Hľadám šaty

anyhoney
3. sep 2023

Ahojte,stužková sa mi už bliiži a ja hľadám tieto jedny šaty.. Veľmi sa mi páčia ,len neviem kde by sa dali kúpiť na nejakej overenej stránke alebo v obchode,preto skúsim tu možno niekto vedieť bude

queeninthenorth
3. sep 2023

@anyhoney skús hodiť tuto foto na SHEIN do vyhľadávania a určite ti vybehnú a čo sa týka kvality, ja som so SHEIN vždy spokojná aj čo sa týka spoločenských šiat 😊

queeninthenorth
3. sep 2023

@anyhoney hneď mi vybehli dvoje si podobne 😃

ibrunova
3. sep 2023

Skús vyhľadať cez Google lens.

beataxxx
3. sep 2023

Su krasne, ale neviem ci sa na stuskovu hodi az natolko holy chrbat, teda ak nemas vlasy po pas ako modelka na foto

anyhoney
autor
3. sep 2023

@beataxxx Áno, no ešte o kúsok dlhšie mám vlasy ,preto som zhodnotila ,že to bude fajn

kandelabra
3. sep 2023

@anyhoney su velmi pekne, ale ak ich nenajdes v obchode, tak by som si ich na tvojom mieste dala usit. Jednak budu presne podla tvojich predstav a budu ti aj presne sediet, co myslim ze je pri tom vrchu treba. A este mysli na tu dlzku, ono to sice na obrazku vyzera super, ale ako sa v tom bude chodit, ci tancovat.

ninusa221
3. sep 2023

Sú pekne ale nie wow také ako nosi na svadbu stuzkovu dnešnej dobe každá druha….

jakubkoanjelik
3. sep 2023

Sestra podobne objednala z toho sheinu, len pozor ak si nízka, to šnurovanie ti nemusí sedieť. Sestre trvalo pol zadku

anyhoney
autor
3. sep 2023

@ninusa221 mne to nevadí, mám odskúšané ,že to na mne vyzerá dobre takýto štýl nie veľmi prečačkaný takže je to voľba istá..

anyhoney
autor
3. sep 2023

@jakubkoanjelik no mám 1.75 to by snáď mohlo sadnúť

ninusa221
3. sep 2023

@anyhoney najlepšie bude keď si šaty vyskúšaš ja som si vybrala úplne iné ako boli moje predstavy.

mirola
3. sep 2023

ja ich mam v tejto farbe, kupovala som ich na Nina busso tusim

anyhoney
autor
6. sep 2023

@mirola ďakujem krásne ,pozriem to