Vaše skúsenosti so Zlatý Bažant Radler 0,0 %

konik_testuje13.1.2020

10 mamičiek si užilo osviežujúce a chutné testovanie s novými príchuťami nealka Zlatý Bažant Radler 0,0 %. Prečítajte si, čo povedali na jednotlivé kombinácie a či novinky ulahodili ich chuti.

Mamičkovať znamená pracovať na plný úväzok. A navyše, bez voľných víkendov! Pekne sa pritom zapotíme a je jedno, či je práve leto alebo zima. Našťastie má pre nás Zlatý Bažant Radler 0,0 % poriadnu dávku osvieženia. Vychutnajte si nové príchute a pamätajte, že všetky tieto Radlery sú nealkoholické, prírodné, chutné a zdravé!

Mamičky testovali 4 nové príchute nealka Zlatý Bažant Radler 0,0 %: Tmavá višňa, horkastý Grep s Rozmarínom, Tmavý citrón a osviežujúca Čučoriedku so Šalviou. Všetky nápoje sú vyrobené zo 100 % prírodných ingrediencií, bez konzervantov a umelých farbív. Vďaka jačmennému sladu, ovocnej šťave a širokému spektru prírodných cukrov sa nám podarilo udržať obsah cukru na uzde oproti bežným nealkoholickým nápojom.

Tmavý citrón / Tmavá višňa

Uvarili sme ich zo štyroch jačmenných sladov – svetlého plzenského, svetlého karamelového, bavorského a farebného sladu. Vďaka tomu si zachovávajú sýtu tmavú farbu typickú pre tmavé pivá. Prírodná šťava ovocných plodov dodáva obom radlerom nový rozmer skvelého osvieženia. Ulahodí nielen pivným nadšencom, ktorí hľadajú netradičné osvieženie bez alkoholu, ale aj ženám, ktoré by radšej siahli po plnšej chuti s akcentom citrusových plodov.

Grapefruit & Rozmarín / Čučoriedka & Šalvia Kombinácia

Šťavnatého grapefruitu a príjemne aromatického rozmarínového oleja je ideálnym osviežením pre tých, ktorí uprednostňujú svieži nápoj s o niečo vyššou horkosťou. Skutočnou lahôdkou je aj tohtoročná limitovaná edícia Čučoriedka & Šalvia, ktorá je dostupná exkluzívne len vo vybraných obchodných prevádzkach.

Ako všetky naše Radlery, aj tieto novinky sú vyrobené zo 100 % prírodných surovín, bez konzervantov a umelých farbív.

Testovali sme (: Zlatý Bažant nealko

Jedného krásneho slnečného dňa som bola v pôrodnici, prišla mi obálka na MK 💬, kde bola správa, že som bola vybraná na testovanie piva ZLATÝ BAŽANT.


Keďže je to moje najobľúbenejšie pivo vôbec, počas tehotenstva som ho pila v kuse, tak som sa neváhala zapojiť.


Image title


Už pri preberaní od kuriéra som ostala v šoku, keď som videla, aká je tá krabica obrovská! Myslela som si, čo v nej asi je? V krabici sa ukrýval krásny pletený piknikový kôš tmavo-hnedej farby a krásna deka Zlatý Bažant, ako stvorená na piknik.


Image title

Image title


Dnu v košíku boli 2 ks pohárov, 2 ks tanierov, 2 ks príboru a 2x4 ks nealko piva Zlatý Bažant. Nachádzali sa tam 4 príchute, ktoré si postupne predstavíme 🙂


Ako prvú príchuť sme vyskúšali:


Čučoriedka a šalvia - je to tohtoročná limitovaná edícia medzi nealko Radlermi. Tradičná chuť obľúbeného lesného ovocia je obohatená pridaním aromatickej šalvie a obsahuje 5,7 g cukru na 100 ml. Pivo ma veľmi príjemnú sviežu chuť, vychladený je ako stvorený na príjemné letné večery. Má trochu sladšiu chuť, čo nemusí každému vyhovovať, ale podľa mňa je výborné a určite sa oplatí ochutnať ho! Nájdete ho len vo vybraných obchodných reťazcoch.


