Ako riešite dvojité videnie?

22. okt 2023

má niekto z vás dvojité videnie? ak áno ako to riešite..

taktotedanie
22. okt 2023

Dvojite preco???

autor
22. okt 2023

@taktotedanie kvôli nálezu na mozgu ktorý sa začal prejavovať počas tehotenstva

koniarova
22. okt 2023

Veď to musí riešiť tvoj dr. Či?

januska12323
22. okt 2023

Treba riešiť príčinu.

martinkatinka
22. okt 2023

Tak hlavne s doktorom to treba riesit

martinkatinka
22. okt 2023

Treba riesit s doktorom

mario1974
22. okt 2023

Neviem presne, ale niekedy sa mi stava, že vidim tak nejak, ako keby sa mi oči rozchádzali. Bol som s tým u doktora vyšetrenia nič neukázali. Sem tam sa mi to ešte stava, ake ja si myslím, že je to od krčnej chrbtice. Sem tam cvičím krčnú chrbticu na uvoľnenie a pomáha.

taktotedanie
22. okt 2023

Bez viac info neviem odpovedat
Pracujem na ocnej amb

darinks01
23. okt 2023

Treba zistiť, kde je problém, tiež som mávala a bývalo mi vtedy fest zle. Na odpadnutie, na zvracanie, ale nastavili mi liečbu a už to zvládam dobre.

taktotedanie
23. okt 2023

@darinks01 ved zistili predsa, citajte komenty ma nalez na mozgu

complyc
23. okt 2023

@taktotedanie inak na slovensku je asi nález na mozgu pre lekárov študijný prvok.

autor
23. okt 2023

@complyc konkretizuj, prosím:(

yvana74
23. okt 2023

Môj syn sa už takmer 3/4 roka lieči zo zapalu, ktorý mu prešiel zo stredného ucha do hlavy. Ma rôzne komplikácie. Cca 3 mesiace videl dvojmo. Striedal zakryvanie raz jedného, raz druheho oka. Nosil teda okluzor na gumicke (taky piratsky), a bolo treba cvičiť spájanie obrazu, tak ze si vzal dve trubičky (napríklad z kuchynských utierok), každou pozeral jedným okom, trubičky dal od seba a približoval k sebe kým nevidel jeden spojený obraz. Iste existujú aj nejaké rehabilitačné cvičenia, ale našťastie mu to prešlo a verím ze sa nevráti.

taktotedanie
24. okt 2023

@complyc ????

complyc
24. okt 2023

No že lekári maju čas