Aké rozprávky pozerajú vaše deti?

mata_tesco
1. apr 2014

Poznajú vaše detičky tradičné kreslené rozprávky, na ktorých sme vyrastali, ako napríklad Popoluška, Pinocchio alebo 101 dalmatíncov? Alebo ich viac zaujímajú moderné kreslené rozprávky plné akcie a špeciálnych efektov? Jednu z vás za príspevok zajtra odmeníme troma balíčkami Disney kartičiek a ovsenou kašou.

luba28
1. apr 2014

@mata_tesco starsia dcera pozna vsetky,..ale mladsi syn len teraz masa a medved,scooby doo a najnovsie mickey club,....

1234lubka
1. apr 2014

@mata_tesco my momentalne ficime na Pingu a Masa a Medved 🙂 No stale ho doakze zabavit BOLT 🙂

lia6
1. apr 2014

Naši kaskadéri sú posadnutí Poznávame přŕodu...je to ich najsam rozprávkový seriál, čomu som aj rada...učia sa poznávať všakovaké zvieratá, ktoré u nás nežijú a hlavne, ako žijú, čo žerú a podobne...a hlavne, že ich treba chrániť 🙂

25daniela
1. apr 2014

No, samozrejme deticky objavili smolkov, ked po Tescu nahanali pismenka a aj teraz ma jedno z mojich pustenych smolkov a inak pozeraju vsetko co sa da, kazdu novu rozpravku si pozru aj tri krat, ale kedze pri vsetkych povinnostiach je malo casu, tak pozerat rozpravky je u nas velka odmena. Naozaj poznaju vsetky, aj stare disniovske ako Popoluska a aj novsie ako Koralina

sadul
1. apr 2014

my sme si zaobstarali animovane biblicke pribehy v 36 dielnej edicii, zakupili sme si ich aj ked su financne narocne, ale jednoznacne daju dietatu poznanie, su putave, spracovane tvorcom Disneyho Richardom Richom, zaujmu aj dospelych a kedze su interaktivne, nachadzaju sa tam aj kvizy a ukazky a su dabovane alebo aj s titulkami, takze jednoznacne odporucam ak nechcete aby bolo vase dieta masirovane komercnymi bezhodnotnymi zalezitostami...

naira80
1. apr 2014

Maťko a Kubko, No Počkaj, Pingu ...

mihaja
1. apr 2014

@mata_tesco Môj prcek pozerá rozprávky na týždňovky-uvidí novú rozprávku a pozerá ju 2-3krát denne týždeň aj dva. Potom ju už nechce. Mne sa po pár dňoch o danej rozprávke aj sníva a melódia z nej mi znie v ušiach celé dni. Takto sme prešli od garfielda, maša a medveď, pingu, autá, franklin, pepek námorník, no počkaj zajac, pat a mat, pošťák pat prasiatko pepina atď. Rozprávky môjho detstva ako Maťko a Kubko, včielka Maja, ho vôbec neberú.

kristinka.s
1. apr 2014

u nas vyberame len take mierne, naj su princeznovske disney, zvonilka, potom masa a medved, pockaj zajac, ale aj vcielka maja. vsetko na dvd, z telky nepustame skoro nic.

ellca123
1. apr 2014

mame 4 roky a fičime na fiha tralala a spievankovo,z youtubu pustam aj macka uska ci bambulku
ale to skor z nostalgie

simca06022011
1. apr 2014

U nas momentalne ide: Cilliling, Na vlasku, "žabiak" a iné princeznovské disney rozpravky... 🙂 snazime sa drzat ju prec od pc, takze bez youtube.Spievankova a pod. ma dost z jasliciek a to nie je na pozeranie,ale na tancovanie u nas :P KEd bola mensia, tak jasne bola aj Masa, Vcielka maja.. ale to je teraz tak "rychlovka pred spanim"...

titkovamiriam
1. apr 2014

tak u nas fičí turbo,auta,artur a minimojovia,rio....ale aj rozpravkove komedie,akurat vcera sme pozerali Matildu a zabavili sme sa pri nej všetci 🙂

bambibam
1. apr 2014

obdobie : bambuľka, spievankovo, fíha včielka mája máme za sebou. Jurošík ,Maťko a Kubko ich zaujali cca na týždeň . Ked poviem ,pozreme rozprávkový film tak vyberajú (vodník čert) teda Princezna ze mlejna , alebo (dlhý nos) Traja veteráni a Nemo a momentálne fičíme na Máša a medveď a prasiatko Pepa. A ked sa hráme pustíme na počúvanie tak v pozadí ide You Tube a napr: Kráľ drozdia brada, Dlhý nos , Prorok rak .....atď

monicm
1. apr 2014

kedže mám dvoch synov,tak sú to skôr akčné rozprávky typu hot wheels,ninja korytnačky,pán kvapka či tarzan a pod.ale je pravda,že starší miluje tiež sériu bol raz jeden....................od života sme sa dostali až k objaviteľovi.ked boli mladší,tak mali radi aj slovenskú klasiku,macko uško,lienka anulienka,bračekovia mravčekovia,bambuľka...........

