Mám kúpiť odsávačku Avent alebo Tommee Tippee?

erickaa
27. júl 2011

Ahojte, chcem kúpiť ELEKTRICKú odsávačku, ale neviem sa rozhodnúť medzi týmito dvoma značkami. Privítala by som vaše skúsenosti s nimi, klady aj zápory. 🙂 Za všetky odpovede vopred ďakujem 🙂

radlinka
27. júl 2011

Medela 😉 Mala som TT a bola celkom fajn, nabuduce jednoznacne aspon mini Medelu, je najlepsia. Avent som neskusala, lebo sa mi nepaci dizajn celej rady. 😉

kvetinqa
27. júl 2011

Ja som mala TT, bola som velmi spokojna. Rychla, ticha odsavacka. Avent som nemala, skusala som aj medelu, aj ta bola fajn.

beruska.zuzanka
27. júl 2011

Mala som avent ručnú odsávačku a bola som spokojná, inú som nemala 🙂

violoncielka
27. júl 2011

Aj ja by som si chcela kupit odsavacku,ale rucnu od aventu. Mne sa naopak velmi pacia,len sa tiez neviem rozhodnut. elektricka je dost draha ,myslim si ze uplne postaci aj rucna. Zatial som pocula same chvaly.

dualcore
27. júl 2011

no ja riesim presne tuto istu dilemu.ale viac uvazujem nad TT.Pri prvom synovi som mala radu avent a bola som nespokojna a tak som menila za tt.s el.odsavackou nemam ale skusenost tak aj ja si pockam co ti-nam 😉 poradia.

petra1303
27. júl 2011

Elektricka Avent je super aj teraz pri druhom ju budem mat...nic na nej mi neprekazalo 100% spokojnost...TT nemam odskusanu...

ninan2
27. júl 2011

Eri, najlepsia odsavacka je ziadna 😀

adri2211
27. júl 2011

Ja som mala Avetn ručnú,bola som maximalne spokojna,medela ručna sa mi nepozdavala,ja som s nou narabat nevedela (ale mozno som k nej nesikovna. Ine odskusane nemam,nepotrebovala som ...

edie63
27. júl 2011

Ja som skusala medelu v nemocnici a bol to brutalny zazitok, teraz uz niekolko mesiacov pouzivam avent a som maximalne spokojna.

cmulinko
27. júl 2011

ja mam avent elektricku,ale dala sa pouzivat aj ako rucna....pekne zabalena ako nova skoro nepouzita,lebo u mna nebolo ani co odsavat 😀

budulinka
27. júl 2011

kym nemas mlieko, do elektrickej sa ti podla mna neoplati investovat. mam elektricku aj rucnu avent, elektricku som pouzila par krat, je dost tazka a drzat ju par minut v jednej polohe... neda sa ani dobre usmernit - ked chces zmenit smer odsavania. navyse, z druheho prsa mi vzdy tieklo mlieko, takze som bola cela lepkava. rucna mi vyhovovala viacej - pekne som v druhej ruke drzala flasticku a bolo. a tie ostatne problemy tiez odpadli. takze, ak sa rozhodnes pre elektricku, kludne predam :DDD

andrejka1974
27. júl 2011

ja som mala od aventu aj rucnu aj elektricku s obidvoma som bola velmi spokojna

martuska75
28. júl 2011

Ja som mala Avent elektrickú a bola super. Manipuluje sa s ňou úplne perfektne a ručnou by mi asi odpadla ruka - lebo mne najprv skoro nešlo odsávať. Používala som ju hlavne v pôrodnici a potom už len chvíľu, ale zachránila mi zápal prsníkov, ktorý som si pri staršej užila a je to teda horor, čo ti potvrdí každý kto to mal. Za pár eur to určite stojí. Aspoň mne teda. Niekto hovorí, že však ti manžel donesie ak by si potrebovala, ale napr. ja si ho neviem predstaviť ako behá (napr. v noci aby si to mala asap) po lekárňach a s lekárničkami rieši ktorá odsávačka má aké výhody 😀 Hned v pôrodnici sa mi pri oboch nechcelo pustiť mlieko ale prsia som mala naliate - a to hned sestričky že odsávať a keby to nevideli na vlastné oči že mi to jednoducho nejde tak ma trápia ako pri prvej až sa mi prsia zapália, takto mi hned volačo dali a už to išlo. Takže podľa mňa aspoň pohotovostne určite super, neľutujem.

luciferova
28. júl 2011

Poradila by som ti takto - nekupuj taku drahu vec dopredu, pokial nevies co a ako, radsej si pozicaj rucnu na zaciatok do porodnice. A aj tak - najlepsia odsavacka je dieta! Hlavne si drobca casto prikladaj a vela tekutin pi.

Ak chces hlavne dojcit a odsavat len prilezitostne (parkrat do tyzdna) tak si vystacis aj s manualnou.

Ja som nemala ziadnu, no dostala som zapal (ofuklo ma a uz to islo) tak som si kupila avent elektricku, pouzivala len chvilu, mozno max mesiac a bola som s nou spokojna 🙂

veronikam
28. júl 2011

Odsavam tri mesiace, jednoznacne odporucam elektricku Medelu.

nibiru
28. júl 2011

ja som mala rucnu avent odsavala som 6mes. bola som snou nesmierne spokojna ziadny hluk odsavala som v noci v posteli a nikoho som nebudila,nosila som ju aj zo sebou ked som niekam sla nie vsade bol elekrticky prud a odsavalala na 200% takze som na elektricku nemala dvovod 🙂

tommy13
28. júl 2011

My sme pouzivali rucnu Tomme Tippee a sme snou spokojni...ako klady sa pridavame k uzivatelke nibiru 😉

ducci
29. júl 2011

aj ja mam aventku manualnu a vynikajuca 🙂 uplne rychlo saje, je to uplne bez problemov a vobec to neboli.. fakt odporucam.