Lunapark v Budapešti

vilma7
4. aug 2023

Ahojte, boli ste niektorá posledný rok v Lunaparku? Je to aj pre deti vo veku 4 a 6 rokov? Tých rýchlych kolotoča sa skôr boja, takže niečo kludnejsie.
Ďakujem za vaše postrehy.
Alebo by ste radšej odporučili niečo iné v Budapešti?
Ďakujem

darinkal
4. aug 2023

@vilma7 ahoj. Odporúčam Budapešť. Prekrásne prekrásne mesto , kde je čo pozerať. S ten lunapark je úplne kľudný. Na kolotoči som bola , sú to uzavreté kabínky … zážitok. Takže kľudne odporúčam.

darinkal
4. aug 2023

@darinkal myslím ruské koleso

jaga18
4. aug 2023

Ahoj, je nový lunapark v Budapešti? Ten obrovský Vidam park zatvorili pred pár rokmi, tam sme veľa chodievali ešte ako deti. To by bolo super, keby opäť fungoval 🙂 Ale o com pises bude zrejme niečo nové

vilma7
autor
4. aug 2023

@jaga18 ja mám na myslí ten pôvodný, vidampark...takže ten je zatvorený?

janka2927
4. aug 2023

Ten pôvodný je 10 rokov už zatvorený

vilma7
autor
4. aug 2023

No akurát som to vygooglila, škoda. Na Slovensku niečo v tejto forme, podobe asi nie je, alebo?

janka2927
4. aug 2023

Veľmi chvália v Rakúsku Neusiedlersee

melanta
4. aug 2023

@janka2927 Neusiedlersee je jazero.

melanta
4. aug 2023

@vilma7 pozri Family park, nie ďaleko od BA. Stránku majú aj v slovenčine. https://www.familypark.at/sk/shop-landingpage-4...

stanulienkat
4. aug 2023

@melanta len tam si potrebuje dat clovek 4 Diazepamy. Vsade sme cakalo 40 min a na kolotoci sme boli 2 minuty. Za niekolko hodin sme stihli 10 kolotocov. Nikdy viac. Milion ludi.

melanta
4. aug 2023

@stanulienkat 😂😂 áno, cez letné prázdniny je to masaker. Tam je ideálne ísť mimo prázdnin a mimo piatku a víkendu. Vtedy je to ok.

stanulienkat
4. aug 2023

@melanta boli sme v septembri😒

vilma7
autor
4. aug 2023

@melanta no my sme vo VK, takže dosť ďaleko.pre nás. Mňa tá Budapešť napadla, lebo to.mame bližšie. Deti zas.neradi hodiny sedia v aute.
@melanta ďakujem, nemecký rozprávam veľmi dobre, sama žijem vo Švajčiarsku.