Image title


Grapefruit a rozmarín - prináša kombináciu chutí osviežujúceho grapefruitu doplnenú o príjemne aromatický rozmarínový olej. Ideálne osvieženie pre tých, ktorí uprednostňujú svieži nápoj s o niečo vyššou horkosťou. Chuť je úplne perfektná, ja tieto ovocné chute mám osobne najradšej, chutiav mi viac, ako tie tmavé piva. Grep je sám o sebe výborný, svieži, letný a chutný, takže ideálna voľba na letné večery 🙂 Rovnako ako všetky Radlery, aj tento je bezlepkový, vyrobený bez obsahu konzervantov, umelých farbív - a stále 100 % prírodný.


Image title


Tmavá višňa - je uvarený zo štyroch jačmenných sladov – svetlého plzenského, svetlého karamelového, bavorského a farebného sladu, vďaka čomu si zachováva sýtu farbu a jemnú horkosť typickú pre tmavé pivá. Jemne kyselkavá višňová šťava vytvára s tmavým pivom lahodnú a osviežujúcu kombináciu. Mne osobne tento chutil najmenej, bol príliš sladký a aromatický. Chuť bola až veľmi prenikavá a jasne bolo cítiť višňu.


Image title


Tmavý citrón - je uvarený zo štyroch jačmenných sladov – svetlého plzenského, svetlého karamelového, bavorského a farebného sladu. Vďaka tomu si zachováva sýtu tmavú farbu typickú pre tmavé pivá. Prírodná šťava z citrusových plodov so sebou prináša nový rozmer v podobe skvelého osvieženia. Ulahodí nielen pivným nadšencom, ktorí hľadajú netradičné osvieženie bez alkoholu, ale aj ženám, ktoré by radšej siahli po plnšej chuti s akcentom citrusových plodov. Toto pivo bolo vychladené úplne geniálne! Citrón bolo perfektne cítiť a hlavne mi strašne pripomína chuť CocaColy! A výborne sa hodí k šalátom a k pizzi, VYSKÚŠANÉ! 😂 A keďže tmavé piva ja osobne príliš nemusím, tento zatiaľ v bodovaní vyhráva na plnej čiare, oplatí sa ho vyskúšať.


Image title


Tak ďakujem za možnosť testovať. Testovanie sme si užili celá rodina, pivo bolo fantastické a celé leto bude u nás jasná volba ZLATY BAŽANT! Tak na zdravie 🍻🍻🍻


#test_zlatybazant

#recenzia

Zlatý Bažant Radler 0,0 %


Ahojte. Tak aj ja, samozrejme, aj s mojím manželom, sme sa zúčastnili testovania. Po príchode kuriéra som zostala veľmi milo prekvapená. Okrem Radlera dorazil aj krásny košík a pikniková deka. Ešte v ten deň sme šli spolu s našimi deťmi a, samozrejme, Radleríkom na piknik 😉


Tmavý citrón



Túto príchuť sme testovali ako prvú. Keďže má môj manžel veľmi rád pivo, tak mu najviac vyhovovalo. Chuť citróna prebíja horkastá príchuť klasického piva, čo mne veľmi nevyhovuje, lebo okrem Radlera mi pivo nechutí. Takže citrón odporúčam skôr fanúšikom horkého pivka.


Tmavá višňa



Táto príchuť ma ako prvé očarila vôňou višne. No pivko mi prišlo na môj vkus až veľmi sladké, necítila som veľmi klasické pivo, ale až veľmi sladkú chuť višne.


Čučoriedka-šalvia



Toto bola za mňa úplná topka. Jednoznačne favorit. Inú príchuť pre seba už ani nekúpim. Vôňu pivka prebíjala šalvia, ale chuť je podľa mňa len po čučoriedke. Šalviu som na chuť vôbec necítila, no pivko bolo výborné a sladké po čučoriedke. Hneď som si ho obľúbila. 


Grapefruit-rozmarín


Táto príchuť bola horkavejšia, no skôr po grapefruite, ako po pive. Rozmarín som vôbec necítila, ani na chuti, ani na vôni. No táto príchuť bola pre mňa najviac osviežujúca na letné dni.



Na záver by som sa chcela poďakovať, že sme mohli pivko testovať. Testovanie sme si veľmi užili. A radlera samozrejme odporúčame a budeme kupovať aj naďalej.


#test_zlatybazant #recenzia

Vychladená odmena, od zlatého bažanta




Keď k nám prišiel krásny balíček, tešili sme sa všetci, deti naplánovali hneď, že pôjdeme na piknik a mamka si môže vraj aj pivko zobrať, veď čoby nie! Keď je to nealko, a ešte aj také dobré! 


