Súkromné materské škôlky v Prešove

alex31
3. júl 2014

Ja viem, ze je tu niekolko podobnych tem ale nechce sa mi vsetky podrobne prehladavat a najradsej by som ziskala kompletne informacie pod jednou "hlavickou". Chcela by som poprosit tych co maju osobne skusenosti keby sa s nimi mohli podelit aj v tejto diskusii. Mozno sa budem pracovne "stahovat" do Prešova a to znamena zmenit skolku pre mojho syna . Kedze ja nemam vobec nikoho v Presove kto by mi vedel poradit nemam tak ziaden prehlad ake a kde sukromne skolky v Presove su. Ano, na internete som ich niekolko nasla ale mna by skor zaujimali nazory a hodnotenia ludi ktori s danymi zariadeniami maju osobne skusenosti - ci uz dobre alebo aj zle. Mohli by ste mi napisat kde sa ta "Vasa" naj sukromna skolka nachadza (aspon ulicu nech si to viem najst na mape🙂, aky je tam pristup, ake su ucitelky, kolko deticiek je v triede, ako maju otvorene, ci je mozne sa s nimi dohodnut v pripade potreby doniest dietatko skor alebo neskor ho vyzdvihnut, co maju "navyse" - jazyk, sportove aktivity a podobne, kolko mesacne platite a predovsetkym ako spokojne su Vase deticky.
Hladam skolku pre vtedy uz 5 rocneho syna ktoremu "zle" vychadzaju roky a preto v skolke ostane este 3 skolske roky 🙂 ..... a ktory bol uz od 11 mesiacov v sukromnych jasliach a teraz chodi do sukromnej skolky v nasom meste. Takze bohuzial mame s cim porovnavat a preto to mozno nebude az take jednoduche ... uz viem co od sukromneho zariadenia asi vyzadujem, co ma to nase terajsie a s cim sme maximalne spokojni ..... ale urcite ocenim kazdu informaciu aby som si aspon za ten cas co mi ostava mohla vytvorit nejaky prehlad a ked to naozaj pride nemusela narychlo nieco hladat 🙂
Na koniec chcem len podotknut keby ste mi mohli odpovedat iba ohladom sukromnych zariadeni .... statne nehladam ... nie zeby som ich podcenovala ale po prve kedze nebudeme mat trvaly pobyt priamo v PO nie som si velmi ista ci by mi vobec dieta vzali, po druhe urcite aj v Presove tieto skolky praskaju vo svikoch a "dostat" miesto v nich je dost tazke .. hlavne ked v danom meste nemame ziadne kontakty co by pomohli a po tretie mam aj osobne opodstatnene dovody preco hladam sukromne zariadenie.
Dakujem za kazdu informaciu 🙂

jarhal
10. dec 2015

ako*? nasla si nakoniec nejaku?