Je to obdobie vzdoru?

zvonkohra
5. mar 2012

Baby pomooc moje dieta ma 25mesiacov a panecku aky dnes vystup mala ta moja bambula...inak kludne dieta...dnes som jej vzala mobil s ruky lebo vymyslala a normalne zacala kricat a revat nie plakat revat ako o dusu..nespoznavala som ju asi 5min som ju ukludnovala...posledne dni aj odmieta mm ked sa s nou chce hrat a dnes toto..stale len mamka,mamka a mamka...nechapem 😕

zuzikkaa
5. mar 2012

@zvonkohra ano ,,vitaj v klube 😀 aj u nas take byva...tiez si nieco vypyta a ked mu poviem ze teraz nie,,alebo nemozes tak zacne hukat.tiez kolko krat ani slzy nema-skusa co znesiem 🙂 nevsimam si ho
tiez je velmi rozumny,,ked ma dobry den,posluchne na slovo,aj si upratuje pekne hracky
a u nas je zase posledne dni,,teda tyzdne len tatik...no a tatika uz poraza lebo mu ani na zachode poriadne neda pokoj 😅 😅 😅
ked manzel nieje doma je vsetko ok,,vola mna ale ked je doma tak ja som bokom...ale chapem to,,kazde dieta tym prejde akurat ten priebeh je asi individualny 😉

sestra ma chlapca tiez 25m a je to podobne,,tak to musime len vydrzat 😀

zvonkohra
autor
5. mar 2012

@zuzikkaa ty kks ale az take vystupy???bozinku ja sa len drzim aby som jej nemusela capnut po zadku

zuzikkaa
5. mar 2012

@zvonkohra myslim ze o tomto je tu aj tema kde je viac prispevkov...proste sa snazit si dieta nevsimat ak nereaguje na ukludnovanie...a ked zisti ze ho nikto nesleduje tak prestane...alebo vraj zabera aj to ked ty zacnes hukat ako ona,ze ju vlastne napodobnis a ona zisti ze to az taka sranda nieje a prestane 😀 😀 😀

exupery
5. mar 2012

@zvonkohra pockaj,ked ti to zacne robit v obchode,u doktora,v tych uplne najnevhodnejsich chvilach-to bude skuska nervov!Ajajaj...to je este len zabavka 😉