Je táto bunda dievčenská alebo chlapčenská?

4. dec 2023

Mamičky prosím je táto bunda chlapčenská alebo dievčenská?
Ďakujem.

nivea777
4. dec 2023

ja by som ju kúpila chlapcovi

tinaslukaskom
4. dec 2023

Asi skôr pre chlapca 🙂

moonlight1210
4. dec 2023

Kludne aj dievca.

bloger
4. dec 2023

Skôr chlapčenská

autor
4. dec 2023

Ja len že tie zipsy sa mi zdajú že majú takto na chlapčenských bunkách skôr .. ale není som si istá.

babulkomale
4. dec 2023

Zajo ma zipsy inak ako vacsina.

sense
4. dec 2023

Kľudne aj unisex. Aspoň teda odkedy moja dcéra upustila od ružovej tak kľudne by ju nosila

mamickalisticka
4. dec 2023

Ja by som dala chalanovi, ale aj dievčaťu, ak by ju chcela. Zipsy by som neriešila vôbec

aniele
4. dec 2023

Áno, zapínanie je chlapčenské. Ale dnes to ľudia často nevnímajú, pretože to nevedia. Inak mi pripadá (napr. farbou) celkom uni.

petamich
4. dec 2023

zajo ma zips na vsetkych bundach takto 🙂 minimalne na tych troch zenskych co mam doma

a ja by som skor chlapcovi ale pokojne aj dievcatu

autor
4. dec 2023

@petamich tak zipsy nemusím riešiť? Lebo jedine to ms odrádza 🙄. Farba je tiež podľa mňa uni.

belllinka
4. dec 2023

veď nech sa dotyčná osoba vyjadrí, či ju bude nosiť

petamich
4. dec 2023

nie 🙂 podla mna inak zipsy nerobia, ved si klikni na zopar bund oznacenych ako dievcenske a pripadne uvidis

ja mam vsetky takto od Zaja a ja ani neviem, ze nejake zenske existuju 😂

autor
4. dec 2023

No ja som ju chcela pre dievča. Už sme boli tak že ju zoberieme, no ja som si všimla tie zipsy , tak teraz váhame a nevieme sa rozhodnúť koli tomu, farba je v poriadku.

maryetta
4. dec 2023

Zips by bol to posledne co by som riesila. Ja ani zapinanie na nohaviciach casto neriesim.

autor
4. dec 2023

@petamich takže máte aj vy zipsy na týchto bundách na ľavo a v pohode?

januska12323
4. dec 2023

Nerozumiem otázke. Keď je zips na jednu stranu je vhodný pre dievča a na druhú pre chlapca?

nivea777
4. dec 2023

tak nech sa vyjadrí ona,či ju chce.Farba z vonku je v poriadku,aj ja mám bundu takej farby. Vnútro by mne osobne pri babe vadilo.

autor
4. dec 2023

@januska12323 áno, tak sa mi zdá že na pánskych ( chlapčenských bunkách je zapínanie na ľavej strane ) a na dámskych na pravej strane je zips.

guudy
4. dec 2023

Kvoli zipsu si schopna inak vyhovujucu bundu nekupit? Prepac, ale to fakt nema logiku. Ziadnu.

autor
4. dec 2023

@nivea777 strašne máličko zimnych bund detskej velkosti ma značka zajo na výber 😏.

nelca84
4. dec 2023

Ak farba vyhovuje, zips by som neriesila.

thoughtfulweirdo
4. dec 2023

A prečo je problém "chlapčenský" zips? Bude kvôli tomu v bunde zima? 😁 U nás teda nemajú pohlavie ani farby, zipsy už vôbec nie, takže za mňa maximálne unisex bunda, nosila by som ju v pohode ja, dcéra, syn aj manžel 🤣

autor
4. dec 2023

Alebo ženy skôr táto? Ktorú by ste vybrali vy? Inak aj táto ma tak tie zipsy 🙄

autor
4. dec 2023

@thoughtfulweirdo To je super prístup👍. Tak by to malo byt. Ja všetko veľmi riešim a inak aj veľká škoda že ma to vôbec napadlo 😆

aniele
4. dec 2023

@januska12323 Áno, všimni si kabáty. Vždy (teda vlastne od stredoveku) sa líšilo pánske a dámske zapínanie. Vtedy to bolo funkčné. Meč, dýku nosili na ľavom boku, lepšie sa tasili. No a ostalo to ako rozlišovací znak.

nivea777
4. dec 2023

@aniele ja mám typický dámsky kabát a zips je vľavo 😀

januska12323
4. dec 2023

@aniele áno to sa nosilo kedysi teraz je iná doba. Využívaniu bundy nijak nebráni ani farba ani zips.

stanulienkat
4. dec 2023

Unisex

autor
4. dec 2023

@nivea777 aj ta DRUHÁ bunda čo som pridala mi príde dievčenská a zips tiež na ľavo. PRVÁ skôr unisex .. no len tie zipsy na oboch 🙄.