Jasličky Anna Mária v Žiline a vaše skúsenosti

kamilka3
11. okt 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat niekoho, kto tam ma deticky, ako ste spokojne s opatrovanim, pripadne, ci niektora nema nejake skusenosti-referencie na tieto jaslicky? Dakujem velmi pekne za kazdy nazor...

luciusiva
22. okt 2012

ahojte, ja by som sa pripojila ku kamilke3. Len či ste boli spokojné, ako sa tam starajú o detičky a pod. Malý mi tam má nastúpiť v januári a tuším som viac v strese ako bude on 😉

adel79
8. nov 2012

Ahojte, náš malý má tiež nastúpiť do týchto jasiel v januári. A tiež nepoznám nikoho, kto tam chodí. Keď som ho tam bola zapísať, majiteľka bola veľmi milá. Ale vraj tam má malý nastúpiť hneď rovno na celý deň. Žiadne postupné privykanie. Je na mňa dosť naviazaný, tak mám z toho trochu strach. A vám čo povedali?

luciusiva
19. nov 2012

ja som trvala na tom, že ho budem navykať postupne. Najskôr dva dni po dve hodiny, potom štyri a potom ho nechám celý deň. Určite ho tam nenechám hneď celý deň. To by skolaboval nielen on ale i ja. A chodí tam známej dcérka aj kolegov syn a obaja si tie jasle chvália, tak to hádam bude ok

katka040
19. nov 2012

@luciusiva
@adel79 , mozem sa vas opytat kolko maju vase deti mesiacov? Aj moja mala nastupuje od januara do jasiel ale v Ba a mam z toho velke obavy, teraz ma 18 mesiacov. Drzim palce detom aj vam.

luciusiva
19. nov 2012

Môj drobec má teraz 15 mesiacov. Ja si myslím že my maminky máme z toho viac stresu ako drobci