Hľadám/Darujem/Pomôžem

stastnamamulka
30. nov 2012

Ahoj kocky 🙂 blizi sa koniec roka a vacsina z nas si robi poriadok ako v skryniach,tak aj v zivote...vsimla som si,ze spravy typu Hladam/Darujem su zmazane ☹ kedze je to stranka o materstve a tehotenstve,drzme sa tejto temy 😉ak nieco hladate,chcete darovat alebo nejako pomoct,mate moznost to spravit TU.Napiste sem svoju spravu a zvysok odporucam riesit v IP.Vela stastia!

stastnamamulka
autor
30. nov 2012

..v skriniach 😅..

babareno
1. dec 2012

Ja sa snazim pomoct jednej mamine, ktora na prelome tohto mesiaca a januara caka dievcatko a bohuzial je v situacii, ked nema ani vybavicku, ani oeniazky na nu...Uz sa nasla prva mamicka, ktora poslala balicek, nadhernych dievcenskych mini veciciek, strasne jej zato v mene tej maminy dakujem a verim, ze este sa nam podari pozhanat aj ostatne vecicky pre babo, aspon tie zakladne...este neviem ako to bude s kocikom a postielkou...no ak by ste maminky nasli nieco nepotrebne pre zimneho novorodeca, velmi by ste pomohli.... 🙂

kaciatko1909
1. dec 2012

Darujem zn tasku babrie za postovne pekna rada pomozem aj z vecani pre slecnu od 7rokov

bonaquaba
1. dec 2012

Mozem poslat male vecicky pre dievcatko za postovne

babareno
1. dec 2012

@bonaquaba Ahoj, ak by si mohla nejake male dievcenske veci podarovat, tak rada postovne uhradim za tu maminku co je v nudzi..

marinaro
1. dec 2012

@babareno Ahoj!Mám fusak Babyland, ale je modrý, vhodný aj do autosedačky, mohla by som poslať aj s dekou, možno by som našla aj nejaké mini vecičky, resp. stiahnem zo svojho bazára.

zuzana826
1. dec 2012

..ahojte mamicky...vsetkym Vam velmi pekne dakujem za pomoc..niektore vedia v akej sme nie lahkej situacii a cokolvek mi pomoze...som VAm nesmierne vdacna....vdaka Vam verim v dobrych ludi...

babareno
1. dec 2012

@marinaro Ahoj, to by jej velmi pomohlo...pomalinky oblecko nazbierame, aj postielku s madracom uz mame..obliecky a hiezdo jej dam ja moje...este ten fusak a take zime vecicky by pomohli a potom uz len nejak nazbierat na kocik...To bude to najhosie, sice dostane potom porodne, no to by 2 mesiace kym to dostane nemala v com babo vozit... 😒

zuzana826
1. dec 2012

@babareno bude mat chlapceka ci dievcatko?,

babareno
1. dec 2012

@zuzana826 Dievcatko bude mat...🙂

marinaro
1. dec 2012

@babareno Ahoj! Pošli mi adresu do IP. Pošlem fusak, deku a ešte niečo, ak nájdem vhodné.

stastnamamulka
autor
1. dec 2012

Kocky som rada,ze ste to tu nasli 🙂 ak to pomoze co i len jednej z nas,malo to zmysel 😀
Navrhujem sem zaradit aj VYMENY...ak hladate nieco KONKRETNE na vymenu za nieco ine 😉

zuzana826
1. dec 2012

@babareno ja tiez...prajem jej vela sil..keby som mla ako tak pomozem..viem-ako sa asi citi...

babareno
1. dec 2012

@zuzana826 Baby ja vam nezavidim, je to tazka situacia...ja keby som mohla tak vsetkym rovnako pomozem... Tych babatiek mi je luto, ze sice s laskou ale do tak tazkych podmieok pridu...verim, ze sa to casom zmeni...Ona je sama bez chlapa, ten od nej odisiel, uz ma chlapceka 3 rocneho a teraz bude mat dievcatko..ona je navonok hrdinka a vo vnutri je tak znicena, ze to vyzeralo uz aj na predcasny porod... 😒

marduliena
1. dec 2012

Držím palce a pozriem niečo doma po mojich babách a prispejem aj ja.

