Ako je to s druhou menštruáciou po pôrode?

saska2208
15. okt 2012

Ahojte,ako je to s druhou menzes po porode? Prvu som mala hned po sestonedeli, hned na druhy den ale druhu akosi nie a nie dostat. Mala prist piatok a este nic. Nekojim, mliecko som mala len 2tyzdne.mozu to byt este skakajuce hormony? Aj vlasy mi strasne padaju, mala ma 2,5mesiaca. Na vlasy som si uz kupila revalid, dufam,ze pomoze. Dakujem.

katy1979
15. okt 2012

daj tomu cas telo sa musi dat ako tak do poriadku. niekto ma hned pravidelnu ina ma uplne iny cyklus ako pred porodom ci to mozes mat rozhadzane. Kup si zinok. revalid je marketingovy tah.

zuzi0911
15. okt 2012

@saska2208 ahoj ja po prvom porode som krvacala 2 tyzdne tuzden pauza a dostala som normalnu menstruaciu a od tej potom pravidelne ako hodinky.No po druhom porode som krvacala cca 2 tyzdne potom asi mesiac nic potom konecne menstrucia, potom zas asi o 3 tyzdne neskor. A yeraz mi chodia ako sa im zapaci raz o tyzden skor raz o tyzden neskor alebo vyvolavacka..

euka210
15. okt 2012

vlasy sa lepsia po 3m a menzes vobec nemusi byt hned pravidelny....je to na nervy sice, ale mne po 3 cych od prveho nabehla klasicky dlzka, tie prva boli aj 40dni skoro.