Veľmi jemné a svetlé vlásky u detí

erb
23. júl 2023

Ahojte
Chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s tým že Vaša dcérka alebo aj syn majú strašne jemné alebo svetlé vlásky. Riešili ste to alebo im samým dorástli ? Naša má 4 roky ale v predu a na hornej časti hlavy máme jemné vlásky a krátke v zadu má už dlhé aj keď jemne . Riešili sme to aj u koženej dala nám nejaké vodičky ale nemám veľmi pocit žeby pomohlo . Rada by som. Reálne skúsenosti . Kúpiť nejaké B vitamíny pre deti? Ďakujem

marcellka32
23. júl 2023

Vlasy sa menia, hustota nie ale kvalita áno, moja mala do 2 rokov len také pavučinky na hlave, až som plakala že nebude mať riadne vlasy, teraz má 15 rokov a dlhé husté vlasy pre tri hlavy, chodíme dávať riedit na leto, takže ešte vydrz;)

anjelicek26
23. júl 2023

Dcera ma 8 o par dni a konecne ma vlasky dlhsie ako po ramena... stale su jemne, len je ich viac... strihana nebola nikdy poriadne, pred nastupom do prvej triedy sme ich asi 2-3cm zarovnali... robili sme copiky, vrkoce, tam to nevadilo, ze to dovtedy nebolo jednoliate... ostrihanim by som nic nevyriesila, vlasy ma po muzovi... pomohol az cas...

4stanka4
23. júl 2023

Moja ma o mesiac 3 a presne ako píšeš. Hore krátke a dole dlhe= hotový Jágr 😀 keď porovnám ze pred rokom mala úplne jemnucke tak teraz ich ma už trošku pevnejšie tak snáď to bude časom lepšie a lepšie. Ja som mala v detstve rovnaké, teraz mam vlasy husté. Moja ma vlásky úplne bielučke tak kde prídeme tak všetci obdivuju farbu vlasov+ ma modré oči tak je taky anjelik. Ja jej vlasy zapinam, najčastejšie na 2 copiky lebo inak sa to poriadne ani nedá keďže je ta dĺžka dosť rozdielna a o nejakom zapletani si môžeme pokecať tak o 10 rokov 😀

syslik81
23. júl 2023

moja vyzerala ako dieta od slona .... take papradie na hlave.. dlho som ju strihala na jezka .. nie aby zhustli -to je blbost ale nechat dlhe vlasy kt su tak riedke bolo komicke.. nechala som rast az ked isla do skolky v 3 rokoch a postupne hustli a aj rychlejsie rastli .. teraz ich ma viac ako ja ..