Jasle v Bratislave - Rača, Vajnory, Staré a Nové mesto

Baby prosím,potrebujem dosť súrne zohnať jasle alebo nejakú alternatívu pre môjho ročného syna...hladám jasličky s príjemným prístupom a ideálne také,aby som sa vedela dohodnúť na individuálnom čase a mali ešte volné:-/existujú vôbec také?doteraz som túto problematiku vôbec neriešila,avšak od januára idem naspäť do práce a potrebujem nájsť jasle na tých cca 6-7hod denne🙂ďakujem vopred za pomoc🙂na cene mi velmi nezáleží....

barbora59
10. dec 2014

My chodime od 1 roka do jasliciek na Cajkovskeho v st. meste. v sept.mal uz 3 roky a teraz od 7.1.idem do skolky. Asi si aj poplacem a bude mi strasne luto.Ja tam nemam co vytknut.Za ten cas som nemala jediny problem , proste nic.

oladuna
10. dec 2014

@barborienulienocka a skusila si obtelefonovat kazde jasle v lokalite? To by bolo asi rychlejsie.

trish31
10. dec 2014

@barborienulienocka v Raci su jasle Kuriatko,tu pri avione su jasle Fairyland,jasle Tulipanik,na Ostredkoch jasle Vevericka,pri Radlinskeho jasle Kvietok

V tychto jasliach som bola-najlepsi pocit som mal z Fairyland-dobra cena,anglicke jasle,pani riaditelka vedela o com hovori,vsetko vysperkovane,premyslene,super.Pochodila som dost jasli.

My sa stahujeme a idem sa spytat do DC Kvietok-od jari idem pracovat takze maly pojde tam ak budem spokojna lebo to mame pod oknami

Priprav sa na sumy 420 eur mesiac a vyssie

barborienulienocka
autor
10. dec 2014

@trish31 dakujem za takyto suhrn,nieco som uz obvolala,buduci tyzden to idem obehat a teda hadam najdeme tie spravne🙂s tou sumou mi je to jasne,ine som ani necakala😩

trish31
10. dec 2014

@barborienulienocka tie sumy su nehorazne...nie kazde jasle za taku sumu stoja

barborienulienocka
autor
10. dec 2014

@trish31 musim uznat,ze keby som mala priemerny slovensky plat,bola by som sama s dietatom tak sa mi vlastne ani neoplati ist robit😤je to postavene na hlavu...

princbajaja
10. dec 2014

Dobry vecer, moj vnucik chodil do detského opatrovatelskeho centra - neviem presne ako sa vola, ale adresa je Monardova ulica v Podunajských Biskupiciach, asi 3km od Apollo centra. Je tam asi 7 deticiek, pekne a tiche prostredie, rodinny dom so zahradou a su dve opatrovatelky. Su tam prave take malicke deticky nad 1 rocik. Boli sme spokojni, naucil sa aj pouzivat serblik. Ak treba, mozem zistit presny nazov. Lubica

ivkadracova
18. jan 2015

Ahojte, Pozna niekto statne detske jasle na Robotnickej? BA-Nove Mesto. Poprosim nejaku mikrorecenziu a celkovu spokojnost. Vdaka za info.

precudziedeti
22. jan 2015

@barborienulienocka v Rači sú jasličky kuriatko a majú tam aj p. učiteľku - detskú psychologičku

karidap
25. jan 2015

@barbora59 my asi nastupime na cajkovskeho, mozem sa spytat ci ste mali nejaky adaptacny tyzden? A ako na to mali reagoval? Aj ste ho nejako pripravovali? dakujem

barbora59
25. jan 2015

@karidap ahoj moj syn ma momentalne 3 roky a 4 mes. Do jasiel na Cajkovskeho nastupil ked mal 13 mes. Co si pamatam tak tusim prvy tyzden to bolo tak postupne ze max na 4 hodiny. On je tak velmi spolocensky ze my sme nemali problem. Kazde dieta je ine niektore strasne placu. Teraz zacal chodit do skolky , prvy den sa rozplakal ale pani ucitelka povedala ze plakal 5 minut.. Jaslicky mi chybaju bolo tam super a nikdy sme tam nemali ani jeden jediny problem s nicim.Najviac lubil pani ucitelku Mariku( taka silnejsia) .Ona bola vtedy ked sme my nastupili s tymi najmensimi detmi , a potom ju dali ktym najstarsim. Takze moj syn ju mal v dvoch triedach. Velmi ju lubil aj ona jeho.

matuketrnafcanka
10. feb 2015

@barborienulienocka ja ti mozem odporucit Jasle v domceku, su na Bielom Krizy....ucitelky uzasne, deticky spokojne a rodicia same dobre referencie davaju 🙂

olilienko
19. feb 2015

Urcite doporucujem Jasle v domceku. Pani ucitelky maju krasny vztah k detickam a su to velke profesionalky. Moj 2 rocny syn uz hned v prvy den chcel ostat tam. Strasne som sa stresovala ako to prijme ale naozaj uz v prvy den ma presviedcal ze mozem ist domov, ze on chce ostat tam. Skor sme mali problem mu vysvetlit ze v sobotu a v nedelu su jaslicky zatvorene. Aj kamaratky ktorych deticky tam chodili boli velmi spokojne. Teraz mam dcerku ktora bude mat rok a pol a uz sa tesime kedy aj ona pojde na par dni do kolektivu. Skuste pozriet ich facebookovu stranku alebo aj osobne. Naozaj vrelo odporucam v tejto lokalite jedine Jasle v domceku.

viera
24. feb 2015

Ahoj, ja som z BA Stare mesto, mam 36rokov a som sukromna opatrovatelka. Cezomna si mozes vybavit 230e na dieta z UPSR.Cize budes doplacat kazdy mesiac 105e, ak by si chcela kazdy den 6-7hod v tyzdni so stravou....To sa uz da.Mam aj ine pausaly...Blizsie info: 0904613301-Viera, ak by si mala vazny zaujem dat ku mne dietatko opatrovat.

dado84
10. feb 2016

Odporúčam štátne jasle na Čajkovského ,sú super 🙂