Kde zoženiem Infectodell na molusky?

kalamity
5. mar 2014

Maminy,pls,viete mi poradit,v akej internetovej lekarni viem kupit Infectodell na molusky? Uz som skusala viacero a nikde ho neviem zohnat. Cestovat do Rakuska ci Ceska,kde Infectodell bezne dostat v lekarni, momentalne nestiham. Dakujem.

hanah2
13. júl 2014

uz je predany

wewe3107
16. okt 2014

Ahoj mate niekto na predaj infectodell? dakujem

libusa15673
18. okt 2014

@wewe3107 mám na predaj infectodell, exp. 2/2017. Ak máte záujem napíšte na gmail libusa.mistinova@gmail.com

libusa15673
30. okt 2014

Už sú všetky vypredané, prepáčte.

mravvcek
4. nov 2014

Ma niekto na predaj?

barbora21
28. nov 2014

@kristi30 mozem sa opytat ci si pouzivala ten infectodell? Dakujem

barbora21
28. nov 2014

@diorka @sakura77 @kalamity prosim pouzivali ste niekto infectodell?

diorka
28. nov 2014

@barbora21 ahoj,mne molusky mali obidve dcery (nie naraz), prvej zabral infectodell a druhej nie. Obidve uzivali Isoprinosine + druhej som ich vysusovala pudrom so sirou, uz som nevedela, co vyskusat, kedze jej nic nezaberalo. Ale zbavili sme sa ich. Ked sa nad tym zamysli, mozno obidvom pomohol ten Isoprinosine

diorka
28. nov 2014

@barbora21 pri druhej som fakt asi vyskusala vsetko, zbavovali sme sa ich rok, kludne sa pytaj, ak mas otazky

barbora21
28. nov 2014

@diorka dakujem...chcem sa este opytat ako dlho si potierala infectodellom? synovi to potieram ale on ich ma uz cervene, vyzera to ako cervene vyrazky a v navode pisu, ze ked je to cervene nema sa to uz davat. Len sa bojim, ze ked to prestanem potierat tak sa to nejako rozmnozi a pod. Uz teraz ich ma dost tak zacinam byt celkom zufala....

diorka
29. nov 2014

@barbora21 a chrasty sa este nerobia? To sa maju spravit chrasty a potom odpadnut. Skus este potriet, kym sa aspon jedna chrasta nespravi. Ale je to dobre, ze su cervene, mne pri mladsej nezabral, vobec sa nezmenili, aj ked som potierala, dva balenia som minula a nic. A starsia ich mala asi aj 100 a zabralo, zmizli

sakura77
29. nov 2014

@barbora21 nie nepoužívali. Mali sme od kozneho podobne nievo- Verummal ale velmi ju to stipalo, ono to az tak akoby vypalilo tak sme nedavali. ppodporovali imunitu, je taky sirup na to, na ibjednabku sa da kupit , len uz som.zabudla nazov, ak si spomeniem, pisnem ti, natierali cajovnikom alebo ak sa mas ako dostat k " babskemu receptu" - laliove lístky vyluhovane v alkohole,ale na tie vacsie pomohlo jednoducho vytlačiť prstami kym vyjde biely maz a ak uz tečie krv tak vydezinfikovat betadyne a zalepit ..to sme vždy vecerjrden ks vybavili- sice s revom a muz ju musel drzat ale to bolo fakt najúčinnejšie.

sakura77
29. nov 2014

AMP care je ten sirup

barbora21
29. nov 2014

@diorka
@sakura77 Dakujem velmi pekne za pomoc 🙂

nikola216
15. dec 2014

Dobrý deň, moja dcérka má molusky, neviete kde by sme zohlali Infectodell? Prosím Vás veľmi o pomoc. Neustále sa jej to rozširuje a nevieme čo už máme robiť.

mravvcek
29. jan 2015

Baby ako ste aplikovali infectodell? Kolkokrat denne a presne na molusku len dotknut sa?

mamazem
29. jan 2015

AUDIRON na molusky - čisto prírodný prípravok
Pred 4 dňami nám pribudla zaujímavá recenzia na Audiron na našom eshope mamazem od zákazníčky Monty:
Citujem
„Vynikajúce výsledky na molusky (určitý typ bradavičiek) u 5 ročného syna, vyhli sme sa bolestivému zásahu kožnej lekárky. Po aplikácii na vatovom tampone (rano a vecer) sa po cca 2 - 3 dnoch zapalili a nastal proces samohojenia, ked si organizmus s nimi poradil sám, prestali sa tvoriť nové a po týždni po zapálení odpadli samé a koža ostala čistá. Dovtedy sme sa trápili mesiace a nič nezaberalo ! ďakujem !“
Vyskúšajte 🙂

zuzana1781
4. mar 2015

@libusa15673 pekny den viem ze to uz nieje aktualne ale mozte prosim napisat kludne aj do ip kolko stoji ten infectodell mne ho tak pod rukov predala kozna 2ml a teda neskutocne prachy

tigrinka
30. mar 2015

Dobry den,infectodell sa da kupit http://www.pilulka.sk/hledat?q=infectodell práve som ho objednala,dufam,ze nam pomoze ☹

duplicka
25. máj 2015

Pridam aj nasu skusenost ,nocna mora dovlecena z bazenov, POMAHA neskutocne rychlo LASTOVICNIK , behom tyzdna mozno 30ks spalenych, aplikovane priamo na ne 2x denne, zalomit rastlinku a potriet stavou co vyteka. Najprv sa v moluske spravi priesvitna bodka, postupne scernie a spali ju to cele, extra rychlo a bezbolestne. 100% ucinok , preto o tom pisem ,lebo sme skusali tiez kadeco a pol roka sa nas drzali, kedze uz je lastovicnik vyrasteny tak som skusila 😉

https://www.google.sk/search?q=lastovicnik&ie=u...

beci1
15. mar 2016

Mam nove balenie Infectodell. beci1@pobox.sk, 0915691428

bibi21
27. mar 2017

@beci1 prosím vas ešte mate ten Infectodell?