Kde kúpim lieky Domperidon, Motilium a Costi?

bobka200
14. jan 2014

daju sa tieto lieky kupit v lekarni? a su volno predajne? a pod akym nazvom teraz funguju?

gilmorka
14. jan 2014

Costi kupis v lekarni, ale je na predpis. Na recept stoji par centov. Tiez som sa pohravala s touto myslienkou, ked mliecko klesalo, ale predavkovavat sa dlhodobo liekmi nie je velmi rozumne.

galaxy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darina1952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmisenka
15. jan 2014

@bobka200 a skusila si ist na to prirodnou cestou? Mne pomahaju tablety more milk, pijem caj pre dojciace zeny, caro, meltu a najma VELA TEKUTIN a v pohode psychika! osobne by som sa tabletkami nedopovala za cenu kojenia, vsetko ide do mliecka, je rozdiel dat si jednorazovo nieco alebo brat lieky dlhodobo..

lienockalenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofia17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magdalienkalienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palkojolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peta1510
21. aug 2014

Ved Costi je na zaludok,nie?

tweeta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trilian
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
2. okt 2014

Skúste kočky najskôr radšej Senovku grécku a Benedikt lekársky v kapsuliach. Mne osobne veľmi pomohli, keď som mala problémy s kojením. 🙂

evitka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
larra2606
29. okt 2014

chcem sa Vas opytat mamicky, ci Vam liek COSTI predpisal lekar? citala som v pribalovom letaku, ze pri jeho pouzivani sa nesmie dojcit...Viete mi poradit? Naozaj sa Vam zvysila tvorba mliecka? malicka je nepokojna na prsniku, len trocha potaha a spusti plac...chcela by som zvysit tvorbu mlieka...Beriem aj ricinus ale nejako nepomaha a musim aj dokrmovat, aby nebola hladna...mame 11 tyzdnov

dellfi
30. okt 2014

Ozaj baby a pomohlo vám to Costi? Zaujímalo by ma či to fakt účinkuje vždy alebo nemusí vždy. Napíšte nejaké skúsenosti. 😉

nikus5
30. okt 2014

Costi je na predpis - brala som ho, mliečka bolo viac a hlavne sa mi oveľa ľahšie "spúšťalo" a to nám s drobcom veľmi pomohlo 🙂

lenkaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ok_laktacia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merush
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adush123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adela58
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kareta21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kliv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viktoriasz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria286
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sajler
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana2732
Odpoveď bola odstránená
Zobraz