stastnamamulka
autor
1. dec 2012

Maminky súrne hľadám dobrú dušu, ktorá by bola ochotná podarovať mamičke vo veľkej núdzi detské zimné topánky, zateplené ale nie veľmi, do takej miernej zimy, nepremokavé, v dobrom stave, na šnúrky alebo suchý zips, zips, niečo v tomto štýle http://oblecenie.bazar.sk/5307459-zimne-topanky , veľkosti: dievčatko v. 37, chlapček č.1 v.32, chlapček č.2 v.23. Dúfam, že sa niekto nájde(o:
ak mate moznost pomoct,kontaktujte mamicku @pia22

marduliena
2. dec 2012

Pozriem doma aj u sestre a dam vediet.Rada pomôžem

stastnamamulka
autor
2. dec 2012

kocky tato mamicka HLADA POMOC pre kamoskynu dcerku https://www.modrykonik.sk/fotoblog/janulka54/cl...

pepppe
2. dec 2012

Mamičky mam doma chlapcenske oblecenie ,v roznych velksotiach,v dobrom stave,,,ja mam letne dietatko ,..podarujem serioznej mamicke v nudzi,,napiste 😉

michaela1986
3. dec 2012

stastna mamulka aj to dako propagujes toto tu aby sa o tom vedelo ? tak nenapadne aby to zas nestopli ...
takto ... kocky ... medzi nami je kopec mamin ktore potrebuju pomoc ...
ja zhanam pre kocku francuzske mliecko a plienocky huggies ... oblecenie pre dievcatko, aj topanocky ...od velkosti 80 ...
nie je hamba poziadat o pomoc ved nikdy nevieme komu to doma zbytocne stoji ...
a dnes tu pisala jedna mamina ze potrebuje pomoc pre 8 clennu rodinku ktorej zomrela mamicka ... ak chcete vediet viac napisem 🙂

31majka12
3. dec 2012

Ahojte ---nerada sem pisem...ale ak by mala nejaka maminka na podarovanie obnosene satstvo pre synceka na jar leto.velkost 92,98...moze byt aj s dierkami -opravim,zasijem.
Staci take na dvor.
Sme v zlozitej financnej situacii...dakujem pekne

pepppe
3. dec 2012

@michaela1986 prosim napism mi do IPo tej rodinke,alebo tu ak je,diky

pepppe
3. dec 2012

@michaela1986 a pre chlapceka mas nejake vecicky?

michaela1986
3. dec 2012

@pepppe o ktorej ? Tych 8 surodencov co je ?
Pre akeho chlapceka ? 🙂 som dako mimo

pepppe
3. dec 2012

@michaela1986 noo tu co detickam umrela mamicka a myslela som pre tvojho chlapceka,v brusku 😉

stastnamamulka
autor
3. dec 2012

@michaela1986 Miska snazim sa ale tak mam taky uzsi okruh priatelov,ktory o tom vie 😅 ak by si hodila link do svojho blogu,budem ti velmi vdacna 😀 😀 😀 😉

michaela1986
3. dec 2012

@pepppe napisem hned ako uspim krpatu ... Mymame chvalabohu vsetko pre deticky ;) tak sa snazim pomoct dalej ale dakujem kraaaasne za opytanie !
@stastnamamulka hodim ;)

pepppe
3. dec 2012

@michaela1986 jaj prepac,som myslela.... 😉 jasne potom napis, 😉

michaela1986
3. dec 2012

@pepppe Milé moje maminečky.Takto pred rokom ste niektoré z vás boli veľmi veľmi štedré a úžasné,pretože ste pomohli jednej smutnej rodinke s 8 detičkami ktorým zomrela maminka pri pôrode.Všetkému darovanému sa tešili a boli vďačný.Ak by ste mali chuť urobiť aj tento rok radosť tejto rodine,či už vecami,hračkami alebo inými drobnosťami budem rada.Krásny začiatok adventu a požehnaný milosti plný čas do Vianoc prajem

toto pisala dnes mamicka alelukmat ... deti sú vo veku chalani 14,12,,10,8 a dievčatá 13,11,7 a 1r.
tak 🙂

ifka17
3. dec 2012

Babuleeeee... my sme akurát robili veeeeeeeeeelke poriadky v oblečení... ak viete o nejakej mamine, ktorá by chcela cca - zatiaľ 4 veľké vrecia dámskeho oblečenia (velkosti - 38,40,42) tak dajte vedieť... no bohužiaľ len osobný odber... ☹ oblečko je v takom nositeľnom stave - no moc značkového tam neni... niečo je žmolkové, ale niečo pekne zachovalé... no triediť sa nám to nechce... ak sa nik neozve dáme to do kontajnéra s textilom... no bolo by fajn, ak by to niekomu pomohlo...