Aké červené fľaky to mám na rukách?

mendellia
27. okt 2020

Dobrý deň vyhodili sa mi takéto červene fľaky ..občas to aj Páli a je to horúce ..a niekedy to dosť svrbi ..nevedel by mi prosím vás niekto poradiť čo by to mohlo byť? Mam to po celých rukách aj po nohách ...

pribinak
27. okt 2020

Fuuu, niečo tá veľmi podrazdilo

miskaska
27. okt 2020

Nasad antihistaminika a ak mas nejaku kortikoidnu masticku. Ja som bola takto vyhadzana, isla som na pohotovost a pichli mi injekciu a aj kozna mi dala injekciu. Potom som si to doma potierala kortikoidnou mastou a uzivala dva krat denne antihistaminika. A je dobre zistit, z coho to mas.

ivuska027
27. okt 2020

Lupus 🙈 Mojej kamoške to teraz diagnostikovali.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mendellia
autor
27. okt 2020

@bambulienka25 asi pôjdem na pohotovost pretože som volala môjmu imunológovi alergologovi a sestricka že mám ísť ku koznej volala som ku koznej že mám ísť najprv k mojej po lístok..lenže polial ma objednajú to bude strašne dlho trvať..a už som z toho strašne nervózna nieje to vôbec prijemne ...pohotovost vidím aj ja ako rýchlejšiu možnosť ..

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tulipanicek
27. okt 2020

@mendellia Výmenný lístok teraz nieke potrebný. Kvôli Covid ho zrušili aby sa obmedzili zbytočne návštevy lekára. Plus k dermatológovi netreba výmenný lístok ani za bežného stavu

mendellia
autor
27. okt 2020

@tulipanicek
Volala som a povedala mi dermatologička že potrebujem výmenný tak už neviem ...

baloo
27. okt 2020

@tulipanicek beham teraz so synom po lekaroch a vsade si pytaju vymenne listocky ako aj predtym 🤷🏻‍♀️

janinka007
27. okt 2020

kožnej vymenny netreba, ale nasad si zodac, ten je volnopredajny, ale toto porieši aj obvodak

tulipanicek
27. okt 2020

@baloo Ale pýtať si nemajú. Je to vo vyhláške že výmenné nie sú potrebné 🤦‍♀️ Hrozne

tulipanicek
27. okt 2020

@tulipanicek No podľa zákona ku kožnej výmenný lístok netreba. Asi si len chce ušetriť prácu 🤦‍♀️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
27. okt 2020

@mendellia to co uz su ti dr? na kozne, ani mimo pandemie netreba VL. https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/542322...

akcul13
10. máj 2021

@mendellia co ste to mala? Manzelovi sa teraz take vyhodilo po rukach

melly90
29. júl 2023

@ivuska027 dobrý deň
Ja mám to iste ako to ma ta pani na obrázku ako zistili kamarátke že ma lupus?