Gastro MUDr. Jutka

8. sep 2023

Ahojte je tu niekto kto chodí do Michaloviec k tomuto lekárovi? Plati sa za gastro vyšetrenie ?

nuna2112
13. sep 2023

Dobrý večer ja som tam bola v apríli a nič som neplatila

nuna2112
13. sep 2023

Síce klamem 16€ ale za prednostné vyšetrenie ináč nie ale to nemusíte

autor
14. sep 2023

@nuna2112 a robil vám to gastro vyšetrenie tu hadičku do žalúdka?

autor
14. sep 2023

@nuna2112 a bola ste s ním spokojná ? Aj s vyšetrením ?

nuna2112
14. sep 2023

Áno robil mi hadicku v tomto je že vraj najlepší rýchlo robí ...Prvé stretnutie bolo super aj sme sa zasmiala vtipkovali atď ale čo sa týka oznamenia výsledkov atď bola som sklamaná veľmi a už ku nemu viac nepôjdem radšej pôjdem do Ke .. takto aby si ma pochopila volal mi keď prišli výsledky že sa mu to neda poslať do e-mailu že nech prídem osobne povedal mi skrátka v telefóne čo mi zistili ...Keď som tam prišla sestrička mi strčila papier s výsledkom nech podpíšem a keďže mi zistili diagnózu na celý život a ja som ostala vylakana čo to jak to tak som očakávala že pôjdem ku nemu do ordinácie a ešte mi to v kľude vysvetli keďže som mala pár otázok ku tomu no žiaľ sestrička má hneď zmietla že nie a bodka dovidenia ..čiže všetko som to riešila buď tu alebo na googli čo mi je ako čo jak mám fungovat

autor
15. sep 2023

@nuna2112 to ma mrzí, že sa takto zachoval, ja som k nemu objednaná bojím sa tej hadičky.

nuna2112
15. sep 2023

Tak je to nepríjemné naozaj mne bral asi dve či tri vzorky takže to trvalo dlhšie ako len klasická hadicka ..držím palce to zvladnete