Súťaž: Babské rady s Biodermou

bioderma_lucia
23. apr 2012

Milé snažilky, tehuľky, mamičky aj oteckovia,
Bioderma pripravila pre vás poslednú súťaž. Aby sa mohli zapojiť všetci, vymysleli sme jednoduchú úlohu. Napíšte nám užitočnú „babskú radu“, ktorú ste zdedili po svojej mame, babke, svokre a pomôže nám všetkým. Hráme o päť balíčkov Bioderma. Každý balíček obsahuje Photoderm Bronz SPF 50+ sprej na telo a tvár a Photoderm Afrer Sun mlieko po opaľovaní.

Podmienky súťaže:
1. Súťaž prebieha od 23.4.2012 do 29.4. do polnoci.
2. Svoje rady píšte pod tému Babské rady s Biodermou.
3. Každý sa môže zapojiť maximálne s dvomi príspevkami (s dvomi radami).
4. O výhercoch rozhodneme formou losovania, ktoré prebehne v spoločnosti Bioderma.
5. Výhercov zverejníme dňa 30.4. do 15:00hod.
6. Výhercov budeme kontaktovať cez IP a výhry budú zaslané poštou do 10 dní od vyhlásenia výsledkov.

Tešíme sa vaše rady 🙂

kim_rossi_stuard
29. apr 2012

Ak chcete zasytit a zbytocne sa neprejedat- dajte si 30min pred jedlom pohar vody, ved hlad je maskovany smad 🙂

ak vas pri kojeni bolia prsniky, vraj pomahaju obklady z kapustnych listov, kt prilozime na prsia do podprsenky, pre lepsie efekt ich vraj mozeme dat na chvilu do chladnicky 😵

diabambulka
29. apr 2012

@nikalea fíha a moja maninka si máča kúsky citróna v octe 24 hod. a tým to vypaľuje, máš tú šupku odskúšanú ????

jajamalka
29. apr 2012

tiež mám odskúšané, že sa dobre chudne, ak sa po 18ej hodine večernej už nepapááá 😎

stasim
29. apr 2012

keď bolí zub- vykloktať na tom mieste slivovičkou a tá je vlastne dobrá skoro na všetko, či už lokálne alebo pekne za kalištek, keď sa dá 🙂

bioderma_lucia
autor
30. apr 2012

Slnecny den vsetkym, sutaz "babske rady s Biodermou" nam konci. Dakujeme za vsetky prispevky. Mnohym z nas niektore rady urcite pomozu 🙂
My sme losovali z vasich rad 5 vitazov, ktori ziskaju vybavu na leto: novinku Photoderm Bronz SPF 50+ sprej na telo a tvár, a Photoderm Afrer Sun mlieko po opaľovaní.
Stastie sa usmialo na tychto vyzrebovanych:
@barca127
@jja
@macik45
@avanka
@sofia24
Blahozelame a posielam vam IP.

Dakujeme a vsetkym prajeme slnecne a pohodove leto 🙂

nikalea
30. apr 2012

@diabambulka mam mam mala som na malicku na nohe fakt take kurie oko ako 20centovnik bolo to este na strednej skole vsetci sa mi vlete smjali ze mi rastie siesty prst potom mi niekto poradil uz ani neviem kto ze ta supka pomohla jemu tak som to skusila a a fakt mi to pomohlo ono to bude uplne hnede a potom sa to rozmokva a odpadne mne sa to liecilo asi 2-3 tyzdne ale ja som mala fakt velke

diabambulka
30. apr 2012

ahojky nikalea, chcem sa opýtať, to si na to miesto odrezala kúsok šupky a priložila vnútornou stranou a prilepiť ? ako dlho to tam musí byť? ďakujem za odpoveď

pumka
5. máj 2012

@jajamalka môže byť jajamalka,ale ty aj tak vyzeráš dobre chudnúť ti netreba... 😵