Pyžamo pre dievča do nemocnice

tomos
19. jan 2024

Dobrý deň chcela by som malú radu aké dať pyžamo mojej dcérke do nemocnice keďže je ešte zima je mi jasné dlhé pyžamo ale obyčajne alebo zapinacie vrch na gombíky??? Ďakujem

tinkavvv
19. jan 2024

@tomos to je uplne jedno.

mikadooo
19. jan 2024

@tomos moje baby mali vždy obyčajné. Nikdy nebol problém. Ak jej nepôjdu hadičky z hrudníka (čo dúfam, že nie 🙏), tak stačí pokojne aj obyč.

tomos
autor
19. jan 2024

@mikadooo veď práve že pôjdu čakajú ju infúzie a podobné veci

kat_
19. jan 2024

volnejsie rukavy pripadne kratky rukav kvoli kanyle, nic prilis tesne, lebo sa s tym bude tazko manipulovat pri prezliekani

valiant
19. jan 2024

@tomos infuzie do hrudnika?
Standardne idu infuzky do ruky, aj je bezne volne a pruzne pyzamo, tak kludne aj dlhy rukav v pohode.
V nemocnici zvyknu kurit viac, byva velmi teplo. Casto staci aj kratky rukav. Alebo tielko a tricko s kratkym rukavom.
Zalezi co jej budi robit.

tomos
autor
19. jan 2024
ibrunova
19. jan 2024

Môj mal pyžamové nohavice a tričko s krátkym rukávom, kvôli infúziám.

valiant
19. jan 2024

@tomos akekolvek pyzamko. Nemusi byt na gombiky, nie je to potrebne. Dajte co mate doma. Nikto to nebude riesit. Pripadne zbalte tricko s kratkym rukavom.

kat_
19. jan 2024

tiez si myslim, ze kratky rukav uplne staci, na Kramaroch napr. kurili az moc

patka06
19. jan 2024

Určite krátky rukáv - kvôli kanyle aj kvôli teplu v miestnosti
Nohavice podľa uváženia, ja by som tiež dala krátke
Zapínanie na gombíky sa mi pre dieťa nezdá praktické, radšej tričkový vrch

kabinka11
19. jan 2024

@tomos aj moja je teraz v nemocnici a ma pyzamove nohavice a tričko s krátkym rukávom. (viaceré deti tak mali). Keď jej je chladno alebo ide na vyšetrenie hodí si župan.

amelie2017
20. jan 2024

Urcite a kratkym rukavom, nemocnice tak strasne prekuruju. Ja si pamatam, ze som mala este pozdlz celej postele radiator, som myselal, ze sa tam uvarim.

kamatopo
21. jan 2024

Zo skúseností krátky rukáv. Radšej pribaliť dáky svetrík na zapínanie ak by bola zima. Držím palce nech všetko dobré dopadne