Odporúčania pri kašli dieťatka

Moje odporúčania, keď má dieťa kašeľ a čo sa najviac osvedčilo.

petruska89
8. nov 2011

@kristinka123 dakujem veľmi pekne skusime to🙂

steggy
8. nov 2011

O d prípadu k prípadu, výborný je aj homeopatický sirup Stodal na začiatku ale 5xdenne 5 ml : )

mucosolvan_junior
autor
18. nov 2011

@skeptik Dobry den mila mamicka, suhlasim s vami, s chorobami u novorodencov treba ist najskor k lekarovi a podavat lieky az po konzultacii s lekarom. Mucosolvan Junior je liek vhodny aj pre novorodencov, takze ak vam ho lekar odporuci, mozete ho Vasmu dietatku bez obav podat.

mucosolvan_junior
autor
18. nov 2011

@skeptik Presne tak mamicky, s chorobami u novorodeniatok, prosim radsej vyhladajte pomoc lekara.

mucosolvan_junior
autor
18. nov 2011

@alexandra Skvely recept, ak zabera, nie je co riesit 🙂

alexandra
18. nov 2011

@mucosolvan_junior Ak nemame zapal, zabera vynikajuco.. Ak ale mame, tak samozrejme treba liek 🙂

mucosolvan_junior
autor
18. nov 2011

@alexandra Vyborny pristup, ak nie su teploty a zapaly, ale len jednoduche prechladnutie a zaberaju domace recepty, preco nie? Ak by vsak problemy pretrvavali viac ako 3-4 dni, prip. sa objavili dalsie priznaky treba nasadit liecbu.

alexandra
18. nov 2011

@mucosolvan_junior U nas je to komplikovanejsie, dcerka ma poruchu bunkovej imunity, takze sledujeme pozornejsie 🙂
Dakujem za pochvalu 🙂

babulka123
19. nov 2011

@mucosolvan_junior dobry den , chcem sa spytat.. moja dcera uz asi 2 tt kasle, vacsinou rano a vecer, mysleli sme ze je to suchym vzduchom troska sa to zlepsilo ked sme zapli zvlhcovac.. mala hnusny suchy kasel.zacala som jej davat Sinupred, ten jej spustil hlieny a sople. Mala 1 den 37.3-37.5, bola som u dr. mala CRP 13. Dr povedala ze ATB netreba { co som aj rada]. Ninka zacala teraz kaslat vlhko , vykasliava ale velmi sa z toho dusi..
zacala som jej davat mucosolvan, na noc fenistil. a dostava preventan junior. mozem jej este nejako pomoct. bojim sa aby jej to nesadlo na priedusky.
dakujem

bartokami
23. nov 2011

dobry den..cibulovy sirup robit kazde 12 hod novy do 2dcl pohara,alebo do uzatvorenej flase,?a treba ho uchovavat len v chladnicek???vdaka za rady 🙂

dolyjalu
27. nov 2011

Nie som zástancom liekov, takže som skúšala bylinky a lektvary a potešila ma možnosť liečenia homeopatikami. Na tejto stránke sú spomenuté oboje.
http://bylinky.biz/liecitel/dychanie.htm
🙂
Zaujal ma text o tom že: "príčina niekedy leží pôvodne v obličkách" !!!

katmi
27. nov 2011

@bartokami ja som ho v zivote do chladnicky nedala a vsetko bolo ok.. a robim tolko, co mala vypije za cca 2-3hodiny..to je jedna cibula taka vacsia.. viac cibule nedavam...

katmi
27. nov 2011

@mucosolvan_junior dobry den prajem.. moja dcerka nema teploty, nema soplik,len priserny kasel.. nasadili sme Thymomel 3x denne, ale nemam pocit,zeby nejak extra zaberal..viete mi poradit iny,vhodny pripravok? 🙂

bartokami
27. nov 2011

@katmi vdaka

mucosolvan_junior
autor
30. nov 2011

@babulka123 Milá mamička, ličenie je v poriadku - niekedy treba hleny vykašlat, vydržte prosim 🙂