marse
1. apr 2014

Ahojte.. Tak my to mame doma tak , že večer vzdy pred spanim ci už ja alebo moj muzik čítame deťom rozpravku. zatial su to len klasicke, od Popolusky, Snehulienky, janko a marienka, zlata priadka. Vcera bol janko hrasko, od Capka psiček a mačička, ale v tv si rady pozru aj modernejsie veci od disney. Ale posledne obdobie ficia na Pa a Pí...a tak si pri nich aj ja zaspomínam 🙂

silvinuska6
1. apr 2014

u nás sa prevažne pozerajú len reklamy 😀 poprípade pustím synovi na youtube videa kde su traktory to je asi tak všetko čím ho zaujmem 😀

lenocka77
1. apr 2014

u nás jednoznačne mickey klubik 🙂

venija
1. apr 2014

Na vlasku, stale dookola.

skerinko
1. apr 2014

Naša dcérka má veľmi rada rozprávky všakovakého druhy, len problém je v tom, že si ju pozrie 1-2x a už ju nebaví a chce zasa niečo iné. Keďže som chcela, aby aj vedela ako sme pozerali rozprávky keď som bola ja malá, požičali sme si od babky klasickú premietačku a filmy a skúsila som to. Dcérka bola od prvej rozprávky (bola to Krtko a nohavičky) úplne nadšená. Takže u nás veľmi často večery trávime tým, že si dcérka vyberie rozprávku, založíme film do premietačky, vezmeme filmovú knižočku a pekne si premietame. Myslím, že takéto sledovanie rozprávok je pre deti veľký zážitok. 🙂

mata_tesco
autor
1. apr 2014

Milé mamičky, ďakujem za vaše príspevky a stretneme sa opäť zajtra. 🙂 Užite si krásny večer 😎

katuska80
1. apr 2014

my fičime na bambulke 🙂

stanka_i
1. apr 2014

U nas momentalne Ovecka Shaun, Pat a Mat 6 serii, Matko a Kubko, Tom a Jerry. V lete to bol Macko Usko a Vcielka Maja. A v poslednej dobe Vecernicek na Dvojke - vsetko, co tam davaju, odkedy byva taky dlhy 🙂

mirkazbirka
1. apr 2014

My taktiež fičíme na bambuľke, Máše a medveďovi, macko uško je tiež obľúbený no a potom Spievankovo. Tieto veci sa striedajú´. Teraz je to non stop bambulka, ešte pred týždňom bolo každodenne spievankovo, asi podľa nálady 🙂

anega79
1. apr 2014

Peppa pig, ale teraz uz vsetky casti vie naspamat, tak ju to nebavi. v taliansku pozera rozpravku Barbapapa, je to francuzska rozpravka asi z 70. rokov, to je momentalne najoblubenejsie. A potom Mickey Mouse Club House. Take dlhsie ako Popoluska, Snehulienka, Doba ladova zatial ju nebavia su prilis dlhe. A vcielka maja ju zial nebavi vobec

kuka221
1. apr 2014

Z tých "našich" rozprávok ho najviac baví Včielka Maja a Macko Uško.

monacanka
1. apr 2014

moja dcerka pozera cely den program JIM JAM tam jej chodia rozprávky od rana do vecera PINGU, MASINKA TOMAS, AUTICKA, kreslena POPOLUSKA , BOREK STAVITEL , no proste vsetko

lyzzy
1. apr 2014

je velmi velky pruser to, ze my doma nepozname ani jednu z tychto rozpravok? 😀

poisonblu
1. apr 2014

Moj maly ma necelych 17 mesiacov, takze u nas ficime zatial iba na fiha tralala a rozpravke masa a medved...

verinka100
1. apr 2014

U nas najviac fici momentalne Krtko, rozpravky na JimJame a Minimaxe. A Disneyovky mame vsetky, Popolusku, Snehulienku, 101Dalmatincov, Knihu dzungli, Peter Pan, Levi kral z tych starsich a samozrejme aj nove Na vlasku, Princezna a zaba...🙂 no proste vsetky:D A najlepsi film a nasa srdcovka je Levi kral 🙂

saraja
1. apr 2014

vsetky deti maju radi filmove aj kreslene rozpravky, ale je pre nich dolezita aj citana rozpravka a nasledny rozhovor o tom co poculi, aby ste zistili ci porozumeli textu ...

cory
1. apr 2014

My pozerame s dcerkou Mickey Mouse Clubhouse, Mio Mao, Smolkovia, Macko PU a spievankovo a Fihu 🙂 , obcas jej ocko premieta aj rozpravky z premietacky, tie sa jej tiez velmi pacia 🙂