Vankúš na dojčenie

timkuska
23. aug 2013

Milé maminky, máte vankúš na dojčenie, je to dobrá vec, oplatí sa mi do toho investovať? Ak áno, načo by som sa mala pri kúpe zamerať, má vankúš nejaké svoje špecifiká?
Ďakujem za radu 🙂

michaela.g
23. aug 2013

@timkuska mne pomohol v tehotenstve, lepsiem sa mi s nim spalo ked som mala brusko. Kojit som sa nenaucila, bud to bolo moc vysoko, alebo moc nizko, ked som to mala konecne dobre mala sa trosku pohla a bolo zase zle....
najlepsie sa mi kojilo na anatomickom vankusi 😉

klincek
23. aug 2013

@timkuska je to fajn vec, aj ked ja som ho pouzivala skor v tehotenstve na spanie nez potom🙂..ak mozem poradit, nekupuj si s gulockovou vyplnou, ale radsej s vatelinovou. tie gulocky sa totiz casom deformuju a vankus straca na objeme. a este sa na tom babo aj poti.
este si musis zvazit, ci chces vacsi alebo mensi.. a dobre je, ked sa da prezliekat obliecka, lahsie sa to udrzuje, ako ked musis prat cely vankus.

palomka
23. aug 2013

ja som velmi spokojna. ma vsestranne pouzitie u nas doma. v tehu som s nim spala, dala som si ho medzi nohy a druhu cast pod hlavu 🙂 potom som s nim dojcila, ked sa deti zacali pretacat na bok a potrebovala som si odbehnut z izby, tak som ten vankus dala okolo dietata aby sa nepretocilo 🙂 neskor ked zacinalo dieta sediet tak som ho dala okolo neho, ak by nahodou spadlo aby si neudrelo hlavicku...potom nam sluzil v postielke kde nam koncil mantinel, ci hniezdo ci ako sa to vola, aby sa do postielky deti neudreli, no a teraz nam sluzi na rozdelenie spacieho miesta pre mna a pre syna kedze spolu spime na manz.posteli :D aby som ho nepripucila v noci a aby sa nikam nedostal z postele :D. takze ja ho odporucam na 100% a viem, ze ho vyuzijem este dllllhu dobu. jednoznacne to bola pre mna najlepsia investicia 😀 a mam vatelinovy s oblieckou. tusim v Kike som kupovala pred 5 rokmi

timkuska
autor
23. aug 2013

Ďakujem pekne za vaše rady 🙂

nicolle21
24. aug 2013

ahoj, ja som na tom podobne.. prikláňam sa jednoznačne k vatelínovej výplni (guľôčkovú som zažila v pôrodnici a bol to des), s vankúšom som spala v tehotenstve, kojím s ním (treba si to odskúšať a nájsť vhodnú polohu) a aj keď náš malý sa pretočiť ešte nevie, pre pokoj duši ho obkolesím vankúšom, keď ho nechávam na veľkej posteli a potrebujem si odskočiť 😉 ja mám chicco sweet relax a absolútna spokojnosť 🙂

rusnakova_janka
25. aug 2013

ja mam ten gulockovy asi len mesiac a uz som riadne nanervy, lebo sa mi presypavaju tak divne tie gulicky a nie je uz taky vysoky ako bol a casto kym najdem vhodnu polohu maly uz reve jak o zivot....ale bez neho by som asi prisla o chrbat 🙂

martina46
13. máj 2016

neviete, ci existuje takyto vankus nafukovaci? potrebovala by som nieco na cesty.