Celotelové plavky - tangá

1. máj 2024

Ahojte, hľadám jednodielne celotelové plavky, ktoré maju vzadu strih tanga. Také decentné, ako sú na obrázkoch, nie také vulgárne, extrémne vykrojené a lá Baywatch. Na zahraničných e-shopoch je ich dosť, no na slovenských ich neviem vôbec nájsť a v kamenných predajniach už vôbec nie.
Nemáte prosím nejaký tip, kde by sa dali takéto plavky u nás kúpiť? Ideálne kamenná predajňa v Bratislave alebo v Parndorfe a okolí, prípadne slovenský e-shop (kvôli eventuálnemu vráteniu, ak by mi nesedeli). Ďakujem.

kiki68
1. máj 2024

Vsetko sice poznam zahranicne, ale za tych 20-30 eir to urcite stoji. Nase kolegyne take objednali zo shein, Ja zo zalando

autor
1. máj 2024

@kiki68 Nooo, ten Shein vyzerá zaujímavo, majú tam kopec plaviek takého typu, do oka mi padli hneď dvoje - na obrázku. Cena je nízka, takže ma nbude moc mrzieť, ak plavky nebudú podľa mojich predstáv. Aká je prosím kvalita vecí od Shein? Je to v poriadku? Lebo minule sa mi plavky zodrali po pár jazdách na tobogáne (kupované na Amazone).

dominikac321
1. máj 2024

shein je cina cize je to otazne vzdy, ale ale pozri si recenzie ako v yzeraju, niektore produkty su fantasticke a ine zas nie...

kiki68
1. máj 2024

Ako kolegyne objednavaju odtial vela veci , jedna tam nechala 500 eur za mesiac na Shein 😂 Ale tri hned minule leto objednali plavky v pocte 20 ks ( mlade baby), Takze sme nabrali prehlad. Kvalita je ako ktore, ale celkom dobra. Hlavne ked na tom nie su kamienky a take veci nachylne, tak je to ok. Inak vacsinou veci, co nakupis u nas v butikoch maju rovnaky povod ( Ja robim teraz po materskej v butiku), mame 20 pobociek v Rakusku, beru sefovia z Talianska a s babami sme to kukali, ze vacsina Shein, ako na tovare vidis odkial to je nez to je pretagovane pre zakaznika. Cize my vieme co to je a tak by som byt Tebou objednala a riskla to. Ako tych par eur moze byt cloveku jedno

autor
1. máj 2024

@kiki68 @dominikac321 OK, tak to risknem, lebo výber je fakt brutálny. Ceny 7-8 EUR za kus, tak si naklikám viac plaviek. Keď už tu mám diskusiu, aký máte názor na plavky na obrázku? Veľmi sa mi páčia (majú rôzne farby, čierne som dala ako príklad), len neviem, či nie sú až príliš odvážne na pláž do Grécka alebo Španielska. 24 rokov, štíhla postava veľ. 36-38.

autor
1. máj 2024

Pardon, zabudla som priložiť obrázok 🙂

babulkomale
1. máj 2024

Za mňa hnus, ale to asi nechceš počuť... 🤷
Vždy budú mať ludia rôzne názory. Ani na tej pláži sa to nebude každému páčiť, tak si urob podľa seba.

kiki68
1. máj 2024

Kludne skus, hlavne ked mas na to postavu, tak hovori moj muz “ nebudes obliekat plavky ako babicka “ 😃 Za mna kupuj a vyskusas, ze co sadne. Ale kolegyne boli spokojne. Ja som objednala z amazon bikiny ( podobny styl) a mam ich dva roky a super, boli za 7 eur 😃

kiki68
1. máj 2024

@babulkomale no ked mozu tieto veci nosit na Platz prave zeny, co maju velkost 44 a pekne idu. Tak preco nie baba, co si to moze dovolit. Kto nechce, nech pozera na piniove stromky 😃

autor
1. máj 2024

Postavu na to myslím mám (viď obrázok). Bežne som nosila na pláž bikini so spodným dielom tanga, nikoho som myslím nepohoršovala, bolo tam veľa takých báb, aj s veľkosťou veľryby (Chorvátsko, Zakyntos). Len dvojdielne plavky mi prišli už také fádne, chcela som vyskúšať niečo nové, niečo originálnejšie, tak som presedlala na takéto jednodielne. Ok teda, vďaka za tip, o tom obchode Shein som vôbec nevedela, majú tam fakt strašne veľa vecí. Ide sa nakupovať 🙂

beata_k
1. máj 2024

Skus pozriet aj Temu, tiez cina, ale da sa vratit.( Este som neskusala vratit)

babulkomale
1. máj 2024

V mojom ponímaní to nie je o postave, ale o vkuse, estetike.
Čiže degraduje to aj peknú postavu a na veľrybe samozrejme otras na druhú.