Archív: Marec 2011 - Marec s vodou Drobček - V ktorých obchodoch je Drobček?

bebaa
8. mar 2011

Ja by som chcela vediet v ktorych obchodoch je Drobcek, ja som ho este nevidela a kolko stoji? Je lacnejsi ako Lucka?

mau
8. mar 2011

je lacnejší a dostať ho v Kauflande, Jednote...

mariana0915
8. mar 2011

ahojjjjjjjjjjjjjjjj takže najdes ho v každych velkych obchodakoch 🙂 je drobcek lacnejsi ako Lucka u nas stoji drobcek okolo0.51€ v akcii okolo 0.44€,teraz malo tesco akciu na lucku stala okolo0.39€ ale ona je len 1.5l,a drobcek je 2l 🙂 mne viacej vyhovoval drobcek nemal tolko bubliniek a aj chutovo bol lepsii 🙂

voda_drobcek
8. mar 2011

@bebaa @mariana0915 @mau Drobček dojčenskú vodu nájdete v Kauflande, Jednote, Hypernove, CBA obchodoch, Milk Agro a Fresh obchodoch. Áno, je lacnejší 😉 Daniela

salma22
8. mar 2011

ja som ju kupovala v cba-cku

magua
8. mar 2011

ahoj, aj my sme pouzivali tuto vodu, no teraz naposledy som ju prevarila, v hrnci, a bolo tam kopec usadenin, myslim, ze to nie je skodlive, ale hrozne to vyzera, az sa ma muz spytal, ze to co ma mala za vodu... a odvtedy prevarame z vodovodu... :D ale inak sme boli spokojni, kupovali sme v kauflande a tusim stoji cosi okolo ,0,33 eura... ale 1,5l

jedlicka99
9. mar 2011

drobcek je super ale v kauflande, CBAcku, jednote sa da kupit len ruzovy drobcek a ten sa prevarat musi a v hypernove maju aj cerveneho a ten sa prevarat nemusi. Mali by ho dodavat aj do ostatnych obchodov ( toho cerveneho drobceka)..

ellit
17. mar 2011

@voda_drobcek je dostat voda Drobcek aj v predajniach Metro? Dakujem

voda_drobcek
17. mar 2011

@ellit nie, dojčenskú vodu Drobček nemáme v predajniach Metro. Daniela

marek1960
26. mar 2011

dnes sme kupili 8 baleni 1,5 litroveho drobceka za bezkonkurencnych 0.22 Eur za flasku 🙂

mirka907
27. mar 2011

@marek1960 v kauflande? tiez sa chystame🙂