Dar učiteľkám v MS

flower24
30. apr 2019

Ahojte, poradte prosim, co davate ucitelkam, aky dar v skolke pred odchodom na zakladnu skolu? Dakujem

veronikaszabova
30. apr 2019

@flower24 kvet a bonbonieru.
Ked si predstavim, kolko deti maju v skolke ( tiez v skole). A keby kazde dieta prinieslo prachalapky ( satenove kytice, milion magnetiek, pier, poharov... ), tak chudence ucitelky.

radkamikic
30. apr 2019

Dcera ked isla do skoly dohodli sme sa rodicia, vyzbierali sa a dali sme urobit tricka najlepsia ucitelka, detom rozluckovu tortu a bolo

evittam
30. apr 2019

@flower24 Na co dar?!Ako pise
@veronikaszabova

agnes28
30. apr 2019

@flower24 u nas zorganizovali maminky vyrobu takeho obrazu. Bol to strom a kazde dieta urobilo prstom odtlacok, z coho vznikli akoby listy. Plus vsetky mena deti tam napisali. Vyzeralo to pekne, ucitelky si to mali zavesit v triede. Plus spolocnu velku kyticu.

sjuzan77
30. apr 2019

My sme sa ako rodičia zhodli, že lapacov prachu dostávajú dosť. Každá učiteľka dostala 1 crepnikovy kvet a za všetky vyzbierané peniaze sme do škôlky nakúpili rôzne hry a pomôcky pre kreatívnu prácu s deťmi. Učiteľky aj riaditeľka to úprimne ocenili.

eriksonka1234
30. apr 2019

@flower24 ja som učiteľka a mňa najviac potešil takýto osobný darček

lubik87
30. apr 2019

Ja idem dať triednej a riaditeľke háčkované orchidey a zvyšným háčkované včielky ( syn je včielka

flower24
autor
30. apr 2019

@evittam Na to, aby sme poslednykrat ocenili ich namahavu pracu, srdecny pristup k detom a laskavost aj k rodicom? Nechapem ten vykricnik. Pod darom som myslela cokolvek. Neviem ake ste mali vy ucitelky, no my skvele.

flower24
autor
30. apr 2019

@radkamikic @agnes28 @sjuzan77 Dakujem, vsetky tieto tipy su podla mna velmi fajn 😉

inguna
30. apr 2019

Urobiť fotoknihu z fotiek z vystúpení a podobne, určite poteší

gazgaz
30. apr 2019

@flower24 ja som dala vyrobit triednym ucitelkam hrnceky + domcekove svietniky,ostatnym p.ucitelkam ,p.kucharkre a p.upratovacke tiez po svietniku...

erickatt
30. apr 2019

Idem ti odfotiť. Syn ktorý maturuje, dáva svojej prvackej učiteľke. Ideme ju vždy s vysvedčenim pozrieť

erickatt
30. apr 2019
evittam
30. apr 2019

@flower24 Aj my mame a mali sme skvele ucitelky. Potešila pozornosť. Neviem co si myslela pod "dar"....

sta0
1. máj 2019

tiež to aktuálne riešime pre učiteľky v materskej škole, u nás padol návrh aby sme sa zozbierali a dať im darčekové poukážky v určitej hodnote 🙂

melli88
1. máj 2019

@flower24 my sme kupili iba kytice a za ostatne vyzbierane peniaze sa kupil dar pre skolku co im pomoze. My sme kupili posedenie na chodbu. Riaditelka sa velmi potesila lebo si tam vzdy sadne ked neaky rodic nieco chce na par slov alebo rodicia tam spolocne cakaju. Ale rok pred nami kupili repraky na vystupenia