Ako často môže všeobecný lekár predpísať Lexaurin?

19. júl 2023

Dobry den dievcata,
ako casto moze predpisat vseobecny dr lexaurin?

Pred rokom mi predpisal jedno balenie. Ze vraj moze predpisat lieky tohto typu on len raz.
Ze potom treba psychiatra.
Ja ich potrebujem len na navstevy zubara ;)) nedavam to vobec mam panicky strach takze mi pride zbytocne zato ist na psychiatriu.

Viete mi prosim poradit? Ozaj len raz?
Nie aspon raz za rok ?

Dakujeeem

babababka
19. júl 2023

Nezostali ti žiadne tbl z minulého roka?

tanyan
19. júl 2023

Ahoj, skús sa cez kontaktný formulár opýtať v zdravotnej poisťovni. Ich písomnú odpoveď potom môžeš zdieľať so všeobecným lekárom, pokiaľ by sa odlišovala od jeho tvrdenia.
Zubár ti nevie navrhnúť alternatívne riešenie? Pokiaľ si za rok minula celé balenie len kvôli návštevám zubára, tak by pravdepodobne bolo lepšie napríklad urobiť komplexné ošetrenie v narkóze...

babulkomale
19. júl 2023

A kolkokrat si bola odvtedy u zubara?

kacena4
19. júl 2023

a to je taky problem ist k psychiatrovi a povedat ze mas problem so zubarom aby ti ich predpisal? lekar ako lekar... a ano moze ich predpisovat obmedzene

autor
19. júl 2023

@babulkomale mala som 2x endodonciu za rok, k tomu mi odporucila zubarka vymenu vsetkych ciernych plomb, cize za rok som tam min.10x bola isto . Ja som mala len slabsie balenie lexaurinu. A mam tam posledne dve tabletky ;(( Mne uz ten zapach robi zle. Ach jaj no neviem ako to poriesim narkoza mi pride este horsia ;))

autor
19. júl 2023

@kacena4 problem je dlha cakacia doba na
psychiatra al en kvoli predpisu .. telefonicky pochybujem ze mi to niekto predpise kedze vlastneho psychiatra nemam ani som nikdy u nijakeho nebola..

autor
19. júl 2023

@tanyan dakujem toto som nevedela skusim napisat do zdr.poistovne.

babulkomale
19. júl 2023

Davaj si robit viac zubov naraz na jeden dlhsi termin, mne sa to osvedcilo. Dohodla som sa so zubarom a on povedal nech si na recepcii pytam termin na hodinu a pol a spravil 4 zuby.
S Lexaurinom neporadim, ja si tam sadnem a robte si co chcete. Drzim palce.

kacena4
19. júl 2023

ale to je vec ktora sa neriesi na poslednu chvilu a zubarovi tie, hadam nechodis ako na klavir

lulu2014
19. júl 2023

Rozhodne ti moze napisat ovela castejsie. Aj pravidelne.