Môžem počas dojčenia čaj Hannasaki na chudnutie?

janulienka1
8. júl 2010

Chcem podporiť chudnutie.Pred tehu som pila čaj Hannasaki aj Pu-erh.Teraz dojčím tak neviem či môžem.

salma22
9. júl 2010

nie to by si nemala, ale radsej sa opitaj doktorky 🙂

len.petra
9. júl 2010

dojčenie Ti samo o sebe pomôže schudnúť 😉
radšej by som to nesilila

zuzanada
9. júl 2010

No ja by som to neriskovala. Všetko, čo zješ a vypiješ sa dostáva do tvojho mliečka. Vôbec sa netráp ako vyzeráš. Pre tvoje bábenko si tá najkrajšia a najlepšia mamina na svete. 🙂 😎

bejkka
9. júl 2010

tak ako píšu baby, počkaj pár mesiacov, kilá pôjdu samé dole dojčením, ak chceš schudnúť stravuj sa zdravo - neprejedaj sa, telo si vytvorilo dosť zásobného tuku na dojčenie, len dostatočne pi, najlepšie čistú vodu, ja som brala aj vitamíny pre dojčiace matky do pol roka veku malého, po pol roku kilá išli rapidne dole a pomaličky sa podobám na samú seba 😀, čaje na chudnutie obsahujú rôzne byliny, ktoré nie sú vhodné pre deti do 12 rokov, pekný deň. 🙂

vejula
11. júl 2010

@janulienka1 čaj hanasaky možeš piť, nieej to len čaj na chudnutie ale v priaznivych učinkoch som dokonca našla aj že zvyšuje tvorbnu mliečka a tiež som sa na to pytala v zdravej vyžive či sa može ked sa koji a tam povedali že hej ale radšej doobeda lebo ma mierne povzbudzujuce učinky. To totiž nieje klasicky čaj na chudnutie ale špecialna činska rastlina ktora je velmi zdrava posobi aj proti nadorom a ma vela inych užasnych vlastnosti. Ja ho pijem tiež a každy den dosť vela...

ivanat
22. feb 2014

Môj malý má pol roka, stále ho dojčím a priberám a priberám., chodím každý deň dve hodiny na prechádzku, už som si kúpila aj pu erh a nič, stále váha len hore a hore, už som z toho nešťastná...☹ Cvičiť nemám kedy, nestíham, aj deti aj domácnosť, keď som jedla strašne málo tak mi bolo stále zle, tak neviem ako sa tých kíl zbaviť ☹

luciah1
14. júl 2015

ani mne sa nedarí dojčením schudnúť

patkaza
27. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

pri dojčení by sa chudnuť nemalo nasilu .. ale prirodzene neiktoré ženy schudnuť dokážu, najlepšie je počkať a začať chudnuť až po skončení dojčenia http://akoapreco.com/je-chudnutie-pri-dojceni-bezpecne/