1,5 ročný syn žiarli na otca. Ako to riešiť?

arvven
12. máj 2013

Dobrý 🙂 vie mi niekto poradiť? Náš rok a pol veľký synček (jedináčik) veľmi žiarli na otca ked sa s nim ja objimam alebo sa mu venujem. Spusti strasny rev akoby sa mu ublizovalo. Ked ho zoberieme k sebe do objatia, otca odkopava a chce iba mna. Ma niekto podobnu skusenost? Mam cakat ze to prejde samo alebo ako ste to riesili? Vdaka

tehulka2011
12. máj 2013

mali sme doma to iste, je to normalne, a casom sa to zlepsuje 🙂

bona
12. máj 2013

Tiez mala dcerka take obdobie,ze sa hnevala,ked sme sa s manzelim objali,pobozkali,tatinko ju nemohol ani okupat a pod.(teda mohol,ale s hysterickym revom 😀 ). Postupne to preslo..😉 Teraz nanho neda dopustit..🙂 Chce to len cas,vydrzte!🙂

euka210
12. máj 2013

je to normalne 🙂 Nebije ho, lebo v tom ho brzdime, ale pride a taha tata prec a ide ku mne on. Riesime to tak, ze nas obijme obidvoch, ved sme predsa rodina. Alebo sa s nim zacneme salit. Potom je uz spokojny. Mama je NAJ a pokial to obdobie neskonci, tak stale bude mat "vyhrady" 🙂

mummy01
13. máj 2013

Tiez sme maly to iste,synacikovia vedia svoje maminky velmi lubit.Chce to trpezlivost,u nas to trvalo asi pol roka a potom to same preslo a teraz syn miluje tatina najviac na svete 😉

ginger_fox
13. máj 2013

🙂 toto robi aj moj pes! ale nereve, no obhryza synovu postel. A teraz k veci...chce to cas a obcas zapojit aj syna do rodinneho objatia nech nema pocit vylucenia 😉