Náhrada kravského mlieka

21. feb 2024

Aké mlieko prosím ? Mandľové a ovsené som pozerala že obsahuje strašne veľa cukru. Sójové som nechcela už lebo nechcem sóju. Nemám alergiu ale začala som cvičiť tak neviem že čo... Dakujem

8853
21. feb 2024

Mozes si ovsene robit doma a kontrolovat mnozstvo cukru. Vlocky stoja par centov...

viestta
21. feb 2024

Mas aj rastlinne mlieka bez cukru. Alebo si vyrabaj sama a budes mat kontrolu nad zlozenim.

pribinak
21. feb 2024

Napr kokosové či ryžové, ale tieto nápoje nie si mlieka

cookie29
21. feb 2024

V prvom rade je otazka preco chces nahradit kravske mlieko? Aky je tvoj dovod. Rastlinne napoje nie su mlieka a co sa tyka cukru ci soli, tak si ich vzdy mozes vyrabat aj doma a nepridavat, respektive menej....

cookie29
21. feb 2024

Mna este napada, prepac ale nevsimla som si "matky nekojicky", vidim to az teraz, ake stare je dietatko? Pretoze u malych deti tieto rastlinne napoje urcite nie su nahradou za kravske mlieko alebo mliecne vyrobky, takze treba urcite v zavislosti od veku pouzivat nejaky komercny preparat, lenze tie bez BKM su tusim len na predpis a aj to do urciteho veku. A preco to vlastne nahradzas, pises ze Ty alergicka nie si, ale co teda dieta? A ak ono nema alergiu, preco chces nahradzat?

kacena4
21. feb 2024

a na co chces nahradzat mlieko? vsak si daj caj vodu sirup... nechapem preco vsetci tlacia do hlavy tie sprepacenim grcky a volaju to "nahrada mlieka" je to len komercny biznis a podla mna bez tychto napojov sa ta uplne v pohode fungovat (a to hovorim ako alergik na BKM)

autor
21. feb 2024

@cookie29 Ježiš neviem prečo mi dali taký názov že dieťa 😂 ja dieťa nemam

enoula
21. feb 2024

Kvoli cvičeniu/ diéte nechceš mlieko? Ale veď ono ma bielkoviny tiež.. ak ti nerobi zle nemusis len kvoli tomu ho menit. Normálne 3,5% take co nema trvanlivost x mesiacov

autor
21. feb 2024

@enoula nechápem potom prečo každá trénerka mi dával mandľové mlieko 😂😂 alebo ovsené a pod

cookie29
22. feb 2024

nedali Ti nazov, ty si to zaradila sama do kategorie matky nekojicky....

autor
22. feb 2024

@cookie29 nezaradila

cookie29
22. feb 2024

no lebo to je raz v mode....tak ako je v mode avokado a podobne...