Do ktorej škôlky chodí vaše hyperaktívne dieťa v Nitre?

mia27
11. jún 2012

Mamicky z Nitry, prosim Vas, ma niektora hyperaktivny poklad umiestneny niekde v skolke v Nitre?V ktorej?Ste spokojne?Nemali ste problemy s ucitelkami?Zohladnuju to?Citala som,ze uz napr, aj v BA su skolky, ktore sa vyslovene zameriavaju na deticky s touto poruchou.Maly ma 2,2 roka a v papieri od neurologicky hyperaktivny syndrom 😒 inak je to zlaty, sikovny chlapcek, ale ukazkovy "hyperaktivitsta" 😉 obavam sa, aby ho v skolke netrestali a nehresili, ked on to sam nevie ovplyvnit..snazi sa posluchat,ale niekedy proste "nepocuje",stale lieta, nevydrzi pri nicom, krici, je netrpezlivy, nevie sa upokojit, lezie, poskakuje a vsetko hovori pred dopovedanim otazky,sam nezaspi, lebo sa nevie upokojit a ulozit..tie,co mate taketo dietatko, viete o com hovorim 🙂 vopred velmi pekne dakujem za odporucania, rady, postrehy.....

anjelicek26
11. jún 2012

To znie ako podtextova otazka, kam urcite svoje dieta nedat, lebo tam beha banda hyperaktivych deti 😅 😅 😅 Prepac, podla mna je to dieta ako kazde ine, vyclenovat alebo koncentrovat "taketo" deti v jednej skolke by bola chyba, proste je taky a hotovo, zaradi sa v akejkolvek skolke.

nela82
11. jún 2012

Viem o com pises 😉 Sice nie som z Nitry...nepoznam tam skolky-no podla mna je lepsie ak umiestnis syna do skolky kde je tych deticiek cim menej 😉 Viac sa mu budu venovat..teda,aspon by mali.Vsetko zalezi na ucitelkach-ci v skolke,alebo v skole 😉
Najprv sa porad rovno s ucitelkou-riaditelkou danej skolky kam by si chcela syna zapísat -potom budes mudrejsia,drzim prsty a pevne nervy 🙂

mpg
12. jún 2012

Ak by mu vyhovoval menší počet detí a mali by ste možnosť chodiť do Kyneku, to je niečo trochu iné ako chodiť do preplnenej škôlky priamo v Nitre.