom sa budi každé dve... Ako spia vaše babatka? Ďakujem

siska53
10. sep 2015

@090393kristina obe moje deti sa budili len raz. V tom case. Vynimocne sa maly zobudil napr.o 23 a nasledne napr o 4 ci 5...ale cas,kedy som ja nespala,som nepocitala do casu jeho spanku..cize ked som ja ba o tej 23hore,tak som to nebrala,ze sa zobudil..dcerka bud prespala celu noc alebo sa raz zobudila,ale kedze mala koliky tak sme boli hore hodinu ci dve.
Maly po 3.m.uz dokazal prespat celu noc,malokedy sa zobudil.. Zvacsa zaspal o 21-21:30 a zobudil sa tak okolo 6-7. No on zas cez den toho vela nenaspal.

Takisto pomrnkavanie som nebrala,ze su hore. Nechala som ich,nech sa utisia samy. Riesila som az naozaj plac,kedy boli evidentne hore.

sardinka333
10. sep 2015

@090393kristina viac menej mi spi ,,na kočku,,...skoro každé dve hodiny v noci je mala hore...des bes, ja rada spim takže len čakam kedy to už prejde, snad ked už zavedieme kaše. Krpata ma 2 mesiace aj niečo...

sunny3
10. sep 2015

Moja 14mesacna je strasny papkac od narodenia. Trosku som sa zo zaciatku ,,stresovala,, , brala som to prilis vazne. Trapilo ma, ci mam dost mlieka, preco malo spi, preco stale place,.... Niekedy papala aj po 20minutach. V noci niekedy aj 10x hore. Starsia tiez bola taka ista. Pri starsej v 9mesiacoch som zacala pridavat nutrilon, lebo som daka na ,,rady,, ze bude lepsie spat. Ale aj tak byvala casto hore a kojenie skoncilo. Teraz pri mladsej viem, ze to musim vydrzat a stale kojim.

090393kristina
autor
10. sep 2015

@sardinka333 sme na tom podobne 🙂 ešte sa tá spytam odkedy budes zavadzat kaše od 6 mesiaca?