Kedy nám dajú vedieť o nástupe do škôlky?

26. aug 2022

Ahojte,kedy dávajú vedieť o nástupe do škôlky?Ešte nič neviem o koľkej kam presne ísť,ako to bude prebiehať atď atď.Postou mi došlo iba rozhodnutie že prijali malého do škôlky a nič viac.Kamosky už dávno dostali papier a pokyny.Aj moja mama stále sa ma pýta že ešte nič nevieš,že u nich už dávno hlásil rozhlas že budú mať na ďalší týždeň rodičovský pre tich rodičov čo im prvý krát nastupujú detičky do škôlky.A u nás nič nehlásili,ani na stránke školky žiadny oznam o nástupe není.Uz je koniec augusta a rada by som vedela ako prebehne nástup.No stále len čakám a nič

dievcacitajucelist
26. aug 2022

Ani ja ešte nič neviem..na stránke majú len, že šk rok začína 05.09.ale o koľkej, alebo čo je potrebné kúpiť...ništ

nelca0510
26. aug 2022

Naša škôlka to ma zverejnené na internete. Pri podpise rozhodnutia som sa informovala,kedy mozeme prísť.

autor
26. aug 2022

@dievcacitajucelist Na našej nemajú ani to,posledný oznam je,že zápisy do ms 12 mája.Ja ani to neviem či sa nastupuje 5teho alebo kedy

nelca0510
26. aug 2022

Volaj v utorok do škôlky. Už tam riaditeľka aj učiteľka isto budú

dievcacitajucelist
26. aug 2022

05.09. je nástup všetkých škôlkarov a školákov..len vysokoškoláci majú iný termín začiatku šk roka....

janka54321
26. aug 2022

@dievcacitajucelist nieje pravda, MS môžu mať nástup 2.9.

zildo
26. aug 2022

Ani my nemáme žiadny oznam,ale tak škôlka sa otvára o 6 ráno,tak odvtedy sa tam do 7 30 nosia deti.,ale že kde majú triedy,s kým budú chodiť,dáky zoznam zas vyvesia vdany deň a ráno tam budú behať všetcia ako šialený a hľadať triedu ako minulý rok. Pretože je nejaký zákon na ochranu osobných údajov. Inak to nechapem,davajú tam len meno tak aké osobné údaje.😏

pharma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuska0910
26. aug 2022

Na stranke sme mali sledovat kedy daju datum rodicovskeho, my sme mali vcera.

autor
26. aug 2022

@nelca0510
@pharma Ja neviem či môžem zavolať alebo napísať riaditeľke škôlky.Aby nemyslela o mne že som nedočkava alebo otravná

pharma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. aug 2022

@zildo Práve to nechcem ísť tam s malým a blúdiť sa po celej škále lebo neviem kam presne ísť.

anjelicek26
26. aug 2022

Ved to je praca riaditelky skolky komunikovat s rodicmi...

konikkon
26. aug 2022

To si robíš srandu. Sed doma na zadku a čakaj ako panenka Mária na spasenie 🤷 Ak niečo neviem, nepíšem na koňa ale volám do škôlky. Keďže sa už blíži termín a v škôlke by mi nezdvíhali, volám zriadovatelovi, ktorým je zrejme obec. Si v bežnom živote vôbec použiteľná?

autor
26. aug 2022

@pharma Ja tiež nie,no sú vseliaky ľudia,neviem daná riaditeľka ako to berie.Aby ma nezaskatulkovala že som nedočkava a chcem všetko dopredu vedieť.No podľa mňa už je najvyšší čas oznámiť info o nástupe

autor
26. aug 2022

@konikkon Áno som použiteľná.Neviem čo je na tom také poburujúce že sa pýtam na to či môžem volať riaditeľke.Prvykrat riešim škôlku,nemám skúsenost ako všetko funguje.No keby každý rodič vyvolával a vypitoval sa riaditeľka by mala z toho radosť že rodičia otravujú a nečakajú na verejný oznam.

lubkavargova1
26. aug 2022

Tak je to zaujimave, ale urcite tam tento tyzden uz boli pani ucitelky a pani riaditelka lebo vsade sa uz pracovalo vo velkom. Mohli ste sa ist opytat. Nasi rodicia chodili cely tyzden, nosili veci, boli aj s detickami sa pozriet na triedy, spoznat aj pani ucitelky. Vsade sa pratalo a zdobili triedy, chystal sa novy skolsky rok.
My sme "porusili" zakon o GDPR a vycapili sme zoznami deti, kto v ktorej triede bude. Plus budem vo vestibule stat a usmernovat rodicov a deticky kam a kde su triedy a plus jedna pani ucitelka sa oblecie do kostymceka jednorozca..trosku na sprijemnenie dna. Takze urcite aj tam muselo sa kmitat ako vcelicky.

konikkon
26. aug 2022

Príliš to tak nevyzerá. Nechápem, ty si fakt myslíš, že my vieme, kedy má tvoje dieťa prísť do škôlky? No keď nechceš vyvolávať, tak sed na riti a čakaj aj do decembra.

tatianka0000
26. aug 2022

@dievcacitajucelist naša škôlka ma nástup 2.9

autor
26. aug 2022

Skúsim zavolať utorok,ak dovtedy nič nedajú vedieť.

deti95060810
26. aug 2022

u nás MŠ - 2.9

nikka055
26. aug 2022

Mne dnes z nasej školky dosiel email ,ze 30.8 mame rodicko 😊 inak na stranke tiez iba,ze ŠK rok zacina 5.9.

alexka89
26. aug 2022

My sme boli podpísať prijatie syna do škôlky koncom júna riaditeľka povedala že máme sedenie(rodičovské) 30.8 budú vravieť asi čo a ako a nástup 5.9 keďže toho 2.9este nechajú deti doma kvôli jednému dnu sa neoplatí škôlku otvarat

autor
26. aug 2022

@alexka89 Ja som nebola nič podpísať,dosol mi domov papier že je prijatý.

alexka89
26. aug 2022

Tak nám volali asi koncom mája alebo začiatkom júna že ho prijali a že nám budú ešte volať koncom júna aby sme prišli pre papiere a podpísať prijatie že bude chodiť do ich škôlky

slavkadi
26. aug 2022

Aj v našej škôlke sa začína 2.9. ale len pre prihlásené deti, pýtali sa vopred mailom. Inak klasika zoznamy s menami vyvesia na dvere jednotlivých pavilónov deň pred začiatkom, takže tam budú všetci chodiť od dverí k dverám. Prevádzkové hodiny škôlky sú uvedené na webe škôlky. A čo treba doniesť sa dozvieme v prvé dni.

dievcacitajucelist
26. aug 2022