Ako môžem pribrať?

monakotlarova
25. nov 2021

Dobrý mam problém s váhou, bola by som rada keby by ste mi poradili, pred pôrodom som mala 47kg a pribrala som v tehu na 56kg teraz som mesiac po pôrode a som schudla pod moju váhu, chcela by som sa dostala aspoň na 50kg.. Vie niekto poradiť niečo na pribratie ?

naobedbuduspagety
25. nov 2021

@monakotlarova pre mňa ideálne riešenie, upravený jedálniček. Dobrý výživový poradca ho zostaví, nie je však zaručené, že vždy pomôže. Niekedy to proste nejde, hlavne po pôrode keď hormóny šalejú.

matana2
25. nov 2021

@monakotlarova pocitaj si kalorie kolko zjes denne. A potom to zvys. Na pribratie potrebujes zjest aspon 2000kcal.

bodka2213
25. nov 2021

@monakotlarova Aký sme každý iný , ja to mám zase opačne. Nie a nie sa dostať pod 70tku 😐🙄
Držím palce 👍

monakotlarova
autor
16. jan 2022

@matana2 skúsim to 🤔 a dakujem 🙂

monakotlarova
autor
16. jan 2022

@bodka2213 mne po pôrode prestalo chutiť jesť ja som jedávala iba pečivo 🤦‍♀️ až mesiac na to som si uvedomila že som tak vychudnutá 😒 bud rada za svoje telo lepšie byť nad 70kg než mat 30kg aj s topánkami 🤣 ale držím palce

bohmerova
27. jan 2024

Ahojte kcela bi som sa spitan na jednu malu prozbicku malasom mirenu ale ta bola taka ze mala som sa len špinit ale jasom kuse 7 mesiace mala krvacanie tak som sa rohotla vibrat a dala som si inu antikopcepciu a je mozne pribrat po kolkich mesiacov vazim 40 a to ke prilis mala hanbim sa ze jak vizeram a kcela bi som aspon daco pribrat viete mi nieco odporucat abi som si dostala nie jaku vahu. Velmi sa trami zmojim telom vieviem ani kilo pribratt

mabenn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz