Vŕzgajúce kožené topánky

26. dec 2023

Zdravim, cez internet som si kupila celokozene topanky, ktore po obuti "vrzgaju". Nechcem ich vracat, lebo sa mi ozaj pacia a manzel ma presviedca, ze po par obutiach vrzgat prestanu 😁. Inak ide o kvalitnu znacku, ziadny smejd. Ale este sa mi to nestalo, tak neviem, ci tomu nieco pomoze alebo nie. Su to take "nasuchovacky", bez snurok. Mate niekto skusenost, ze to preslo/nepreslo? Vdaka za rady 👍🏻

katkaseiner
26. dec 2023

Moje celokožene Converse tenisky vrzgaju v lete...dcera mala rovnake a neznasala to...

snehulak77
26. dec 2023

Vrzgaju kde? Na podrážke? Ak tam, tak to neprestane. Ja mám také, je to o nervy. Ale nevrátila som ich. Nensosim ich často. Raz mi tak vrzgali botasky. To som vrátila, nedalo sa v Tom chodiť

autor
26. dec 2023

@katkaseiner verim 🙈 akoze vonku by to bolo riadne pocut, lebo uz v dome sa to ozyva 😁

autor
26. dec 2023

@snehulak77 praveze po bokoch

madeincssr
26. dec 2023

Možno by som skúsil dobre ich ošetriť kvalitným prípravkom na kožu. Snáď niekto znalý poradí, čo je na pravú kožu najvhodnejšie.

katkaseiner
26. dec 2023

praveze vonku to az tak nepocut ale ked som v robote a idem po chodbe, obcas akoby som prdela 🙈

autor
26. dec 2023

@katkaseiner no ak pojdem s detmi, tak to urcite prekricia 😁 len tie topanky su praveze take elegantnejsie, ze by som ich nenosila bezne von na ihrisko a pod

katkaseiner
26. dec 2023

mozno este v zime vonku by nevrzgali...su zimne ci prilezitostne? (lodicky a tak)

tatianamaria
26. dec 2023

Oni majú aj podrážku kožennu? Ak áno, tak by som ju vymenila. Aj manžel mal na topánkach kožennu podrážku vrzgali a aj sa v nich šmýkalo. Potom ju vymenil a bolo dobre.

hedviga2
28. dec 2023

Mužovi vrzgajú športové pevné značkové drahé tenisky. Je to teda o nervy.