Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

nanuska13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mardenad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanuska13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
netopier
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mardenad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanuska13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mardenad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalia000
1. máj 2013

hm, asi tak...podla mna mi to tu moc neporiesime, to si musia poriesit medzi sebou baby teda kupujuca a predavajuca...ale myslim si, ze predsa len ak sa kupuje kociar je najlepsi osobny odber, aby si mohla kupujuca strana prezret kociar zistit pripadne nedostatky a takto by nedoslo k ziadnemu nedorozumeniu no baby musite si to dat same doporiadku...

traktor
1. máj 2013

@admin @mariosmykal @danu @janocka @martinjasen @latvia ..prosim, uzatvorte tuto temu,aspon na chvilu..lebo toto uz nie je ok, urazky, nadavky, vytahovanie sukromnych veci..to kam az
@nanuska13
@mardenad chcete zajst?

nanuska13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanuska13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mardenad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanuska13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mardenad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mardenad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
1. máj 2013

Diskusiu docasne zamykam.
Asmira team

danu
5. máj 2013

Diskusiu odomykam s tym, ze Vas poprosim, aby ste sa vyjadrovali slusne, nenadavali, neurazali a nezachadzali az do krajnosti, nadavaniu na rodinu, deti a podobne.
Dakujem
Asmira team

jarmillka
5. máj 2013

Tak aj ja sem pridávam moju negat.skúsenost..u pani som si objednala balík vecičiek...najprv mi napísala že balík odoslala s tyždnovym oneskorením ale v pondelok (to bolo začiatkom apríla) ho mám doma...balík nechodil...tak som jej napísala nech zajde na poštu kde je balík lebo mne nič nedošlo..odpoved bola,že sa bola pytat, a balíky meškajú..o tyžden na to bol akože posledny den kedy mi može balík dojst...samozrejme nedošiel...potom to bolo že balík sa jej vrátil naspat..a ked neverím, hned ráno mi ho pošle znova a v nom bude obal z toho prvého aj s datumom..aby som si nahodou nemyslela že klame 😀 a balík nechodil..a nechodil..Zase po upozornení kde balík je, mi napísala že nech jej pošlem číslo účtu že mi vráti peniaze..to mi prišlo čudne kedže tvrdila že balík poslala...ale vraj chce mi poslat naspat peniaze a nechat veci zadarmo 😀 Potom ešte došla správa že peniaze mi akurát previedla na účet že nie je žiadna klamarka ani podvodníčka...Bol piatok 26.apríla...ani do 30.apríla mi však peniaze neprišli... Tak som jej napísala že čakam do večera, chcem presvietené podacie lístky + vypis z banky že prevod bol zrealizovany...tak vraj je u kamaratky,doma nema net, ale od kamratky mi hned peniaze pošle...takže zase.. druhy pokus? 😀 Peniaze na ten druhy pokus chvalabohu došli..ale podacie lístky, ani vypis že v piatok tie peniaze poslala nie..Dosli len namietky že ona nie je žiadny klamar ani podvodník..A pod moje negat.hodnotenie napísala, že ona tie veci nema, ona ich poslala 😀 asi tak..a nie som sama..robí to viacerym maminam...klame, podvadza...maminky dajte si pozor na pani s nickom @peterva !!!!!!!

simisi
6. máj 2013

@jarmillka pozerala som jej hodnotenia,mala by si to dat do pozornosti adminovi 😠

jarmillka
6. máj 2013

@simisi dala som..aj na čiernu listinu...ale mne peniaze vrátila tak admin to nejak nerieši...mali by mu napísat všetky..vela maminiek po vrátení penazí negat.hodnotenie vymazalo..a je to škoda,lebo by sa ostatné nedali nachytat... 😠

traktor
6. máj 2013

@jarmillka admina som upozornila na jej hodnotenia..urcite ju poriesi 😉

jarmillka
6. máj 2013

@traktor tak to by bolo super..len ja doteraz nejako neviem pochopit načo a prečo to robí...po dlhych natahovačkach a klamstvach peniaze nakoniec vráti..teda neviem či všetkym...ale vačšinou čo som postrehla je to tak.. Zeby si z bazarika urobila bezúročnú požičkaren ? 😀

monca571
6. máj 2013

@jarmillka vsak to co?preboha ona ma byt uz daaaaaaaaavno bloknuta-tie negativne hodnotenia sa jej kopia!a ako som citala tak tie sumy za tovar,to uz heeej 😠 nbez chrbtovej kosti a stipky hanby ta zenska! 😢 srzim palce nech sa to doriesii

jarmillka
6. máj 2013

@monca571 nooo..asi tie pozitívne má len na nejaké 2,3,5 eurove sumy..ale všetky ostatné ktorym nedodala tovar a natahovala to tyždne, to boli dost vysoke sumy...menej ako 20 eur tam nebolo sa mi zdá.... Na grc... 🙄

clea333
6. máj 2013

ja chcem dat do pozornosti pani s menom @peterva este 1.4.2013 som jej poslala peniaze za bundu a ked balik nechodil (neposlala mi ani podacie cislo), tak som jej pisala nech to prezisti a odpisala, ze sa stratil, cakala som par dni, potom sa jej balik vraj vratil domov, tak ho znova poslala, ani potom mi vsak neprisiel, tak som jej poslala cislo uctu, aby mi vratila korunky. Ona mi dokonca poslala aj potvrdenie o prevode penazi na moj ucet, ale peniaze neprisli doteraz, ani balik 😠 ja som jej skutocne verila, bolo mi jej aj luto, lebo vraj muz mal autonehodou a syn operacie, potom jej nesiel internet, proste stale cosi 😢 som z toho strasne sklamana, ze som jej naletela a vsetko som jej uverila ☹ a tak dlho uz cakam. Preto vyzyvam vsetky maminky, ktore takto oklamala, aby sa ozvali a pisali adminovi,ako som to vcera urobila aj ja (este minulyb tyzden v stredu som jej pisala, ze ak mi neda adekvatne vysvetlenie, ze pisem adminovi), aby jej zavreli obchodik a nepodviedla ostatne poctive maminy!!!!! 😠

clea333
6. máj 2013

@jarmillka tvoja prihoda mi je velmi povedoma, podobne to bolo aj u mna,akurat s tym rozdielom, ze peniaze mi potom akoze poslala na druhykrat (ten prvykrat jej nepresli 😅 😕 ) , ale neprislo mi nic ziadne peniaze, tiez len pisala, ze nie je zlodejka, ja som pritom s nou slusne jednala, nech sa paci, admin nech si precita aj nasu komunikaciu ak je treba

clea333
6. máj 2013

@jarmillka este dobre, ze tebe aspon tie peniaze dosli, mne nie 😖 tiez pisala, ze mi posle ako odskodne inu bundicku a ked mi pride ta prva, ze si ju mam nechat, aj peniaze, ze je to darcek 😠 vsetko same klamstva, mne nic neprislo. Ja verim, ze posta moze urobit chybu, ze baliky sa vela stracaju, aj ked je to poslane doporucene, ale ked vam uz niekto posle peniaze prevodom a ani po 1-2 tyzdnoch vam nepridu, co si o tom budete mysliet. Aby som bola presna, prvykrat mi peniaze akoze poslala 22.4 a duhykrat 26.4, doteraz platba nenabehla 😢 Preco mi teda neposle aspon to podacie cislo????