Nebudem vám tu veľa rozpisovať o ničom, veď čo by ste mi vy povedali, ak by som sa spýtala ako vám niečo chutilo? Nebudete mi hádam rozprávať o spleti chutí a vôní, ktoré tam síce sú, ale dôležitejšie je predsa, či chutí alebo nie. 


Tak som si ako prvé otvorila pivečko s príchuťou šalvie a čučoriedok, čučoriedky obľubujem či už čerstvé, alebo ako príchuť jogurtu, a teda veľmi mi pasujú aj do tohto pivka. Vôňa šalvie a výrazná chuť čučoriedok = výsledok = pivečko chutilo a určite si ho pri najbližšej návšteve obchodu kúpim.


Image title


Ďalšou voľbou bol tmavý citrón. Poviem vám úprimne  toto pivečko ma až tak neohúrilo, tu určite ostanem pri klasickom citróne. Je na mňa dosť horké, ale keďže bolo horko, splnilo aspoň účel osvieženia, určite by som ho odporúčila skôr mužom, aj keď ten môj doma ma fajnový jazyček a tieto nové príchute mu nevonia (nevadí, aspoň viem, že mi ostane). Ten stále ostáva verný len klasike, dobré čapované s chlapmi alebo doma so mnou nealko Radlera citrónového. Výsledok = toto mi až tak nechutilo.


Image title


Kým deti boli v pene, mama si vychutnávala Radlera na deke, tentokrát grep a rozmarín. Tak toto je ON, mojej chuti šampión! Tento vám odporúčam všetkými desiatimi a priznám sa, že mi z neho odpili aj rozbláznené deti, z peny (priznajte sa, kolké z vás už dali odpiť deťom z Radlera? 😅😅 Však je to nula, nula, ako by môj syn povedal), a teda musela som im ho rýchlo brať, inak by ho nedbali mi vypiť 😂 Výsledok = toto mi chutilo, ale že brutálne.


Image title


A naposledy som si nechala tmavú višňu, tu ma veľmi ruší tmavý a veľmi podobný dizajn obalu ako tmavý citrón, v rýchlosti v obchode by som bola schopná si vziať tmavý citrón. Ale tmavá višna mi chutila viac, hlavne po náročnom dni v práci, keď som si konečne vyložila nohy a nerobila nič, len relaxovala pred voľným predĺženým víkendom. Výsledok=chutilo.


Image title


Jediná chyba týchto piviek je, že nestačí jedno. Ale výhoda, že si ich môžete dať koľko chcete, keďže je to nealko. Len pozor na kalórie, lebo predsa len som si ich musela ustrážiť, keďže od januára mám zmenenú stravu, tak dúfam, že pribudnú aj verzie light v týchto príchutiach! Ja osobne budem veľmi rada 🙂  


Ďakujem za túto možnosť testovať pivká Zlatý Bažant, za krásne darčeky, ktoré určite využijeme do budúcna. 


#test_zlatybazant #recenzia

TESTOVANIE NEALKO ZLATÝ BAŽANT

                            TESTOVANIE NEALKO ZLATÝ BAŽANT


Prišla "stuhou" previazaná "škatuľka" a v nej bola - recenzia Zlatý Bažant 🙂 



Balíček bol veľký a ťažký, o to príjemnejšie prekvapil jeho obsah - ratanový košík naplnený piknikovým "náradím", 8 nealko pív Zlatý Bažant v thermo taške - tmavý citrón, tmavá višňa, grepfruit rozmarín, čučoriedka šalvia a pikniková deka. 



Najväčšia degustácia prebehla na rodinnej záhradke, počas grilovačky, a hodnotila celá rodina. Každý člen rodiny si našiel svojho favorita. Všetci boli príjmne prekvapení obsahom piknikového košíka a určite ho využijeme aj v budúcnosti, ako aj piknikovú deku.


Prejdime k hodnoteniu obsahu:


Tmavý citrón - chutil najmä chlapom 🙂 Bol najviac podobný originál pivku, ženské pokolenie moc neohúril. Pochutili sme si na ňom počas grilovania mäska a šampiňónov.



