Bioderma: Otestuj, odfoť a vyhraj

bioderma_lucia
10. apr 2012

Milé maminky, pripravili sme pre vás zaujímavú akciu, kde môžete vyskúšať novinku
Photoderm KID BLUE a zároveň súťažiť o produkty BIODERMA v hodnote 80€. Desiatim z vás pošleme
domov produkt Photoderm KID BLUE. Počas niekoľkých dní sa s ním zoznámite, vyskúšate ho na sebe a svojom dieťati a vytvoríte fotografiu. Ak sa chcete zapojiť, čítajte ďalej

Čo je potrebné urobiť na úvod:

1. Do fóra s názvom „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ nám napíšte, prečo by sme mali vybrať na testovanie práve vás a vaše dieťa.

2. Do spomínanej témy môžete vpisovať vaše odpovede iba od 10.4. 2012 od 11.00 hod. do 11.4.2012 do 18:00 hod.

3. Zástupcovia spoločnosti BIODERMA vyberú desať z vás, ktorí budú zapojení do akcie.

4. Na fóre pod názvom „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ dňa 11.4. do polnoci zverejníme vyvolených a pošleme im IP.

5. Najneskôr do pondelka 16.4. prinesie vyvoleným kuriér produkt Photoderm KID BLUE.

Čo bude úlohou vyvolených?

1. Zoznámiť sa čo najlepšie s produktom Photoderm KID BLUE, otestovať ho na sebe a svojom dieťati.

2. Odfotiť svoje dieťa v akcii s Photoderm KID BLUE.

3. Od 25.4 do 28.4. na fóre „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ vyvolení zverejnia fotografiu a napíšu nám svoje skúsenosti a postrehy s produktom.

4. Hodnotiť sa bude najkreatívnejší text a fotografia.

5. Dňa 29.4. do polnoci zástupcovia spoločnosti BIODERMA vyberú jedného víťaza, ktorý získa BIODERMA balíček v hodnote 80€ obsahujúci ABCDerm Hydratant 200ml, ABCDerm Moussant 1l, ABCDerm obrúsky 60ks, ABCDerm ATO+Baume 200ml a ABCDerm ATO+Lavante 200ml, ABCDerm Relax Oil 200ml.

6. Balíček bude výhercovi zaslaný do 10 dní od vyhlásenia výsledkov.

Testujte a bavte sa

*Poznámka: Produkt Photoderm KID BLUE je odporúčaný deťom od troch rokov.

beja6
29. apr 2012

jeeeeeeeeeeeeeeeej,babenky, tak to je supeeeer prekvapenie, akurat som sa chystala dat este dnes poslednu fotku do nasho albumceku,ktore sme nafotili a pozeram, ze mam dajak vela upozorneni! necakala som to vobec, myslela som az zajzra ze budu vysledky.......tak to ste ma ozaj prekvapili!!!!! som taka nadsena, ze momentalne ked pisem teraz tieto riadky, ani nevidim poriadne na klavesnicu,lebo mam oci plne slziciek... dakujeme krasne este raz za moznost zapojit sa do tak skvelej sutaze, velmi sme si to uzivali a uz sa tesim na leto, aky budeme krasny , hneducky vdaka vasej kozmetike. DAKUJEME!!!!!
SLAMIENKA, dakujem, aj aj vam vsetkym ostatnym prajme krasne leto plne slniecka, zabavy a radosti!

varticek
29. apr 2012

Blahoželám víťazke 🙂

ludka140281
29. apr 2012

aj mi blahoželáme.. 🙂

lenadka
29. apr 2012

@beja6 jupí gratulujem k výhre, jednoznačne si bola najlepšia 😉 😀 😉

beja6
29. apr 2012

dakujem vam, tebe LENADKA ZVLAST!!! Si skvela tiez! diky 😵

strieza
30. apr 2012

Gratulujeme 😉 !

strieza
30. apr 2012

@mimikri Ďakujeme za povzbudenie, manžel je už z toho vonku, ja som z Bioparoxu presedlala na antibiotiká, ktoré pomaly zaberajú. Štve ma to, hlavne, keď je teraz tak pekne. No však ešte bude 🙂 .

henca74
30. apr 2012

@beja6 gratulujeme a prajeme krasne leto

beja6
30. apr 2012

@henca74 dakujem 🙂

chryse
30. apr 2012

Akurat vcera som svojej 17 mesacnej dcere kupila opalovaci krem Bioderma s mineralnym faktorom, nakolko sme pouzivali krem inej firmy a stale sa vyhadzala hned ako vysla na slniecko. Hned som jej ho natrela,, a na slniecku ziadna zihlavka,,, nic,,,, urcite ho budem pouzivat aj nadalej...... a zrejme vyskusam aj ine produky od Biodermi.... 🙂

edusik
1. máj 2012

@bioderma_lucia ahojte dievčatá, blahoželáme k výhre, všetky ste boli super. My sme sa bohužial nezapojili, lebo sme sa troška pochoreli s bruškom a až včera sme sa konečne vrátili domov. Ale aj tak chceme poďakovať za "testovací" balíček a za možnosť zapojiť sa. Prajeme krásne prežitý slnečný deň. Pá

bioderma_lucia
autor
1. máj 2012

@edusik hlavne nech ste zdravi 🙂 to je najpodstatnejsie, papa

beja6
21. máj 2012

balicek dorazil dakujem velmi pekne, je toho ozaj velmi vela!!!!!! 😉 tesime sa , a moc dakujem!!!!!