Marec s vodou Drobček - Dojčenská voda Drobček

voda_drobcek
7. mar 2011

Vítam vás v tejto diskusii.
Volám sa Daniela, pracujem pre spoločnosť, ktorá produkuje dojčenskú vodu Drobček.
Rada by sa vám ju bližšie predstavila, čo to o nej povedala, ale hlavne sa s vami porozprávala, aké s ňou máte skúsenosti, čo by ste o nej chceli vedieť, v čom je iná?
Rada vám na vaše otázky odpoviem a poradím ak budem môcť.
Začala by som niekoľkými dôležitými informáciami o vode Drobček.
Obsahuje minimálne množstvo dusičnanov a sodíka, čo je ideálne pre prípravu dojčenskej stravy a nápojov. Vyvážený pomer vápnika a horčíka pôsobí priaznivo na vývoj dieťaťa a rast kostí. Je mierne sýtena, čo zabraňuje množeniu mikroorganizmov vo fľaši, pred použítím stači vodu prevariť a tak sa zbaviť oxidu uhličitého.
Ako pozvanie do diskusie sa vás chcem spýtať, či už ste vyskúšali vodu Drobček?
Daniela

jerryjanka
20. mar 2011

@kamilecka ja to zatial potrebujem na mliečko a čajik

voda_drobcek
autor
21. mar 2011

@martinkatinka Môžete ju piť ako bežnú minerálku. Nemusíte ju prevariť

lucikatn
28. mar 2011

Dobry den! Chcela by som sa informovat ci je nutne vodu Drobcek prevarat na pitie? Syn uz mal 1 rok a chcem prestat prevarat ale mam mensie pochybnosti aby neobsahovala nieco co by mu mohlo uskodit. Dakujem za odpoved 😉

voda_drobcek
autor
28. mar 2011

@lucikatn Dobrý deň, dojčenskú vodu Drobček je potrebné prevariť (ružová fľaša), ak máte dieťatko staršie ako 1 rok, môžete mu už dávať Drobček nesýtený (oranžový), ten nemusíte prevárať. Daniela

bubiky
11. apr 2011

ahoj, chýba mi 2l drobček v prešove, v bardejove sme ho kúpili, ale tu nie je možné ho dostať. Bude k dispozícii?Vdaka

bmarcelab
17. okt 2011

@voda_drobcek dobry deň chcela by som sa informovat,pisete o ruzovej flasi Drobček ktoru treba prevarat a oranzovej flasi ktoru netreba prevarat lebo je nesytena.Ale aj na ruzovej flasi je napisane ze je nesytena.Mam doma 2mesacne babo,ktoremu vodu na mliecko prevaram ale ked davam cistu vodu tak neprevarim nakolko je napisane nesytena.Je teda nevyhnutne vodu z ruzovej flase prevarit?ďakujem

bebinka78
15. nov 2011

prosím vás ružovú vodu drobček musím prevárať?Ja som malinkej doteraz dávala na pitie neprevarenú, tak isto aj lucku. vôbec som nemala tušenie, že existujú aj sýtené vody pre bábätká.ďakujem za info

bebinka78
15. nov 2011

nerozumiem potom prečo na ružovú fľašu píšu nesýtená, a nepíšu tam, že na pitie je potrebné ju prevariť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janecka84
25. jan 2012

Dobry den chcela bi som sa spitat ci ma niekto skusenost s vodou z Lipovca.A ci ju moze pit moj syn co ma 4 mesiace.Alebo mam ostat s vodou Drobcek v ruzovich flasach.Dakujem

marlice
17. sep 2012

Dobrý deň, používam dojčenskú vodu Drobček - ružová 0%sodíka. Malý má 4 mesiace, chcem sa spýtať či u takto malých detí je treba túto vodu prevárať, alebo nie? Ďakujem 🙂

zuna_1
10. mar 2013

Pouzivam ruzovu Lucku. Je potrebne ruzoveho Drobceka prevarat? Na obale ma napisane ze je to nesytena voda...

anjelik1212
4. júl 2013

dobry den, kupili sme nasmu adamkovi ( 4 mesiace) drobcek nesyteny cerveny, je nutne ho prevarat ak ho pouzivam na mliecko. a na pitie tiez????
dakujem za odpoved

matapeprnata
15. júl 2013

cauko
trba kojenecku vodu lucku na mlieko prevarat? ma niekto skusenosti aj s neprearanou???
vdaka
martina

janjelik1
5. aug 2013

Dobrý deň🙂 Aj my kupujeme Drobčeka, pred každým použitím ho prevárame, lebo máme len 2- mesačné bábätko. Ale mala by som otázku, prečo má voda z Drobčeka po prevarení taký biely povlak, mám ho aj v hrnci, aj v termoske...keď prevarím vodu z vodovodu tak taký povlak nemá, je krásna priezračná. Je to v poriadku? Z čoho vlastne je ten povlak? Ďakujem 🙂