Tmavý višňa - najviac chutila babke, vypila obe 🙂 U chlapov moc sympatií nezískalo, chuť bola aj na moj vkus moc sladká. 



Grepfruit rozmarín - táto chuť si získala sympatie hlavne u mňa - nie moc sladké, osviežujúce, bála som sa chute rozmarínu, ale moje obavy sa nepotvrdili. 




Čučoriedka šalvia - bodovala u sestry, ktorá je tiež čerstvá mamička a chuť príjemne osviežila. Na môj vkus bolo moc sladké. Ja som si svoju degustáciu tejto príchute užila počas žehlenia - spojila som príjemné s úžitočným 🙂



Ďakujem Modrému koníku a Zlatému bažantu za možnosť testovať pivká, určite zostanem verná svojmu favoritu grep - rozmarín 🙂 a darčeky si budeme užívať nadaľej.


#test_zlatybazant #recenzia

Pre tých, čo nespadli z višne...

    Do súťaží o testovanie sa nezvyknem zapájať. Úprimne, nikdy mi to neprišlo ako niečo zaujímavé. Až kým mi nepadla do očí táto... Posledné roky pre mňa Radler a leto patria neodmysliteľne k sebe. Je to niečo, čo skrátka od mája do septembra patrí do našich pravidelných nákupov. Túto vášeň máme s manželom spoločnú. 


    Keď nám kuriér doniesol balíček, netrpezlivo sme ho otvárali celá rodina. Prekonal moje očakávania, keďže som čakala "len" krabicu plnú pív 😀 


    Bolo mi úplne jasné, ktorá plechovka bude tá šťastná a príde na rad ako prvá. Veď som predsa nespadla z višne... Okukávala som ho z reklamy, ale akosi som v obchode ostávala pri klasike. Preto tmavá višňa bola moja jednoznačná voľba. Keď sa degustuje víno, hodnotí sa najprv vôňa a farba. Tieto boli to, čo ma u višne oslovili ako prvé. Spojenie višňa a pivo bolo naozaj zaujímavé a vyvážené. Túto príchuť odporúčam tým, ktorí majú radšej sladké príchute. Za mňa cukru ale trochu priveľa.

        Tmavý citrón ma neprekvapil. Je to dlhodobo môj favorit. Osviežujúci, jemne horko-kyslý, za mňa Radler ako má byť. Skúšala som aj viaceré značky, ale tie mi prišli presladené, takže tmavý citrón od Zlatého Bažanta naozaj no.1!


    Veľmi milo ma prekvapil grepfruit+rozmarín! Grepové Radlery mám celkom rada. Rozmarínu som sa obávala, v jedle mi dosť vadí jeho výrazná chuť. Ale toto spojenie výrobcom naozaj vyšlo, prinieslo mi neskutočné osvieženie, chute vyvážené, ponechaná horkosť piva, ktorá by sa pri radleroch podľa mňa nemala stratiť, aby sa z nich nestala malinovka. Takže našla som si nového obľúbenca a tomu som za toto testovanie najviac vďačná.

   

No a niekto musí byť aj posledný... U mňa to je z týchto štyroch čučoriedka a šalvia. Mne vadila príliš kyslá chuť, ktorá mi prebila všetko ostatné. 


    Ale ako sa hovorí, 100 ľudí, 100 chutí a zo širokého výberu Radlerov si každý nájde to, čo vyhovuje jeho chuťovým pohárikom. A keďže sa leto ešte len rozbieha, tak ja sa teším na to, že s testovaním nekončím, ešte na mňa čaká veľa príchutí, ktoré som neobjavila. 🙂 Takže letu zdar a na zdravie a s 0,00 % spokojne a bez výčitiek.


#test_zlatybazant #recenzia

Leto+pivo=najlepšie osvieženie

Leto+pivo = najlepšie osvieženie!


Jupii, volá kuriér, konečne tu mám pivo!



Až keď som otvorila krabicu a uvidela ten nádherný košík, som si spomenula, že ho dostanem ako darček. Takže dvojnásobná radosť okamžite!



Máme perfektnú kamennú pivnicu, tak som si tam išla pifká hneď aj poukladať, aby sme večer mohli ochutnať prvé.


Ako prvé sme ochutnali tmavý citrón



Popis výrobcu: Uvarené zo štyroch ječmenných sladov - svetlého plzenského, svetlého karamelového, bavorského a farebného sladu. Vďaka tomu si zachová sýtu tmavú farbu typickú pre tmavé pivá. Prírodná šťava ovocných plodov dodáva nový rozmer skvelého osvieženia. 


