3-mesačná dcéra nechce papať

tatiana234
8. feb 2024

Ahojte mame 3 a pol mesiaca nechce nám veľmi pPat znížila si na polovicu dávku každé druhé jedenie všetko kuse hryzie môžu sa jej posúvať zúbky? Inak sme zdraví myslím ze v tomto to nebude

anjelicek26
8. feb 2024

Možné to je,pozri poriadne dasienka, ci neuvidis také jemne ciarocky v dasne dole... moji mali všetci +/- v 16 tyzdnoch prvé dva zuby a medzi 14-16 mesiacmi už dvadsať zubov😅🤣Genetika asi.

Keď nie,tak nespekuluj a zajtra pred víkendom chod malé radšej doktorke ukázať...nie každá choroba musí byť spojená s teplotou od začiatku...

tatiana234
autor
8. feb 2024

@anjelicek26 čiaročky tam ma ako keby tie zúbky presvitali dole ale nemá ani červené dasna ani napuchnute len kuse hryzie úplne všetko čo nepokuse ju a kaka často nehnackuje ale stolicu ma často

tatiana234
autor
8. feb 2024

@anjelicek26 co myslite

katinka4
8. feb 2024

@tatiana234 na zúbky to ešte nevyzerá,ale ja mám tiež skúsenosť že dcéra v 3 mesiacoch začala vynechávať dojčenie ( koľko pila neviem) ja som však postupne strácala mlieko lebo najskôr nechcela cez deň potom aj v noci. Začala som ponúkať umelé ale to už vôbec nechcela . Prestala priberať ale nechudla , chodila som s ňou na prevážanie a sledovanie zdravotného stavu k pediatrovi . Takto sme sa trápili celé 2 mesiace kým nechytila fľašu a prvý krát nevypila 50 ml umelého mlieka. Bolo to také zlé že som jej každú hodinu vo dne v noci ponúkala aspoň 5-10ml mlieka. Dokázala som do nej dostať maximálne toľko čo do novorodenca . Dodnes neviem prečo to tak bolo , inak bola zdravá. Ja som rada že mi vtedy pediater pomohol aspoň som si bola istá že síce neje ale je zdravá. Dojčenie bohužiaľ skončilo bola som vysilena . Naša hviezda má teraz 5 rokov je drobná a štíhla ale stravu má fakt rozmanitú. Nepohrdne ničím, zje aj surovú cibuľu 😀 . Inak zuby jej vyšli až okolo 1 roka.Držím palce a snáď až tak zle na tom nebudete.

tatiana234
autor
8. feb 2024

@katinka4 naša malá je čisto na umelom