Stratila som mlieko po zápale

zuzikxx
11. júl 2022

ahojte, pisala som min. tyzden. Boli hrcky, zapal, atb zabrali ale zmizlo mlieko. Uz druhy den bojujeme, malinka place a pozera mi do oci, odmieta flasu, potom od hladu nakoniec spapa. Bla zvyknuta na dojcenie.. Potrebujem pomoct a znovu zacat dojcit. Senovku, benedikt beriem druhy den, spinkam s malou, mojkam, zatial nic 😢

julianabelakova
11. júl 2022

@zuzikxx chce to cas, bylinky zaberu, len treba klud a stale dookola prikladat, vela pit

ls56
11. júl 2022

Ja viem…povie sa to ľahko, že stale prikladať,keď babo nie je ochotné sa prisať,lebo však nič nejde.. skúšala si cievku? Alebo takto… nebolo by lepšie zavolať k sebe laktačnú poradkyňu? Ona ti všetko povie,ukáže,podporí ťa… tak určite by som hneď zajtra ráno volala… a ak malá odmieta flašu, nakoniec aj tak na ňu pristane…lebo si zvykne..preto rychlo volaj laktačnú

ziarifka
11. júl 2022

@zuzikxx skús prikladať vo vani, spravte si teplý kúpeľ, bábätko polož na seba a nechaj, nech sa prisaje. Na tvorbu mi veľmi pomáha horúci poctivý vývar. Raz, keď som strácala mlieko a malá štrajkovala, jedna laktačná poradkyňa mi dala kázeň, aká som skvelá starostlivá mama a mňa to tak dojalo, až som citila, ako sa prsia nalievajú. Tiež sa prikláňam k tomu, volať laktačnú. Vedia pomôcť aj psychicky.

anavixy
11. júl 2022

Dokrmuj cez cievku na prsniku 🙏

travelllerka
12. júl 2022

Mne sa teraz stalo, že mi brutálne kleslo mlieko pri chorobe, včera som naozaj veľa pila a malú mala veľa na seba a už ho bolo výrazne viac aj bez byliniek.

mareri
21. júl 2022

neviem, či v tomto pripade sa da rozbehnut laktacia. Do vtedy holt budeš musiet davat umele mliečko

zuzikxx
autor
21. júl 2022

@mareri uz je to lepsie, pomohli bylinky a kontakt