8 mesačné bábätko sa nedvíha na dlane

michalka007
30. apr 2013

ahojte,
mame 8m dcerku, pekne sa plazi a gula, ale zatial sa vobec nedviha na dlane. Mate niekto podobne skusenosti? Kedy zacali vasi drobcovi vstavat na vystrete dlane? Dakujem, MK

josenka
30. apr 2013

@michalka007 Ahoj, ani náš 8-mesačný sa nedvíha na dlane, každé bábo je iné. Najstarší krásne štvornožkoval v 6,5 mesiaci, druhý v 8. a tento drobec sa zatiaľ iba plazí. 🙂

milota164
30. apr 2013

Ahoj, kazde dieta je ine, netreba velmi porovnavat. Ak sa Ti to nezda spomen to na poradni lekarke.podla mna je uplne normalne ak nieco dieta vynecha, niektore nestvornozkuju a hned zacnu chodit.🙂

atreyu
30. apr 2013

@michalka007 cca v tom čase okolo osmeho deviateho mesiaca začal štvornožkovať...a potom to šlo už rýchlo v 11m začal chodiť 😵

katkaseiner
30. apr 2013

Ahoj, moja mala mala vcera 8 mesiacikov a musim povedat, ze sa este ani neplazi. Netrap sa, kazde dieta je ine. Nasa stoji na nozickach uz 2 mesiace, ale plazenie ju netaha, max trosku sa dozadu jak rak poplazi, ale dopredu to jednoducho neide.
Kamoskina mala sa uz v 7. mesiaci posadila a liezla. Od 10 mesiacov chodi.. kazde je ine, neboj, dozenie to.

monulka35
30. apr 2013

moj syn napr.nestvornozkoval a zacal chodit ked mal necely rok,dcerka mala nedavno rok a zatial nechodi,je to fakt individualne u kazdeho dietata.

svetlusska
30. apr 2013

ahoj netrap sa tym..nas maly v takom mesiaci bol na brusku a vedeel sa pretocit na chrbatik...sedel iba na kolenach oprety o mna a neskor uz aj sam...a potom sa sam z nicoho nic zacal davat sam na brusko zo sedu a dvihat naspat..a potom aj plazit dozadu okolo 9 mesiaca...okolo 10 zistil ze sa da plazit aj dopreddu a zist z postele a teraz v 11 sa skusa davat aj na kolienka ale to prejdde iba chvilu 🙂 kazde babo je ine...kedd bude mala chciet tak sa da na rucicky 🙂

svetlusska
30. apr 2013

@michalka007 este ma napadlo ja som ho davala aj do hojdacieho kresielka a tam sa zacal dvihat z lahu lebo sa chytil bokov 🙂 potom to uz bolo nebezpecne tak som kresielko odlozila...

michalka007
autor
1. máj 2013

dakujem vam 🙂