Moje hodnotenie:
Farba úžasná! Príchuť citróna je tak akurát. Na môj vkus je trochu sladšie, ale pre iných nemusí byť, my máme trochu odsladenú domácnosť. Takže to len môj názor. Je akurát horký a príjemný z citróna.


Mojím novým obľúbeným sa stal čučoriedka šalvia



Popis výrobcu:
Vyrobené so 100 % prírodných ingrediencií, obsahuje antioxidanty, bez konzervantov a umelých farbív.


Moje hodnotenie:
Je  naozaj výborný, budem kupovať častejšie! Hned po otvorení nádherná vôňa, jemne sfarbený a úžasne chutný. Intenzívna chuť čučoriedky trošku prifarbí šalvia. Každému vrelo odporúčam ochutnať a kupovať rovno dve, lebo jeden určite nebude stačiť.


Grapefruit & rozmarín  


Popis výrobcu :

Vyrobené so 100 % prírodných ingrediencií, obsahuje antioxidanty, bez konzervantov a umelých farbív. Kombinácia šťavnatého grapefruitu a príjemné aromatického rozmarínového oleja je ideálnym osviežením pre tých, ktorí uprednostňujú svieži nápoj s o niečo vyššou horkosťou. 


Moje hodnotenie:
Grep som si kupovala už aj pred testovaním. Jemná horkosť je velmi príjemná a naozaj osviežujúca. Sladkosť výborná. Aj naďalej ostávam verná grepu. Manželovi tiež velmi chutí. Asi najviac z týchto príchutí.


Tmavá višňa


Popis výrobcu: Uvarené zo štyroch ječmenných sladov - svetlého plzenského, svetlého karamelového, bavorského a farebného sladu. Vďaka tomu si zachová sýtu tmavú farbu typickú pre tmavé pivá. Prírodná šťava ovocných plodov dodáva nový rozmer skvelého osvieženia.


Moje hodnotenie :
Veľmi príjemne sladený, jemne cítiť chut tmavého piva. Proste super. Osvieži a uhasí smäd. Farba veľmi lákavá a chuťou určite nesklame.


Zhrniem to v skrate -
Moj rebríček obľúbenosti:


1. Čučoriedka& šalvia
2. Grap&rozmarín, Tmavá višňa
3. Tmavý citrón


Ochutnajte všetky, určite si nájdete obľúbené príchute. Ďakujem pekne za možnosť testovať.   


   

#test_zlatybazant #recenzia

Testovanie Radler

Ahojte, bolo mi cťou sa zúčastniť testu Zlatý Bažant.V prvom rade ma prekvapili darčeky, ktoré su super. Ratanový košík obsahoval super veci na piknik a aj piknikovú deku, ktorú určite využijeme.

Ako prvú som ochutnala tmavú višňu, bola osviežujúca.Keď som ju otvorila, opantala ma vôňa višne a príjemne sladká chuť. Za mňa super, určite si ju kúpim.

Druhú som dala čučoriedku a šalviu. Čučoriedku bolo cítiť príjemne sladko, šalviu som nejak necítila, môj dojem. Ale ja nemusím šalviu, tak mne to padlo ako pre mňa stvorené.

Tretie, tmavý citrón, ten mi moc nechutil. Chutil mi ako normálne pivo, cítila som aj citrón, ale neopantalo ma to pivko. Skôr tak pre chlapov, manželovi chutilo.

A posledné, grapefriut a rozmarín. Pivko mi chutilo, pra mňa horká chuť bola v horúčavách super, aj ten rozmarín sa k tomu grapefriutu hodil. Také ženské pivečko.

Za mňa Zlatý Bažant super pivká robíte, len tak ďalej, určite ostanem pri Bažante.

#test_zlatybazant #recenzia

Osviežujúca výzva



Kde bolo, tam bolo,

tu sa vzal košíček,

s Radlermi prišiel k nám 😍😍😍


Keďže sa na mňa usmialo šťastie, konečne som aj ja mala možnosť vyskúšať "testovanie", a teda balíčku som sa snáď tešila viac ako dieťa hračke. Moje chuťové poháriky sa ihneď po otvorení veeeeľkej krabice zmobilizovali a ja som mala čo robiť, aby som 4 príchute nevytestovala hneď v prvý deň. Skvelý bonus bol piknikový  košíček v top výbave a pikniková deka, ktorá sa zíde každej rodinke. Jediné mínus bolo snáď len 8 ks Radlerov, brala by som viac počas tých horúcich 2 týždňov. 



