Zaspávanie na prsníku

24. okt 2022

Ahojte.
Malý ma tri mesiace. Odmieta cumlík. Je plne dojceny. Len si akosi zvykol zaspávať na prsníku ukľudní sa tak.
Mali ste to tak niektorá ? Odnauči sa časom od toho ?
Ďakujem

bororka
24. okt 2022

Moja má rok a kladiem si rovnaké otázky 😅

sima1415
24. okt 2022

Nepoteším ťa, môj má 13 mesiacov a stále tak zaspáva ....

deti95060810
24. okt 2022

áno prešla som si tým... ťažko preťažko bolo odučiť bábo od tohto zvyku...

selu11
24. okt 2022

Ja to tak mám až pri druhom dieťati ale asi som divná, ja som za to rada. Bude mať rok.

autor
24. okt 2022

Akože mne to extra nevadí len či sa to časom zmení 😂
A ako to robíte keď idete von ? On tým že sa tak uspáva tak je to náročné. Oblečiem ho seba dám cicik a tak do kočíka.
Ja som myslela že keď začnú prikrmy, vodička cajik a tak že vezme aj cumel 😁😁

stanislavicenka
24. okt 2022

Ved sa tea? Mas najjednoduchsie sposob ako uspat dieta. Neboj sa, nebude to trvat vecne. Moje deti zaspavali na prsniku tak do 2 rokov, ked nezaspali, tak potom sup do nosica, a syna som uspavala na rukach hadam do 3 rokov. Nebude to vecne.
Je to skvela asociacia pre dieta blizkost matky, bezpecie.
Neboj, raz z toho vyrastie🙂

zuzuliennka1
24. okt 2022

ano, oduci a ked budes po skonceni dojcenia hladat sposoby, ako ho uspat, este budes na toto dojcenie do uspatia v dobrom spominat 😉 pri dojcenom dietati je to prirodzeny a najjednoduchsi sposob. A ma len 3 mesiace, ja som tak syna uspavala 1,5roka 🙂

kukulienka999
24. okt 2022

Môj tak zaspaval cca 14 mesiacov, potom sme to začali postupne meniť a učiť ho na iný spôsob uspávania. Nebolo to až take hrozne😊

ivangeline
24. okt 2022

Ano. Mozes neskor nahradit flasou alebo cumlom alebo si zvykne bez... najneskor do 2r. Ak teda prebehne priprava. ;)

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz