Pozor na podvodníčku z Ameriky

majulienk
19. dec 2012

Ahojte, dnes ma kontaktovala pani USA, ktora mi za tovar v bazare tu na MK ponukala vyssiu cenu ako som pytala a chcela ju zaslat urgentne dcere do Juznej Afriky. Ide o podvodnicku!!!! Neposielajte jej ani c.uctu, ani tovar!

http://www.mojasvadba.sk/forum/mojasvadba-sk/po...

majuskacechova
19. dec 2012

@majulienk dakujem za upozornenie. taketo spravy treba sirit co najskor dalej aby bolo co najmenej oklamanych ludi 😉 😉

majuskacechova
19. dec 2012

@majulienk hodila som to aj na socialnu siet 🙂 🙂

majulienk
autor
19. dec 2012

@majuskacechova super! Snad sa to ludia dozvedia. Mrzelo by ma keby niektora maminka prisla aj o tovar aj o peniazky. ☹ ocividne ju zaujumaju drahsie kociky - cca okolo 300-400 eur, co nie je maly peniaz....

reisi
20. dec 2012

Aj mne vcera pisala za kocik ale hned mi bolo jasne, ze podvod.

rasmus
15. jan 2013

ahojte, chcela by som poprosit o radu, predpokladam, ze som sa stala obetou podvodu na bazosi, kupila som si bundu a mikinu, spolu 40 Eur, platba cez ucet, poslala mi to obycajne, ...vraj...stale to neprislo ani po 2 tyzdnoch. Vraj musime cakat, ci sa nevrati balicek k nej, potom mi to obratom posle, neverim vsak tomu, pretoze dnes som nasla tu mikinu aj tu na konikovi s tymi istymi fotkami,ale vyssou cenou. ...Zachovala som sa naivne, lebo tiez mi kupujuce uhradzaju hlavne cez ucet a problem nie je,,,,,,,,vie mi prosim niekto poradit?dakujem pekne

cachovanova
13. apr 2013

Ahojte! Nevjem co mam mislet o jednej predajucej ne hlasisa mi uz nekolko dni, a peniaze na ucet som jej poslala uz 3 tyzni tomu ☹ co mam robit ☹ Mislila som ze na modrom koniku to je bezopasne ☹

cachovanova
13. apr 2013

Je to Baby e-moda