Pocit menejcennosti kvôli nedojčeniu

28. mar 2024

Ahojte, chcem sa len vyrozprávať možno miernu podporu. Cítim sa menejcenne, pretože sa mi nedarí kojiť. Mam 7tyzdnove bábätko, ktoré musím stále dokrmovat a netvorí sa mi dostatok mlieka. Snažila som sa spraviť veľa, ale nepodarilo sa to. Vkuse sa ma ktosi pýta či kojím pripadne ako to ide a mam pocit, že keď poviem pravdu všetci sú takí zhrození, že prečo nebojím. Cítim sa strašne a mrzí ma to. V podstate ma vie pochopiť len svokra pretože tej sa nedarilo tiež. Inak nikto. Cítim sa strašne a mam z toho smutnú náladu. Predstavujem si, že keby je dieta závislé čisto len na mojom tele, (keby nie sú UM) tak neprežije 😢 dokonca mi niekto hovorí že bude chorľavejšie pripadne som mu zarobila na alergie 😢 ach

lossless
29. mar 2024

Syn bol kojeny takmer 2 roky, od nastupu do kolektivu je stale chory a vyzera to aj na alergiu, cakame na vysetrenie. Dietatu vies dat vela do zivota ty ako clovek bez ohladu na dojcenie.

juliacenc
29. mar 2024

@lelelienka ved ked sa nerozbehne tak bude doktmovat dalej… ved to nevadi. Dolezite je neprestat, pretoze uz len to, ze je dieta na prsu je pre jeho vyvoj dolezite