Hneď v prvý deň nás čakalo tehu fotenie, a to bola skvelá príležitosť na ochutnávku. Najviac nám uhasila smäd čučoriedka so šalviou. 


Ako každá tehuľka, aj ja sa riadim podľa aktuálnej chuti, a teda tá bola obrovská na TMAVÝ CITRÓN. Prvý dúšok bol osviežujúci, hneď som si spomenula na našu poslednú barbecue. No vôňa a chuť mi po chvíli pripomenula jedlo z China town v Londýne. Kačka, sladkokyslé noodles a vychladený Radler. Museli mi postačit chipsy, no k tejto príchuti mi jednoznačne sadne niečo slané a nezdravé. Pohodička večer pri telke ako stvorená. Táto príchuť mi najviac pripomenula alkoholické pivo.



GRAPEFRUIT ROZMARÍN

Môj favorit, a teda ja rozmarín nemusím, tu ho bolo cítiť len trošičku. Inak je to celkovo kyslejšia príchuť, po ktorej by som siahla vo dne, v noci. Po chvíli som cítila sladší podtón v ústach, no vôbec som nemala pocit smädu ako to pri niektorých nápojoch býva. 


TMAVÁ VIŠŇA

Príjemné prekvapenie večera. Čakala som niečo presladené a tažšie.No opak bol pravdou. Krásna farba a vôňa. Višne bolo cítiť pri prvom dúšku. Príchuť bola svieža, ľahká, s podtónom niečoho 'údeného' 😁😁😁 Veľmi dobre sa pilo.



ČUČORIEDKA ŠALVIA

Milujem čučoriedky, preto som si ju nechala ako poslednú. Perfektne mi uhasila smäd aj po sladkej bublanine. Opäť svieža, sladšia príchuť, s podtónom byliniek. Manželovi skôr nechutila, no za mňa skvelá kombo aj ku sladkému. Limetka mi ju ešte vygradovala. Úplne si viem tieto bylinkové príchute predstaviť aj vo verzii miešaného coctailu s alkoholom.



Radlery su skvelá voľba, keďže som bola tehotná, dojčila som a naše číslo 2 je na ceste. Perfektne uhasí smäd, určite vychladený. Krásna farba vás hneď po otvorení zláka.


Ďakujem za možnosť testovať. Bola to pre mňa nová skúsenosť a určite aj výzva. Na zdravíčko.

 

#test_zlatybazant #recenzia

Zlatý Bažant

Ahojte.


Zúčastnila som sa testovania Radlerov značky Zlaty Bažant. Veľmi som sa potešila z darčekov, ktoré mi poslali. Veľký, plný a prepracovaný ratanový piknikový košík a piknikovú deku určite využijem.


Image title


Na testovanie som mala dva týždne, no Radlery sme s priateľom stihli vypiť do týždňa. Ale ten týždeň bol fakt teplý, takže to padlo vhod. V tomto článku sa pokúsim opísať všetky moje postrehy a chute. Samozrejme, sto ľudí, sto chutí, takže toto bude podľa tých mojich, trochu sladších ☺️


Image title


Začnem tmavými príchuťami a konkrétne tou pre mňa najmenej chutnou. Keďže nemám rada klasické pivo, najmenej mi chutila príchuť tmavý citrón. Veľmi mi pripomínala chuť piva, cítila som v ňom tú horkosť. Naopak, môj priateľ si na ňom pochutnal najviac. Práve preto, že nie je také sladké, je horkasté a vraj mu najlepšie uhasí smäd.


Ďalší z dvojice tmavých radlerov bol pre mňa top. Tmavá višňa, sladučká, veľmi chutná. Hneď po otvorení ma omámila ta krásna vôňa. Višne milujem a v tomto radlery som ich chuť výrazne cítila. Takže keď tmavý Radler, tak kto má rad sladké ako ja, určite višňa. Kto má rad horkastú chuť pivka, tak citrón.


Image title


Ďalšia príchuť, o ktorej budem písať, je čučoriedka a šalvia. Táto príchuť je perfektne skombinovaná. Cítiť v nej aj čučoriedky, a aj šalviu. Po prvom dúšku som nevedela rozhodnúť, ktorá príchuť je výraznejšia, po chvíli mi ostala na jazyku chuť šalvie. Vôňa tiež super prekombinovaná. Chuť je sladučká, pre mňa akurát.


A posledná príchuť je rozmarín a grep. Hneď po otvorení som zacítila výraznú vôňu rozmarínu. V chuti mi prevládal grep. Radler nebol moc sladký, mal skôr horkastú, citrusovú príchuť, ktorá mi ostala v ústach ešte dlho po dopití. Navyše ma zaujal krásnou farbou ružového grepu.


Chcela by som vyzdvihnúť, že Radlery Zlatý Bažant sú 100 % prírodné a obsahujú menej cukrov, ako iné značky. Pre mňa je Radler neodmysliteľnou súčasťou leta a som rada, že sa vyrábajú aj takéto, nizkokalorické a hlavne bez obsahu alkoholu. Takže super osvieženie aj na cesty, za volantom, alebo pre kojace mamičky ako som ja. Keď Radler, tak ja siahnem po značke Zlatý Bažant.


#test_zlatybazant #recenzia

Leto v plechovke

Osviežujúce testovanie máme za sebou. A úprimne poviem, že som veľmi prekvapená reakciami - to, čo niekto vychváli do neba, iný v momente zavrhne. Preto, ak chcete naozaj vedieť, či vám tieto špecialitky budú chutiť, odskúšajte. ;) Ja som už skúsila...


Zvedavosť bola silná a voľba jasná. Ako prvá padla tmavá višňa. Písala by som tu ódy, aká bola úžasná, ale potom som vyskúšala ostatné a višňa sa favoritom nestane. To neznamená, že je zlá. Veľmi elegantná farba, príjemná vôňa a nečakane kyselkavá chuť v konbinácii s tmavým pivom tvoria vyvážené spojenie. A má aj silný fanklub, treba vyskúšať, možno sa pridáte, alebo nie, ale kto nevyskúša, nevie.



A prvé miesto získal v poradí druhý testovaný Radler - grep a rozmarín. Pri tomto testovaní mi bolo veľmi zle. Tehotenské nevoľnosti gradovali a po náročnom dni som si otvorila toto vychladené pivko a poviem vám, nič lepšie sa mi v ten deň nemohlo stať. Osviežujúca chuť grepu neskutočne zladená s rozmarínom - nečakane príjemná chuť. A to som doň veľké nádeje nevkladala. Tento Radler si našiel v našej domácnosti stabilné miesto. Ja len dúfam, že ho Zlatý Bažant podrží vo svojej ponuke veľmi, veľmi, veľmi... dlho. 



Aby sme to pekne prestriedali, tretie pivko bude opäť tmavé. Ja nie som nadšenec tmavého piva, ale táto chuť bola naozaj príjemná. Tu som kyslú chuť čakala, ale nedočkala som sa (tú som našla v tmavej višni, kde som ju nečakala 🙂). Príjemná sladká chuť s jemným karamelovým nádychom. Tmavý citrón odporúčam, stojí za to. Ja osobne ho kupovať nebudem (mám iných obľúbencov), ale ak niekto ponúkne, neodmietnem.



A posledný, ale len, čo sa poradia testovania týka, je Radler čučoriedka a šalvia. Toto bolo náročné testovanie. Jednoducho mi obe plechovky zmizli. Môj muž podľahol a vypil ich, takže recenziu by mal písať on, ale nebudeme postupovať proti pravidlám, pekne krásne som sa vybrala do obchodu a dve si kúpila a neľutujem. Hneď po otvorení rozvoniaval celý dom. A chuť bola rovnako dobrá ako vôňa. Čučoriedky sú skrátka dobrota a so šalviou si rozumejú. Vôbec sa nečudujem, že mi ich muž vypil. ;) 



Toľko môj názor. Ak chcete vedieť ten váš, stačí tak málo. Len jedna rada na záver - najlepšie sú vychladené. 


P.S.: Za všetky tehotné ženy, matky a tých, čo sa alkoholu stránia a ľúbia pivko, ďakujem za 0,0 % ;). Život je hneď krajší.


#test_zlatybazant #recenzia